Пропозиції

Технічні питання - пропозиції по роботі форуму, зміни, важливі повідомлення
Аватар користувача
Vitaly Savitar
Повідомлень: 988
З нами з: 16 лютого 2016, 23:42
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 217 разів
Контактна інформація:

Пропозиції

Повідомлення Vitaly Savitar »

Я хотів залишити пропозиції і їх банально нема.
Український хостинг для веб-сайтів на потужних VPS/VDS серверах в Європі --> https://kr-labs.com.ua/service/web-hosting/
Аватар користувача
Vitaly Savitar
Повідомлень: 988
З нами з: 16 лютого 2016, 23:42
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 217 разів
Контактна інформація:

Re: Винести тему пропозиції

Повідомлення Vitaly Savitar »

такою бачу структуру:
Український хостинг для веб-сайтів на потужних VPS/VDS серверах в Європі --> https://kr-labs.com.ua/service/web-hosting/
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Винести тему пропозиції

Повідомлення АннА »

Vitaly Savitar писав:Я хотів залишити пропозиції і їх банально нема.
ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО УГФ http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.php?f=383&t=7
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
Vitaly Savitar
Повідомлень: 988
З нами з: 16 лютого 2016, 23:42
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 217 разів
Контактна інформація:

Re: Винести тему пропозиції

Повідомлення Vitaly Savitar »

АннА писав:
Vitaly Savitar писав:Я хотів залишити пропозиції і їх банально нема.
ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО УГФ http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.php?f=383&t=7
ПРОПОЗИЦІЇ у Вас включені в ЗАПИТАННЯ!!! Ні, це не одне й те саме. Коли я запитую - йду в запитання, а коли є ідеї та пропозиції - є папка ПРОПОЗИЦІЇ ФОРУМЧАН або КНИГА ПРОПОЗИЦІЙ. Я не хочу сперечатися і дискутувати. Вам й так вирішувати.
Український хостинг для веб-сайтів на потужних VPS/VDS серверах в Європі --> https://kr-labs.com.ua/service/web-hosting/
Аватар користувача
ukrgenealogy
Адміністратор
Повідомлень: 1566
З нами з: 12 лютого 2016, 23:05
Звідки: Україна
Дякував (ла): 235 разів
Подякували: 249 разів
Контактна інформація:

Re: Винести тему пропозиції

Повідомлення ukrgenealogy »

Vitaly Savitar писав:ПРОПОЗИЦІЇ у Вас включені в ЗАПИТАННЯ!!!
Все в процесі, зміни відбулися 3 дня тому http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.ph ... =40#p18163.

Винести на головну можна тільки ПІДФОРУМ. Просту тему винести не можна.
Створювати підфорум заради однієї теми не має сенсу, це показав розділ/підфорум "Генеалогічні програми якими ми користуємось". Там висять підфоруми по кожній програмі і в кожному вже 2-й рік тільки одна тема. Нещодавно було прийняло рішення вернути все в один підфорум - але руки ще не дійшли.
Початковий принцип для створення підфорумів - якщо є 2 теми, то виділяємо підфорум.
Технічна підтримка з питань реєстрації, зміни імені користувача або інших питань, стосовно вашого облікового запису, здійснюється через ukrgenealogy@ukr.net
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Винести тему пропозиції

Повідомлення АннА »

Шановні, прошу висловити вашу думку стосовно цього питання.
Моє невелике опитування показало, що це питання не просте, але важливе, точки зору протилежні, і постало декілька додаткових питань, як то, наприклад, чому тема зі зниклими НП знаходиться в Краєзнавстві? Прошу висловлюватись.
Хотів би ще запитати поради. Свого часу я створив кілька тем по селах, розмістивши їх в розділі "Зниклі населені пункти". Але ті села фактично не є зниклими, вони увійшли до складу інших, тобто зникли лише їхні назви з карти. Чи не варто було б перемістити ці теми в загальний розділ населених пунктів?
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
Falcon
Модератор
Повідомлень: 316
З нами з: 03 січня 2017, 20:37
Стать: Чоловік
Звідки: Буковина
Дякував (ла): 417 разів
Подякували: 519 разів

Re: Винести тему пропозиції

Повідомлення Falcon »

питання досить спірне
як на мене, нп, який був поглинутий перестає існувати як самостійна одиниця, більше того, якщо поглинання відбулось років 100 назад, сучасна ідентифікація, де це було, ускладнюється, а загальний розділ для нп, як на мене, саме для сучасних міст/сіл.
з повагою, Євген.
предки з повітів: Буковина (Сторожинець, Кіцмань)
Галичина (Ходорів)
Волинь (Клевань)
Поділля (Кам'янець-Подільський, Оринин)
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Винести тему пропозиції

Повідомлення kbg_dnepr »

А я б орієнтувалася не на жорстку структуру, яка мусить бути створена (ким? навіщо?), а на потреби початківця, який знайшов прабабусину довідку про народження 1920 р., в якій вказана яка-небудь Царська Милість Катеринославського повіту Катеринославської губернії (або село Путь до Комунізму Катеринославської округи) - або за декілька років людина читає про Васильківський район Дніпропетровської області, а він більше не існує.
Тому я б не створювала окремих розділів, а теми по всіх населених пунктах створювала б у Географічному покажчику.
Якщо нп не існує (наприклад, село АнголИ в Херсонській обл.), то так і пишемо в темі - не існує.
Якщо нп увійшов до іншого, то так і пишему - зараз у складі м. Дніпра, села Новопавлівка і т.п.
Такий підхід дозволив би писати в темі по зниклому або інтегрованому нп його історію (наприклад, наявність документів і т.д.)
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Пропозиції

Повідомлення АннА »

Ми маємо декілька видів зниклих НП:
-ті, що затоплені, і це були перщі НП через існування яких у Краєзнавстві з'вився підфорум з назвою Зниклі населені пункти, який для зручності його віднаходження був винесений на головну сторінку;
-ті, що увійшли до складу інших НП, тобто були поглинуті і на місцевому рівні залишили свої назви, але іх не віднайдеш в довідниках;
-ті, що зникли зовсім внаслідок різних чинників.

Напротязі останніх років користувачі створювали нові теми по зниклим НП як в Населені пункти та і в Краєзнавство/Зниклі НП.
Останього часу, переносячі такі зниклі до їх підфоруму в краєзнавстві, почали залишати згадку в переліку населенів пунктів, тобто вони там є.
Але на форумі ще є частина НП про яких згадки в переліку населенів пунктів немає, бо вони були створені безпосередньо в краєзнавстві.
І є ще 1-2 теми зниклих НП, які були створені давно у літерах, загубились, і не перенесені в зниклі.

Класичне питання - що робити? Воно вже давно існує і чим більше думок буде висловлено з цього приводу, тим краще.

PS Через поступове наповнення підфоруму "Зниклі населені пункти" видно, що там, для полегшення пошуку, потрібно вмикати сортування тем за алфавітом.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Пропозиції

Повідомлення АннА »

У приват прийшла пропозиція з головної сторінки убрати підфорум СРСР з гербом радянського союзу.
Які будуть думки?
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Відповісти

Повернутись до “РОБОТА ФОРУМУ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей