Пошук у архівах відділів РАЦС

Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2910 разів

Re: Пошук у архівах відділів РАЦС

Повідомлення al_mol »

Вот никогда бы и не подумал


В Погосподарской книге моей прабабушки, за 1944-46 стоит запись "Померла"
Зображення
, вот я решил и уточнить когда именно.
В ответ на мой запрос я получил оф. ответ что записи нет.
Звоню, мол так и так - запись должна быть, на что получил ответ, что смерть стариков в селах могли и не регистрировать, ВЕДЬ ДЕНЕЖНОЕ ПОСОБИЕ НА ПОГРЕБЕНИЕ НЕ ВЫДАВАЛОСЬ.

вот родственники приходили в Сельский Совет , в Погосподарской книге делалась такая запись - и ВСЕ
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Пошук у архівах відділів РАЦС

Повідомлення Balymba »

al_mol писав:Вот никогда бы и не подумал


В Погосподарской книге моей прабабушки, за 1944-46 стоит запись "Померла"
Зображення
, вот я решил и уточнить когда именно.
В ответ на мой запрос я получил оф. ответ что записи нет.
Звоню, мол так и так - запись должна быть, на что получил ответ, что смерть стариков в селах могли и не регистрировать, ВЕДЬ ДЕНЕЖНОЕ ПОСОБИЕ НА ПОГРЕБЕНИЕ НЕ ВЫДАВАЛОСЬ.

вот родственники приходили в Сельский Совет , в Погосподарской книге делалась такая запись - и ВСЕ
В більшості в погосподарських книгах є приблизна дата смерті (приблизна, бо родичі повідомляли про смерть вже після похорон). .
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Онлайн
Аватар користувача
MiyRodovid
Повідомлень: 2059
З нами з: 05 березня 2023, 19:34
Стать: Жінка
Звідки: Харків
Дякував (ла): 599 разів
Подякували: 442 рази
Контактна інформація:

Re: Пошук у архівах відділів РАЦС

Повідомлення MiyRodovid »

Доброго вечора!
Скажіть будь ласка, чи є можливість замовити у РАЦСу копію документа (запису) про смерть прадіда та прабабусі, які померли у 1949 та 1969 роках? Як правильно запитати, щоб відповіли не просто випискою даних (дату смерті та місце поховання), а надіслали цифрову копію запису? Чи неможливо отримати копію (ціфрову) цього документу?
Скорбач, Лобойко, Вакуленко, Свечкарь, Федоренко, Чепеленко, Филатов, Серой, Ломака (Козача Лопань, Цупівка, Татарка, Дементіївка, сл. Борисовка, хутор Красный, Наумовка).
Узких, Фёдоровы, Зыряновы, Долидёнок (Забоевка, Новосибирская обл. д. Пьянкова, Екатеринбургский уезд)
Дайлидёнок, Розвадовские, Роговские, Демьянчик (д.Хотиловцы, Дисненский уезд, Виленская губерния)
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2910 разів

Re: Пошук у архівах відділів РАЦС

Повідомлення al_mol »

MiyRodovid писав: 06 березня 2023, 19:48 Доброго вечора!
Скажіть будь ласка, чи є можливість замовити у РАЦСу копію документа (запису) про смерть прадіда та прабабусі, які померли у 1949 та 1969 роках? Як правильно запитати, щоб відповіли не просто випискою даних (дату смерті та місце поховання), а надіслали цифрову копію запису? Чи неможливо отримати копію (ціфрову) цього документу?
В РАГСах на збереженні документи які захищені законом про персональні данні, тому при запросі, якщо Ви доведете свої прямі родині відносини, то Вам видадуть лише копію свідоцтва.
Я звертатися треба в найближче до Вас відділення
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Аватар користувача
Т.В.
Повідомлень: 750
З нами з: 13 лютого 2021, 17:40
Стать: Жінка
Дякував (ла): 596 разів
Подякували: 928 разів

Re: Пошук у архівах відділів РАЦС

Повідомлення Т.В. »

Скажіть будь ласка, чи є можливість замовити у РАЦСу копію документа (запису) про смерть прадіда та прабабусі, які померли у 1949 та 1969 роках?
1949 рік скоро буде в архіві, трохі почекати лишилось.
З 1969 буде складніше, бо зробити копію чи ні, це залежить від доброї волі працівників РАГСу, бо в їх обов'язак зробити довідку та Свідоцтво. Напишить письмово, і так, щоб їм полегшити завдання - дескать, в зв'язку з родинною необхідностю прошу надати мені цифрову копію (фото) актового запису о смерти мого прадіда ПІБ , який помер ... . Якщо це не можливо, прошу надати довідку о смерті і указати дату, місце, причину смерті, хто повідомив про смерть та всі інші відомості, які є в актовому записі.
Десь так. Не погано б було до того ж зателефонувати и сльозно попрохати зробити фото. Зараз у них все в компі, але на кого натрапите...
Є ще вариант. - піти в свое відділення РАГСУ і домовитись, щоб вони дали подивитись і сфоторгафувати с компа - зараз все в РАГСі закільцеване. Можливо, це Вас задовільнить.
Звісно, копії документів - докази спорідненості треба прилагати чи мати при собі оригінал.
Відповісти

Повернутись до “ДРАЦС, РАЦС (ЗАГС)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей