Дерево Життя.

Комп'ютерне програмне забезпечення для вивчення родоводу, а також спеціалізовані веб-сайти

Чи подобається вам програма?

Так
22
92%
Ні
0
Немає голосів
Не зовсім
2
8%
 
Всього голосів: 24

Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

Balymba писав:... Питань напевне буде ще багато, тому буду вдячний за допомогу.
Завжди раді...
Мені пан ww2 казав що з моєю екселькою може щось підкаже, як її можна до програми адаптувать чи щось таке...
То будемо всі разом учиться ;)
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

Місце проживання. Так і не можу зрозуміти, що туди зановити. Зазвичай заносив "місце народження" і "місце смерті". Якщо в людини один і той н.п., то ніби проблем нема, а якщо різні?
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

Balymba писав:Місце проживання. Так і не можу зрозуміти, що туди зановити. Зазвичай заносив "місце народження" і "місце смерті". Якщо в людини один і той н.п., то ніби проблем нема, а якщо різні?
Так, це проблема, це треба Вам буде самому вирішувати який НП Ви будете заносити.

Я ж заношу зазвичай по проживанню. Якщо діти від батьків перебиралися у сусіднє село (однієї парафії), то це видно по самому дереву. У мене дерево налаштовано так, що НП показує.
Через ту міграцію стала обов'язково писать у поясненнях село. У моему прикладі http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.ph ... t=40#p1152 є дуже старий запис від 1897 коли цього не робила. Та по тих сім'ях що мігрували було потім важко орієнтуваться.
Ще для мене важливим є заняття/професія, але я заношу туди стан, бо професії пишуться зрідка, а по стану приблизно можна уявити чим вони займалися.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Дерево Життя.

Повідомлення в36 Ольга »

Ну, а если мои священники в течение жизни переезжали с одного места на другое? Наверное, все-таки правильнее даты рождения и смерти, как делает Balymba.
Я читаю тут и размышляю, не поменять ли мне мою программу ...
Востаннє редагувалось 26 березня 2016, 20:12 користувачем в36 Ольга, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

в36 Ольга писав:Ну, а если мои священники в течение жизни переезжали с одного места на другое? Тогда как быть? Я читаю тут и размышляю, не поменять ли мне мою программу ...
Тоді туго... допомагають тільки супровідні записи.
А якою програмою Ви користуєтесь? Може і по ній тему розпочати...
Востаннє редагувалось 26 березня 2016, 20:31 користувачем D_i_V_a, всього редагувалось 1 раз.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Дерево Життя.

Повідомлення в36 Ольга »

Да она тут рядом, соседняя тема - My Heritage
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

Ввів десь дві сотні персон, за винятком "місця проживання" ніби-то все подобається. Є можливість "підчіпати" людей через свояцькі зв'язки, що дуже допомагає. Тепер чергове запитання: якщо частина дерева буде вестися латиницею (кілька сотень родичів в Румунії, Польщі, Франції, Аргентині, Англії, Канаді, США, Австралії) - чи не відбудеться збій в програмі?
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

Balymba писав:...Тепер чергове запитання: якщо частина дерева буде вестися латиницею (кілька сотень родичів в Румунії, Польщі, Франції, Аргентині, Англії, Канаді, США, Австралії) - чи не відбудеться збій в програмі?
Ага... і таке буває...
Досвіду у мене з внесенням імен латиницею немає. Але, думаю, це не повинно принести ніяких проблем.

Для перевірки створила у дереві у "своїх" Павленках особу по імені Pavlenko Stefan Stefanov. Ні яких проблем. Крментарі, дати життя, місцевість все-одно іде українською. То можете писать їх без остраху...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
ww2
Повідомлень: 50
З нами з: 13 березня 2016, 23:51
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 79 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення ww2 »

Balymba писав:Ввів десь дві сотні персон, за винятком "місця проживання" ніби-то все подобається. Є можливість "підчіпати" людей через свояцькі зв'язки, що дуже допомагає. Тепер чергове запитання: якщо частина дерева буде вестися латиницею (кілька сотень родичів в Румунії, Польщі, Франції, Аргентині, Англії, Канаді, США, Австралії) - чи не відбудеться збій в програмі?
Програму переведено на кілька десятків мов. Якщо б вона не підтримувала латиницю, хіба це робив-би автор?
Звісно можна, і не тільки латиницю, але й арабську в"язь китайські ієрогліфи і все інше. Причому - одночасно.
Програма їх зберігає у UNICODE, простіше кажучи, у "багамовному" форматі.

А "Місце проживання" дійсно трохи незрозуміле поле. Я його також майже не заповнюю. Просто воно є у стандарті GEDCOM, тому присутнє у всіх генеалогічних програмах
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua
Аватар користувача
ww2
Повідомлень: 50
З нами з: 13 березня 2016, 23:51
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 79 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення ww2 »

D_i_V_a писав:
Balymba писав:... Питань напевне буде ще багато, тому буду вдячний за допомогу.
Завжди раді...
Мені пан ww2 казав що з моєю екселькою може щось підкаже, як її можна до програми адаптувать чи щось таке...
То будемо всі разом учиться ;)
Так, я подивився Вашу ексельку.

Ну, по-перше, я не зовсім розумію ціль такого, фактично, дублювання інформації.
Я, чесно кажучи, також років п'ять тому, вносив всі метрички у окремий файл
Потім зрозумів, що саме ця інформація все одно вноситься і в генеалогічну програму (в нашому з Вами випадку - Дерево життя), тому кілька останніх років перестав це робити. Скоріш за браком часу, тому що з часом об'єм інформації, яку необхідно обробити, зростає на порядок.

Те, що робить моя програма - це фактично експортує дані про особу у XLS-файл, тобто виходить файл "одна особа - одна строка у таблиці"

У Вас фактично вносяться Події (можливі кілька записів на особу), тому моя програма не зовсім Вам зможе допомогти.

Хоча, такого роду звіт, як у Вас, може бути цікавим, і, можливо, я його і реалізую у майбутньому.
Вважайте, що Ви мені підкинули ідею :)
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua
Відповісти

Повернутись до “Генеалогічні програми і сайти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей