Люди

Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Люди

Повідомлення kbg_dnepr »

Я цілком згодна про загальнолюдську потребу до осуду. Цим живуть бабусі на лавочці, цим живуть і бульварні ЗМІ, бо це продається найкраще. І коли я бачу в стрічці новин якісь такі "викривні" заголовки, я завжди уявляю собі такого собі підлітка з комплексами, якому треба довести всьому світу, що він чогось вартий. І єдиний доступний йому спосіб - це полити лайном когось. Це дуже тішить.

Що ж стосується ММ, то в мене немає до неї ані осуду, ані великого співчуття. Мені було б цікаво почути її через 30 років, коли її невістка буде розповідати світу, як її свекруха мало не довела її до самогубства... А в цілому це нормальна (Кайдашева) сім'я, як і всі інші сім'ї, хтось може поводитися достойніше, а хтось не може.
Як дуже давно сказано - не судіть, і не судимі будете.
Востаннє редагувалось 10 березня 2021, 08:06 користувачем kbg_dnepr, всього редагувалось 1 раз.
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Люди

Повідомлення kbg_dnepr »

Ще дуже цікава стаття Олександра Кірша про те, що кінець СРСР 30 років тому пояснюється дуже банально - ніхто не погодився ділити владу...
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Люди

Повідомлення D_i_V_a »

kbg_dnepr писав:Я цілком згодна про загальнолюдську потребу до осуду. Цим живуть бабусі на лавочці, цим живуть і бульварні ЗМІ, бо це продається найкраще. І коли я бачу в стрічці новин якісь такі "викривні" заголовки, я завжди уявляю собі такого собі підлітка з комплексами, якому треба довести всьому світу, що він чогось вартий. І єдиний доступний йому спосіб - це полити лайном когось. Це дуже тішить.

Що ж стосується ММ, то в мене немає до неї ані осуду, ані великого співчуття. Мені було б цікаво почути її через 30 років, коли її невістка буде розповідати світу, як її свекруха мало не довела її до самогубства... А в цілому це нормальна (Кайдашева) сім'я, як і всі інші сім'ї, хтось може поводитися достойніше, а хтось не може.
Як дуже давно сказано - не судіть, і не судимі будете.
Нажаль, все є зовсім не так, і це не ЗВИЧАЙНА Кайдашева сім'я, не треба зменшувати вагу ройялитіс в великій британії.

Нажаль, я виправила слово ІНСТИТУЦІЇ (множина) на інституція (в однині), але дійсно молодята говорили про інституції. І, повертаючись до першої половини вашого посту, вони, з моєї точки зору мало ображались на свою родину, а більше говорили про пресу, про жовту пресу як інституцію, про їх оточуючий персонал, як інституції, про людей які бачили Меганові проблеми, але ні як не реагували як інституції і не шукали шляхів вирішення проблеми як інституції. Я сама в інтерв'ю мала звертала уваги на багаточисельні вирізки з бульварної преси, допоки мій чоловік не підстрибнув і не зкринув - О, так це ж расизм помножиний на два! Тоді і я стала читать, що ж там пишуть. Не полінуйтеся, почитайте! Це гидота, невічливість, РАСИЗМ і це пишуть, пишуть, пишуть і немає нікого, хто може це зупинити, а в суспільстві немає бажання це зупинити, вони такі собі снобі, що хочуть отримати це лайно з перших щабель їхньої преси! Де ж та хвАлена британська вічливість?! Де ж та британьська стриманість і манери? Де ж та толерантність до кольорової частини суспільства? Тільки на словах, а не в справах!
Про жовту персу Меган казала, що вони присутні всюди, на всіх бенкетах і закладах. Відомо, що родина виробила свої правила і це - мовчати, нічого не коментувати, не вибачатись, не виправдовуватись. І всі родичі кажуть, що з цим треба миритися. З цим нічого неможна зробити. А я спитаюсь, а що, Віндзори єдина монархія в європі? Чому в інших монархічних родинах немає таких величезних проблем? І з цього інтерв'ю відповідь приходить сама собою - бо там відношення отих самих інституцій не таке нищівне до родини.

Мені здається, що більшість людей це інтерв'ю бачать поверхово, бо вони не знають подробиць їхнього життя. Це не пересічна родина, і ця родина потребує сьогодні допомоги. Бо сьогодні вже йде не про Меган, а про Гарі. Вже йдеться про те, що рятуючи дружину, він вийшов зі свого середовища, в якому він народився, до якого він звик і мав вже "товсту шкіру" не реагувати на всі ці нападки преси тощо. Але ось він зараз зробив той крок, щоби стати світською людиною.

Мені здається, що інтерв'ю було більшою мірою адресоване американцям (хоча не виключали і родину) щоби привернути увагу до тієї проблеми яка сталася з Гарі. Якщо він не знайде себе в новому житті, як чоловік не зможе зароблять достойні гроші, щоби утримувати родину, то його очікує така ж сама психічна нестабільність, яка трапилась Меган у його середовищі...
Господи, допоможи їм і дай розуму їх оточуючим і близьким, щоби майбутнє цієї пари було більш менш нормальним...амінь
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Люди

Повідомлення kbg_dnepr »

Еще про интервью:

Внук королевы Елизаветы ІІ рассказал Опре, что часто прогуливается с сыном Арчи на велосипеде.
«Думаю, самым замечательным для меня является то, что я сажаю его сзади на детское велокресло и беру с собой на прогулку — чего у меня никогда не было, когда я был маленьким», - поделился принц.
Однако Мартин Джей подловил герцога Сассекского на вранье, опубликовав в Твиттере фото, где его отец, принц Чарльз, катается вместе с сыном на велосипеде, а рядом можно заметить брата Гарри - принца Уильяма.


Такого рода искажения памяти нормальны для невротиков. Правда, возникает вопрос, насколько достоверны другие впечатления (например, от травли окружения и т.п.).
Моему восприятию интервью соответствует карикатура в Charlie Hebdo
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Люди

Повідомлення kbg_dnepr »

1962 год. Массовые прививки от полиомиелита в США. 438 автомобилей за три часа.

Напомню, что когда вирусолог Джонас Эдвард Солк разработал вакцину от полиомиелита, он отказался патентовать вакцину, чтобы сделать её доступной абсолютно всем. А если бы запатентовал — стал бы богаче на $ 7 млрд.

https://med.obozrevatel.com/pulmonology ... -chasa.htm
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Люди

Повідомлення D_i_V_a »

17 квітня 2021 року помер Володимир Яворівський.
Дякуючи радіо ця людина стала мені близькою. З задоволенням слухала його щотижневі передачі і дивувалася його силі і працьовитості, патріотизму, любові до батьківщини і ще більше любові до людей.
Все це можна було почути з його промов... Так трапилось, що після його смерті пролунав етер з його голосом і було сказано, що це є останній... Защемило серце і одразу стало дуже сумно... я ж так звикла до його промов, де так багато чого перегукувалось з моїм.
Царство небесне тобі, зовсім невідомій людині, але ставшій такій близькій за роки спілкування з тобою через передачі по радіо.
Пішов від нас видатний українець

Зображення
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Люди

Повідомлення kbg_dnepr »

Какая судьба!!

Два брата Свердловых – две такие разные судьбы

Зиновий Свердлов - младший брат Якова Свердлова Яков и Зиновий родились в одной еврейской семье, у одних родителей.
Зиновий Свердлов родился в 1884 году в Нижнем Новгороде, в доме гравера Мовшева Свердлова, по соседству с домом, в котором родился и вырос Алексей Максимович Горький (Пешков).
Вот как выглядит Зиновий Пешков по воспоминаниям секретаря Сталина Бажанова:
Я знакомлюсь с семейством Свердловых. Это очень интересное семейство
Атмосфера в доме была революционная. Но старший сын Зиновий в результате каких-то сложных душевных процессов пришел к глубокому внутреннему кризису, порвал и с революционными кругами, и с семьей, и с иудаизмом. Отец проклял его торжественным еврейским ритуальным проклятием. Его усыновил Максим Горький, и Зиновий стал Зиновием Пешковым .

Согласно другой версии, дело было несколько иначе.
По этой версии в 1902 году Зиновий поехал в Арзамас к Горькому, отбывавшему там ссылку. В доме Горького, по-соседски называвшего его Зиной, он исполнял обязанности секретаря. В это время Горький закончил пьесу На дне и устроил для приехавшего специально ради этого из Москвы Немировича-Данченко ее читку в ролях.
Зиновию досталось читать за Ваську Пепла. Мэтру его чтение так понравилось, что он предложил Зиновию стать актером. Но вероисповедание было преградой для актерской карьеры.
Тогда Горький предложил усыновить Зиновия, крестив его. При крещении он получил фамилию Пешков и уехал из Арзамаса прямо в Москву, чтобы овладевать сценическим искусством под присмотром Немировича-Данченко.
А отцовское проклятие - отец якобы расценил поступок сына как предательство.

Согласно третьей версии, крещение произошло гораздо раньше в 1896 году и было связано с возможностями для учебы, в царской России для лиц иудейского вероисповедания крайне ограниченными.
...
Герой нескольких войн, полный генерал Франции, кавалер ее пятидесяти правительственных наград, один из основателей Сопротивления, литератор, друг Эльзы Триоле и Луи Арагона, называвшего его жизнь одной из самых странных биографий этого бессмысленного мира , он внезапно, не болея, умер в 1966 году в почтенном возрасте 82 лет.
https://news.obozrevatel.com/society/dv ... 1480069872
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Люди

Повідомлення kbg_dnepr »

Еврейка из династии Неру https://soc.obozrevatel.com/evrejka-iz- ... 1480069872
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Люди

Повідомлення kbg_dnepr »

Чемпион мира в спринтерском многоборье Кай Вербей демонстративно отказался от борьбы в забеге на 1000 метров на Олимпиаде-2022. 27-летний нидерландец был одним из фаворитов турнира, но в итоге занял последнее место.

Комментируя происходящее, Вербей объяснил, что не хотел создавать опасность для оппонента, так как существовала вероятность столкновения. Видя, что ему не хватает скорости, чтобы опередить Дюбрея, Кай перестал бороться.

https://news.obozrevatel.com/sport/spor ... m#cxrecs_s
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Люди

Повідомлення kbg_dnepr »

Степан Бандера:

"Мушу Вам щиро сказати, що мені дуже важко. Гнітить мене невимовно те, що з моїм ім'ям зв'язується найбільші цінності нашої боротьби, куплені працею, великими жертвами і кров’ю Найкращих Друзів. Чуюся негідним служити за символічне зосередження тих вартостей українського визвольного руху. Під тим моральним тягарем людина слаба, все бачить, як мало сама внесла до спільних надбань, яка безмежна різниця між власним вкладом, власною спроможністю і власною вартістю та тим, що має репрезентувати й очолювати. Репрезентація – це не моє діло, не маю для цього жодних диспозицій і чуюсь зле в такій ролі. Змістом мого життя досі була боротьба, так і мусить бути дальше. Не можу боротьби репрезентувати, коли не беру в ній участі. На репрезентанта "за склом" не надаюся".

https://news.obozrevatel.com/politics/p ... QxMTc4LjA.
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Відповісти

Повернутись до “kbg_dnepr”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей