Хоменко

Це прізвище

Отримав при народженні
1
25%
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
3
75%
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 4

Аватар користувача
aviv_n
Повідомлень: 20
З нами з: 11 грудня 2018, 19:40
Стать: Жінка
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 12 разів

Re: Хоменко

Повідомлення aviv_n »

D_i_V_a писав:Важке прізвище... половина роду може буть в Хоменках, а інша в Фоменках...

Фіксуються на сході селян м-ка Фастова у 1906 році

77 Андрей Фоменко
113 Сидор Хоменко
Згодна, я так і побачила, що в тій місцевості дуууууууууууууууже багато Хоменків
ось сьогодні за 1770 знайшла саме по моїм
Ищу сведения о Сопряжинских, Супряжинских (священники и их потомки) , Домбровских (с.Василевка), Хомич (с.Зарубенцы),Хоменко (с.Вербов (Любимовка)), Дробаха (с.Хижня), Олейник (с.Хижня), Ольшевских (священники Киев и губерния), Явдошко (с.Хижня) , Горовенко (священники)
я: https://www.facebook.com/soprazhinskaya
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Хоменко

Повідомлення D_i_V_a »

aviv_n писав:...ось сьогодні за 1770 знайшла саме по моїм
І вже тоді вони були Хоменками? Клас! А той самий перший Хома вже проглянув, чи ще ні?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
aviv_n
Повідомлень: 20
З нами з: 11 грудня 2018, 19:40
Стать: Жінка
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 12 разів

Re: Хоменко

Повідомлення aviv_n »

D_i_V_a писав:
aviv_n писав:...ось сьогодні за 1770 знайшла саме по моїм
І вже тоді вони були Хоменками? Клас! А той самий перший Хома вже проглянув, чи ще ні?
так! https://www.familysearch.org/ark:/61903 ... cc=1503045
ось перше по моїм в 1770, також в 1776 записано як Хомічук цього чоловіка двоюрідний брат.
Ось жовтим показано кого перших по моїх Хомичів побачила: Хомічук (Хомич) Ігнат Феодоров 1776, Агафія його сестра в 1770. Тобто ії батько Феодор Хомич теоретично 1750 року народження.
Зображення
Ищу сведения о Сопряжинских, Супряжинских (священники и их потомки) , Домбровских (с.Василевка), Хомич (с.Зарубенцы),Хоменко (с.Вербов (Любимовка)), Дробаха (с.Хижня), Олейник (с.Хижня), Ольшевских (священники Киев и губерния), Явдошко (с.Хижня) , Горовенко (священники)
я: https://www.facebook.com/soprazhinskaya
Аватар користувача
SNIGURIVNA
Повідомлень: 1148
З нами з: 02 липня 2017, 11:49
Стать: Жінка
Дякував (ла): 398 разів
Подякували: 626 разів

Re: Хоменко

Повідомлення SNIGURIVNA »

Зустрічала Хоменків у Куданівці. Як хто признає їх своїми предками, то дайте знати :Bravo:

Були Хоменки в Орловці.
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Хоменко

Повідомлення D_i_V_a »

aviv_n писав:...Ось жовтим показано кого перших по моїх Хомичів побачила: Хомічук (Хомич) Ігнат Феодоров 1776, Агафія його сестра в 1770. Тобто ії батько Феодор Хомич теоретично 1750 року народження...
Ви мене не зовсім зрозуміли...
Я мала на увазі того, хто по свому власному імені був Хомою/Фомою чи, якщо це так глибоко у 18 століття іде, то можливо і Томашом.

Тобто зараз ми бачимо найстарішого зі знайдених Ігната Федоровича, батько якого звався Федором. І от вже є надія, що його батько був Хомою...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
aviv_n
Повідомлень: 20
З нами з: 11 грудня 2018, 19:40
Стать: Жінка
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 12 разів

Re: Хоменко

Повідомлення aviv_n »

D_i_V_a писав:
aviv_n писав:...Ось жовтим показано кого перших по моїх Хомичів побачила: Хомічук (Хомич) Ігнат Феодоров 1776, Агафія його сестра в 1770. Тобто ії батько Феодор Хомич теоретично 1750 року народження...
Ви мене не зовсім зрозуміли...
Я мала на увазі того, хто по свому власному імені був Хомою/Фомою чи, якщо це так глибоко у 18 століття іде, то можливо і Томашом.

Тобто зараз ми бачимо найстарішого зі знайдених Ігната Федоровича, батько якого звався Федором. І от вже є надія, що його батько був Хомою...
♥ тепер зрозуміла

ні, до тих часів ще не дійшла бо по селу нема книг раніше 1745...
Востаннє редагувалось 24 грудня 2019, 14:51 користувачем aviv_n, всього редагувалось 1 раз.
Ищу сведения о Сопряжинских, Супряжинских (священники и их потомки) , Домбровских (с.Василевка), Хомич (с.Зарубенцы),Хоменко (с.Вербов (Любимовка)), Дробаха (с.Хижня), Олейник (с.Хижня), Ольшевских (священники Киев и губерния), Явдошко (с.Хижня) , Горовенко (священники)
я: https://www.facebook.com/soprazhinskaya
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Хоменко

Повідомлення D_i_V_a »

З другої теми
D_i_V_a писав:
Vitaly Savitar писав:Походить від імені Фома, що є видозміненою формою ім’я Хома, яке зродилося від арамейського слова теом, що означає близнюк.
Перше, що треба знать, про це говориться у багатьох авторів то не буду їх тут наводить, що на ісконно українських землях не було букви Ф. Замість неї говорили ХВ. Тобто з цього робимо висновок, що в написанні імені/прізвища з буквою Ф маємо русифіковану форму. (Для радикалів хочу сказати, що в сказаному немає ніякої політики, а тільки допомога у пошуках.)
По-друге, як тут вже приведено "арамейське слово теом", по якому треба знати, що його напис в інших мовах був іншим. І не завжди це була тільки кирилиця.
Ось трохи історії про це ім'я.
І на останок. TH яке використовується в написанні латинськими літерами, приводить нас до імені Томаш, яке було дууууууже поширене в Речі Посполитій. То якщо вам пощастило і ви докопалися до 18 століття, то не забувайте і про цю форму у ваших пошуках.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Хоменко

Повідомлення D_i_V_a »

Фіксується на сході селян м-ка Фастова у 1906 році 113 Сидор Хоменко
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Вернер
Повідомлень: 3179
З нами з: 22 квітня 2016, 12:19
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 665 разів

Re: Хоменко

Повідомлення Вернер »

Голос Дніпра №120 (Херсон) від 21.08.1942, сторінка 2
Вважати недійсними загублені продуктову картку та виробничу перепустку на ім'я Хоменка І. Д.
Час плине
Аватар користувача
Вернер
Повідомлень: 3179
З нами з: 22 квітня 2016, 12:19
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 665 разів

Re: Хоменко

Повідомлення Вернер »

Лубенський вісник №159 від 17.12.1942, сторінка 4
Загублені товарово-продуктові картки на грудень місяць 1942 р. на ім'я Хоменка Філімона Архиповича та Хоменка Олексія Філімоновича вважати недійсними.
Час плине
Відповісти

Повернутись до “Х”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей