Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу, походження українських прізвищ, ономастика

ХАРКІВ - місто

Аватар користувача
 
Повідомлень: 3576
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Подякував (-ла): 2138 раз.
Подякували: 744 раз.
Стать: Жінка

ХАРКІВ - місто

Повідомлення АннА » 05 вересня 2017, 14:12

ФОРУМ по місту ХАРКІВ - розміщення ваших повідомлень

Харків - студентська столиця

Харків по праву вважається студентською столицею України. Першими навчальними закладами в місті були Імператорський університет (нині Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна), відкритий в 1805 році, і заснований в 1885 році технологічний інститут (нині Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»).
У цей час у Харкові готують фахівців 69 ВНЗ різних форм власності та рівнів акредитації, серед яких 17 університетів і 9 академій.

Багато хто з них, такі як ХАІ (авіаційний), ХПІ (політехнічний), ХАДІ, (автодорожній), є освітніми брендами зі світовим ім'ям, їхні абревіатури не потребують розшифрововування. Спеціалізації ВНЗ найрізноманітніші: від технічних - до аграрних, від військових - до творчих, від медичних - до економічних. У вишах Харкова навчається понад 160 тисяч студентів, у тому числі близько 12 тисяч - іноземних.

Така кількість молодих людей з різних кінців України, республік колишнього СРСР і країн далекого зарубіжжя створює унікальну можливість для спілкування, співробітництва, обміну досвідом, неповторну атмосферу студентського міста. Студентське братство, студентська субкультура вже давно стали не просто невіддільною частиною Харкова, а його символами і візитною картко
Із повагою, Ганна

Повернутись до Літера Х

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], D_i_V_a, Falcon, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ukrgenealogy, Василь Прокопченко, Яків