УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО РОБОТІ З УГФ

Технічні питання - пропозиції по роботі форуму, зміни, важливі повідомлення

Подякував (-ла): 3038 раз.
Подякували: 1539 раз.
Стать: Жінка

Re: РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО РОБОТІ З УГФ

Повідомлення АннА » 20 серпня 2021, 11:59

Стосовно так званих спогадів тем які можна залишити багато де на форумі, при цьому створивши тільки одну тему.

Як це працює?
Ви створюєте тему в якомусь розділі, який ви вважаєте головним для цієї теми. Пишете модератору (поки що тільки мені) посилання на створену вами тему, а також перелік тем (посилання), де ви бажаєте також залишити спогад про цю тему. Таким чином збільшується кількість людей, які можуть її побачити. В тих темах, де залишається спогад, ви бачите напроти теми зліва коло з блакитною стрілочкою. Якщо навести на нього курсор, то пише "Переміщено". Зверніть увагу, що натискаючи на саму тему, вас перекидає в той розділ, де тема знаходиться стаціонарно. Ми ж (адміністратори/модератори) називаємо це СПОГАД, бо коли ми перекидаємо отаким чином тему, нас питає, чи залишити на старому місці спогад. Ми самі почали таке робити не більше року тому і побачили переваги таких спогадів. Тепер ми пропонуємо вам цю можливість, звертайтесь до модератора.

Нещодавно таке було зроблено з темою "Алфавітний покажчик до римо-католицьких книг харківського костьолу (1898-1919 рр.)" яка знаходиться в розділі КАТОЛИЦИЗМ, але про неї є спогад в темі по Харкову як місту, Харкову як архіву, і в Оригінали документів в Харківській губернії.

Зверніть увагу на приклад, який надано на картинці - у спогаді можна змінити назву і вона залишиться такою, як була прописана до переміщення. Цю можливість гарно використовувати для населених пунктів які змінили свою назву і нова назва починається з іншої літери. У наведеному прикладі Велика Березна стала Самгородком і натискаючи на спогад у літері В вас перекидає у літеру С.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна

Повідомлення АннА » 12 вересня 2021, 19:30

З другої теми
alex1952 написав:Последнее время мои посты не появляются в теме. Испаряются.
Если долго пишете сообщение на самом форуме, то заведите привычку открывть еще одно окно форума рядом и, перед отправкой сообщения в "Відіслати", актуализируйте в запасном окне страницу и убедитесь, что вы еще онлайн. В противном случае возможна потеря написанного.

Щоби не потрапляти в ситуацію, коли при відправленні повідомлення його текст зникає, для тих, хто довго пише своє повідомлення, просимо мати на увазі, зо з часом вас може "викинути" з форума. Для того щоби це уникнути, відкрийте перед відправкою повідомлення ще одне вікно і перевірте, що ви ще онлайн.
Можна також, перед відправкою повідомлення, скопіювати текст. Якщо він і зникне, він все одно ще є в пам'яті вашого комп'ютера.

Повідомлення АннА » 16 вересня 2021, 21:13

Як скачати файл, з другої теми
Anna написав:
фаайл.JPG
DVK_Dmitriy написав:Просмотрите семейные архивы.
Поговорите со всеми родственниками, соседями, знакомыми.
Далее запросы в ЗАГС и работа в архивах.
Вам надо найти первоначально много информации о своих ветках, чтобы потом идентифицировать их в МК, ИР, РС.
Ходаковских и Дидковских было ОЧЕНЬ много семей.
Скачайте ИР за 1912 год:
https://uk.wikisource.org/wiki/%D0%90%D ... E/1/74/353
В этом деле есть:
Ходаки с. Овруцький Покрова Пресвятої Богородиці 1912 Ф 1 оп. 74 спр. 353, арк. 861-932 (кн), арк. 1597-1734 (эл).
Обязательно скачаю.
Дякую за всё!

Ох, ничего не скачивается. На всё нажимала, файл не открывается. Куда ещё нажимать не знаю. Ладно, извините за беспокойство.

DVK_Dmitriy написав:Вот прямая ссылка на файл:

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... %D1%83.pdf

Anna написав:Зображення
Дякую инше раз! Но я это уже пробовала, у меня открывается вот такая страница, а внизу нет слова "загрузка". Или вот эта синяя полосочка вверху и означает загрузку? Она у меня за минуту продвинулась на полмиллиметра всего. :shock: Наверное, комп не тянет. Но я упёртапя, я подожду. А сколько обычно время скачивания?

Anna написав:Зображення
DVK_Dmitriy написав:Всё зависит от Вашего Интернет-провайдера.
Файл объёмом 1,6 Гб.
Файл скачался наконец-то. Но там пусто! Наверное, дело не в провайдере, а во мне. Завтра попробую ещё раз, может моя операционная система не совместима с файлом.
Я посмотрела в загрузках - на компе нет этого файла вообще((( Долго качался и ничего не показал(((

DVK_Dmitriy написав:Файл ещё не скачался, а только загрузился в браузере.
Верхний правый угол - "стрелка вниз" рядом с принтером.
Нажмите на неё, укажите место, куда сохранить и скачивайте.
Для просмотра файла у Вас на компе должна быть программа для просмотра PDF файлов.

DVK_Dmitriy написав:Здесь можете скачать бесплатную версию Foxit PDF Reader:
https://www.foxit.com/ru/pdf-reader/

Поперед.

Повернутись до РОБОТА ФОРУМУ

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Юрко Унг