Чорноморець

Відповісти

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 0

Аватар користувача
Vitaly Savitar
Повідомлень: 988
З нами з: 16 лютого 2016, 23:42
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 217 разів
Контактна інформація:

Чорноморець

Повідомлення Vitaly Savitar »

Прізвище Чорноморець сходить до словосполучення «чорне море». Назва Чорне (болг. Черно море, рум. Marea Neagră, тур. Karadeniz) отримало внутрішнє море басейну Атлантичного океану. Згідно з цим, предок володаря прізвища Чорноморець колись проживав на березі Чорного моря.

Протокою Босфор Чорне море з'єднується з Мармуровим морем, далі, через протоку Дарданелли - з Егейським і Середземним морями. Керченською протокою сполучається з Азовським морем. З півночі в море глибоко врізається Кримський півострів. По поверхні Чорного моря проходить водна межа між Європою і Малою Азією.

Характерною особливістю Чорного моря є повна (за винятком ряду анаеробних бактерій) відсутність життя на глибинах понад 150-200 м за рахунок насиченості глибинних шарів води сірководнем.

Існує турецька легенда, згідно з якою у водах Чорного моря спочиває богатирський меч, який був кинутий туди на прохання вмираючого чарівника. Через це море хвилюється, намагаючись виплеснути зі своїх безодень смертоносну зброю, і забарвлюється в чорний колір, звідси і назва моря - Чорне.
Український хостинг для веб-сайтів на потужних VPS/VDS серверах в Європі --> https://kr-labs.com.ua/service/web-hosting/
Аватар користувача
Вернер
Повідомлень: 3185
З нами з: 22 квітня 2016, 12:19
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 108 разів
Подякували: 665 разів

Re: Чорноморець

Повідомлення Вернер »

ЛИСТИ УКРАЇНСЬКИХ РОБІТНИКІВ З НІМЕЧЧИНИ

Лист з Німеччини Чорноморець Шури (м. Кем'янське)
«Привіт з Німеччини!
Здрастуй, моя подруга Галя. Передаю Тобі привіт. Мені тут добре, тільки я дуже скучила за Тобою.
Галя, я працюю, і мені моя робота подобається. Мені хазяйка набрала на два плаття й купила туфлі.
Галя, мені дуже гарно, і коли Ти хочеш приїхати, то приїжджай.
Галя, передавай Привіт своїй сестрі Марусі й скажи, що мені дуже добре.
Коли ми приїхали до кордону, то нас повели в баню, де ми покупались. Тоді нам дали німецький одяг і повели на огляд комісії.
Галя, мені дуже добре - їсти дають хоч і 10 раз на день. Моя хазяйка маэ 6 корів, 4 кабани. Молока пий—скільки хочеш.
Галя, коли мені хазяйка платить гроші, ми йдемо з нею до банку й здаємо гроші, а коди я хочу щось купити, знову йду до банку, беру гроші й купую.
Мені дуже добре, мене не обіжають.
До побачення. Чорноморець Щура».
"Кам'янські вісті" №67 від 09.06.1942, сторінка 2
Час плине
Аватар користувача
Вернер
Повідомлень: 3185
З нами з: 22 квітня 2016, 12:19
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 108 разів
Подякували: 665 разів

Re: Чорноморець

Повідомлення Вернер »

Волинь (Рівне) №63 від 16.08.1942, сторінка 4 (об'ява)
ЧОРНОМОРЕЦЬ РОМАН замешкує: Крем'янець, Район Вишневець, фільварок Княжна.
Час плине
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Чорноморець

Повідомлення kbg_dnepr »

Прізвище у сучасній Україні

Прізвище ЧОРНОМОРЕЦЬ налічує 1.317 носіїв - Київ (94), Дніпро (69), Кривий Ріг (42), Хмельницький (35), Миколаїв (28)

Прізвище ЧОРНОМОРЕЦЬ знайдено серед:
Єврейства
Репресованих

XX: прізвище ЧОРНОМОРЕЦЬ в інших базах
Перша Світова Війна (обережно, RU)
Воїни УНР
Голодомор
Друга Світова Війна (обережно, RU)
Бабин Яр
Остарбайтери
РАЦС ДАКО 1919-1945
FamilySearch

У козацьких реєстрах не засвідчене.

Карта поширення
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Чорноморець

Повідомлення kbg_dnepr »

У російсько-Українській війні загинув сержант з Білої Церкви ЧОРНОМОРЕЦЬ Віктор Олександрович

У російсько-Українській війні загинув наш земляк, сержант ЧОРНОМОРЕЦЬ Віктор Олександрович, 1971 р.н. стрільця 1 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 2 стрілецької роти військової частини А4064, призваного 12.03.2022 року на військову службу по мобілізації Білоцерківським РТЦК та СП, який загинув 27 березня 2023 року відданий Військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність на околицях с. Новомлинськ Дворічанської селищної громади Куп’янського району Харківської області.

https://rupor.com.ua/news/u-rosiys-ko-u ... androvych/
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Відповісти

Повернутись до “Ч”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей