УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

Генеалогічні мрії / Генеалогические мечты / Genealogical dreams

Подякував (-ла): 2384 раз.
Подякували: 457 раз.
Стать: Жінка

Генеалогічні мрії / Генеалогические мечты / Genealogical dreams

Повідомлення kbg_dnepr » 01 лютого 2021, 10:16

Ми різні, і мрії в нас різні, в тому числі генеалогічні. Але мені здається, що головна мрія будь-якого учасника генеалогічного сайту полягає в тому, щоб знайти когось, з ким було б веселіше вести разом наші розкопки. Ну, може це я приписую іншим свої мрії ;)

Ось приклад здійснення такої мрії (правда, за передумови рідкісного прізвища):

In 1990, three family researchers had the fortune of discovering each other nearlysimultaneously and began sharing information that became the basis of this study. Whilenearly all discovered Owstons and Oustons could be traced to one of three families having theirorigins in the original East Riding of Yorkshire, there was no evidence proving that familialconnections existed among the three groups. These families originated in Ganton, Sherburn,and Thornholme in the parish of Burton Agnes.By utilizing Y-DNA testing at 43 markers, this study sought to discover if the three families couldbe linked genealogically, although traditional records signifying such did not exist. If connected,it would likely to have been prior to the adoption of English parish registers in 1538.Although the study is ongoing, preliminary reports link members of all three families to acommon ancestor in the past. Seven of the 10 original participants share common markers of the I1 haplogroup. Of the remaining three participants, two Thornholme subjects did notmatch anyone else. Since genealogical data has a confirmed paper trail to the earliest knownancestor of the Thornholme family, it has been determined that non-paternity events occurred in these two lines. In addition, one Sherburn family member did not match any otherparticipant due to an adoption in his ancestral line.
https://www.academia.edu/605010/HIS_NAME_IS_MY_NAME_TOO?email_work_card=view-paper
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная

Подякував (-ла): 2384 раз.
Подякували: 457 раз.

Re: Генеалогічні мрії / Генеалогические мечты / Genealogical dreams

Повідомлення kbg_dnepr » 28 березня 2021, 20:23

11 років тому в мене були такі мрії:
1, 2, 3 - знайти могилу діда, розстріляного у 1938 р., поїхати туди і поставити на ній хрест;
4. - поїхати на могилу іншого діда, що загинув у січні 1942 р. під Орлом;
5, 6 - знайти могили обох дідів чоловіка, які загинули у 1941-1942 рр.;
7. - поїхати на батьківщину батьківських предків до Шираївки, Шабель та НІАБу в Мінську.

Ось останню мрію мені вдалося реалізувати - я працювала в Мінську в 2012 та 2013 рр. - чи це був один раз?, була в Шираївці та Шаблях.
Перші 4 зараз видаються набагато менш досяжними, ніж 11 років тому - і не тільки через війну, але й через те, що молодшою я не стала, а фінансове становище значно погіршилося. :cry:

Оце я про те, що не варто відкладати мрії на потім...
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная

Подякував (-ла): 395 раз.
Подякували: 606 раз.

Re: Генеалогічні мрії / Генеалогические мечты / Genealogical dreams

Повідомлення SNIGURIVNA » 02 квітня 2021, 20:59

Дякую. Дуже цікаво! Я замислилася над тим, як би виглядав мій список мрій тридцять років тому, коли все починалося? Так тепло від тих спогадів! І я точно зараз далеко зайшла за межі стартових мрій :) . А чого хочу зараз? От це найцікавіше! Аж закортіло свій список скласти.
Ще раз дякую!
"В кінці наших пошуків ми знову будемо стояти там, звідки почали, і знову побачимо це місце вперше." Х. Банцхаф
Цього року виповнюється 30 років від дня, коли я намалювала перше дерево свого роду.
Тут мій Орловець
Тут Мій щоденник

Повернутись до Про наше, про генеалогічне

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], nekrashevych