УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

Хоменко

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
1
100%
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів

Всього голосів : 1

Подякував (-ла): 19 раз.
Подякували: 12 раз.
Стать: Жінка

Re: Хоменко

Повідомлення aviv_n » 23 грудня 2019, 16:35

D_i_V_a написав:Важке прізвище... половина роду може буть в Хоменках, а інша в Фоменках...

Фіксуються на сході селян м-ка Фастова у 1906 році

77 Андрей Фоменко
113 Сидор Хоменко

Згодна, я так і побачила, що в тій місцевості дуууууууууууууууже багато Хоменків
ось сьогодні за 1770 знайшла саме по моїм
Ищу сведения о Сопряжинских, Супряжинских (священники и их потомки) , Домбровских (с.Василевка), Хомич (с.Зарубенцы),Хоменко (с.Вербов (Любимовка)), Дробаха (с.Хижня), Олейник (с.Хижня), Ольшевских (священники Киев и губерния), Явдошко (с.Хижня) , Горовенко (священники)
я: https://www.facebook.com/soprazhinskaya

Подякував (-ла): 5013 раз.
Подякували: 2383 раз.

Повідомлення D_i_V_a » 23 грудня 2019, 18:15

aviv_n написав:...ось сьогодні за 1770 знайшла саме по моїм
І вже тоді вони були Хоменками? Клас! А той самий перший Хома вже проглянув, чи ще ні?
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Барлинський
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Повідомлення aviv_n » 24 грудня 2019, 12:17

D_i_V_a написав:
aviv_n написав:...ось сьогодні за 1770 знайшла саме по моїм
І вже тоді вони були Хоменками? Клас! А той самий перший Хома вже проглянув, чи ще ні?

так! https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9F-49PY-J?i=119&wc=XR5L-L29%3A1588783411%2C66436601%2C67781001%2C1641302701&cc=1503045
ось перше по моїм в 1770, також в 1776 записано як Хомічук цього чоловіка двоюрідний брат.
Ось жовтим показано кого перших по моїх Хомичів побачила: Хомічук (Хомич) Ігнат Феодоров 1776, Агафія його сестра в 1770. Тобто ії батько Феодор Хомич теоретично 1750 року народження.
Зображення
Ищу сведения о Сопряжинских, Супряжинских (священники и их потомки) , Домбровских (с.Василевка), Хомич (с.Зарубенцы),Хоменко (с.Вербов (Любимовка)), Дробаха (с.Хижня), Олейник (с.Хижня), Ольшевских (священники Киев и губерния), Явдошко (с.Хижня) , Горовенко (священники)

Подякував (-ла): 374 раз.
Подякували: 544 раз.

Повідомлення SNIGURIVNA » 24 грудня 2019, 13:36

Зустрічала Хоменків у Куданівці. Як хто признає їх своїми предками, то дайте знати :Bravo:

Були Хоменки в Орловці.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Черкаський повіт: Баюк, Боговик, Вовк, Волошенко, Гай, Данилець, Демиденко,Дудник,Дяченко, Забожан, Калюжка, Лисенко, Личак, Максюк, Мигит, Озюменко, Осінній, Пахолок, Педоренко, Пелюхно, Петренко, Плигач, Пустовіт, Руденко, Савченко, Сіренко, Скринник, Снігур, Сугак,Товстопят, Цебренко, Чередніченко та інші.
Мій щоденник

Повідомлення D_i_V_a » 24 грудня 2019, 15:27

aviv_n написав:...Ось жовтим показано кого перших по моїх Хомичів побачила: Хомічук (Хомич) Ігнат Феодоров 1776, Агафія його сестра в 1770. Тобто ії батько Феодор Хомич теоретично 1750 року народження...
Ви мене не зовсім зрозуміли...
Я мала на увазі того, хто по свому власному імені був Хомою/Фомою чи, якщо це так глибоко у 18 століття іде, то можливо і Томашом.

Тобто зараз ми бачимо найстарішого зі знайдених Ігната Федоровича, батько якого звався Федором. І от вже є надія, що його батько був Хомою...
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Барлинський
Онацький

Повідомлення aviv_n » 24 грудня 2019, 15:49

D_i_V_a написав:
aviv_n написав:...Ось жовтим показано кого перших по моїх Хомичів побачила: Хомічук (Хомич) Ігнат Феодоров 1776, Агафія його сестра в 1770. Тобто ії батько Феодор Хомич теоретично 1750 року народження...
Ви мене не зовсім зрозуміли...
Я мала на увазі того, хто по свому власному імені був Хомою/Фомою чи, якщо це так глибоко у 18 століття іде, то можливо і Томашом.

Тобто зараз ми бачимо найстарішого зі знайдених Ігната Федоровича, батько якого звався Федором. І от вже є надія, що його батько був Хомою...

♥ тепер зрозуміла

ні, до тих часів ще не дійшла бо по селу нема книг раніше 1745...
Востаннє редагувалось aviv_n в 24 грудня 2019, 15:51, всього редагувалось 1 раз.

Повідомлення D_i_V_a » 24 грудня 2019, 15:50

З другої теми
D_i_V_a написав:
Vitaly Savitar написав:Походить від імені Фома, що є видозміненою формою ім’я Хома, яке зродилося від арамейського слова теом, що означає близнюк.
Перше, що треба знать, про це говориться у багатьох авторів то не буду їх тут наводить, що на ісконно українських землях не було букви Ф. Замість неї говорили ХВ. Тобто з цього робимо висновок, що в написанні імені/прізвища з буквою Ф маємо русифіковану форму. (Для радикалів хочу сказати, що в сказаному немає ніякої політики, а тільки допомога у пошуках.)
По-друге, як тут вже приведено "арамейське слово теом", по якому треба знати, що його напис в інших мовах був іншим. І не завжди це була тільки кирилиця.
Ось трохи історії про це ім'я.
І на останок. TH яке використовується в написанні латинськими літерами, приводить нас до імені Томаш, яке було дууууууже поширене в Речі Посполитій. То якщо вам пощастило і ви докопалися до 18 століття, то не забувайте і про цю форму у ваших пошуках.
Онацький

Повідомлення D_i_V_a » 08 січня 2020, 22:03

Фіксується на сході селян м-ка Фастова у 1906 році 113 Сидор Хоменко
Онацький

Поперед.

Повернутись до Х

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]