Urząd Stanu Cywilnego - Відділ реєстрації актів цивільного стану - РАЦС

Відповісти
Аватар користувача
R222
Повідомлень: 3
З нами з: 13 лютого 2018, 00:46
Подякували: 10 разів

Urząd Stanu Cywilnego - Відділ реєстрації актів цивільного стану - РАЦС

Повідомлення R222 »

У цій темі я постараюся подавати зацікавленим особам адреси до Archiwum Urzędu Stanu Cywilnego
Знаючи адресу такої Установи можна писати просьбу про відшукання метричних (актів народження, подружжя, смерті) актів з визначеної парафії в якій знаходилася місцевість в якій жили Ваші предки.
Акти народження зберігаються в цих архівах протягом 100 років від їх дня складання, натомість акти подружжя також акти смерті зберігаються до 80 років від їх дня складання.
Якщо книги цивільного стану не супроводжувалися окремо для кожного року календарного, у зв'язку з цим в одній книзі є акти цивільного стану, що супроводжуються для багатьох календарних років або в ЗАГСІ, знаходяться книги, що супроводжуються окремо для даного календарного року, але заключаючого однаково акти народжень, подружжя і смертей тоді ЗАГС мусить зберігати книгу поки до витоку найпізніше припадаючого періоду зберігання.
Більше інформації на тему відкриття для доступу метричних актів через ЗАГС в нижчезгаданому лінку
http://www.moremaiorum.pl/udostepnianie ... howywania/
Особа, зацікавлена отриманням інформації, де повинна написати, щоб отримати визначений метричний акт мусить подати назву місцевості в якій у визначеному часі перебували / мешкали / жили її предки.
Тоді я постараюся подати відповідну Urząd Stanu Cywilnego - Відділ реєстрації актов цивільного стану - ЗАГС в Польщі до якого дана особа муситиме написати.
Я маю надію, що тема потрібна і ви ним користуватиметеся.
Аватар користувача
Антоніна Радіонова
Повідомлень: 1
З нами з: 16 лютого 2020, 18:41
Стать: Жінка

Re: Urząd Stanu Cywilnego - Відділ реєстрації актов цивільного стану - ЗАГС

Повідомлення Антоніна Радіонова »

Куди треба звернутись, щоб отримати дані людини, яка народилася в Chotyniec powiat Yaroslaw wojewodztwo Rzeszow?
Відповісти

Повернутись до “Польща-архіви”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей