Проста екселька - Excel

Комп'ютерне програмне забезпечення для вивчення родоводу, а також спеціалізовані веб-сайти
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Проста екселька - Excel

Повідомлення D_i_V_a »

Бачу, що треба вже це виокремити в свою тему, бо може іще у кого є досвід по своїм екселькам
Якщо хтось не знає - таблички "ексель" широко використовують у бізнесі, у бухгалтерії, у статистиці - коли треба з цифрами або даними "пограться", зробити виборки за різними параметрами.

Ця таблиця на сьогодні допомогла вичислити людей якщо вони були записані без прізвища, вичислити з якої сім'ї хлопець взяв дружину, вичислити людей коли прізвища/імена/побатькові було записано спотворено або зовсім не правильно.
Так виглядає моя екселька
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Проста екселька - Excel

Повідомлення D_i_V_a »

Те, що про таблиці вже говорилось, з другої теми http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.ph ... =878#p1017
Balymba писав:...
Щодо різних таблиць, то я їх в процесі роботи понапридумував чимало, але в них розберуся тільки я. А хотілося б систематизувати зібрані матеріали так, щоб колись хтось інший міг в них розібратись. Зараз у мене дані на понад 18000 кровних родичів і ще понад 10000 потенційних ...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Проста екселька - Excel

Повідомлення D_i_V_a »

D_i_V_a писав:...
Мені пан ww2 казав що з моєю екселькою може щось підкаже, як її можна до програми адаптувать чи щось таке...
То будемо всі разом учиться ;)
http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.ph ... t=50#p1223
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Проста екселька - Excel

Повідомлення D_i_V_a »

ww2 писав:Так, я подивився Вашу ексельку.

Ну, по-перше, я не зовсім розумію ціль такого, фактично, дублювання інформації.
Я, чесно кажучи, також років п'ять тому, вносив всі метрички у окремий файл
Потім зрозумів, що саме ця інформація все одно вноситься і в генеалогічну програму (в нашому з Вами випадку - Дерево життя), тому кілька останніх років перестав це робити. Скоріш за браком часу, тому що з часом об'єм інформації, яку необхідно обробити, зростає на порядок.

Те, що робить моя програма - це фактично експортує дані про особу у XLS-файл, тобто виходить файл "одна особа - одна строка у таблиці"

У Вас фактично вносяться Події (можливі кілька записів на особу), тому моя програма не зовсім Вам зможе допомогти.

Хоча, такого роду звіт, як у Вас, може бути цікавим, і, можливо, я його і реалізую у майбутньому.
Вважайте, що Ви мені підкинули ідею :)
http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.ph ... t=50#p1272
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Проста екселька - Excel

Повідомлення D_i_V_a »

D_i_V_a писав:Я вже про це казала ...
коли треба з цифрами або даними "пограться", зробити виборки за різними параметрами.

Живий приклад вже з генеалогії.
Занесла сповідку скажімо за 1800 рік. А потім до моїх рук потрапила метрика 1802 року.
З метрики по народженим дітям стало видно, що хлопці/чоловіки 2 роки тому були ще не одруженими - вискакує ім'я-побатькові дружини. Цікавість бере гору, чи вона з наших? "Залазю" у ексельку і роблю виборку по імені (дружини) та року (1800) - вискакує штук 5 жіночок. Одна за надто стара, друга ще дитина... ах ось вона... з яких ти будеш?
До того парубка від 1800 року дописую народження дитини і прироблюю дружину - але по ній пишу що може бути з такої-то сім'ї, перевірити!!!
І ці знаки оклику ставлю на самому верху у записах де записано "Створено за..."

PS Щось я останього часу забагато ідей стала підкидувать... :P
http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.ph ... t=60#p1282
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Проста екселька - Excel

Повідомлення D_i_V_a »

Ось нарешті перенесла все про ці ексельки http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.ph ... t=60#p1284
ww2 писав:Стоп, стоп, стоп! :)
Ви хотіли вивантажити з ДЖ події у Ексельку. Тобто, вважається, що у ДЖ ці всі події є. Вірно?
Тут Ви вже кажете за сповідалку, за допомогою якої ви шукаєте підходящих "дівиць". Так багато хто робить, я думаю. Я також.
Просто набирається ревізія або сповідалка повністю, і коли потрібно щось підходяще знайти, просто виконується пошук

Якщо ж Ви вносите сповідалку у ДЖ, то це інша справа, її можна вивантижити і отримати якусь ексельку. Але що заважає виконати такий самий пошук прямо у ДЖ, не вивантажуючи дані?
Або, іншими словами, які переваги даних у ексельці над тими самими даними у програмі ДЖ?
Тепер можна далі спокійно це все дискутувати у свої рідній темі ;)
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Проста екселька - Excel

Повідомлення Balymba »

Свої таблиці я починав робити в кінці 70-х на початку 80-х. Все зрозуміло робилося вручну, було 7 колонок:
1. Особистий номер людини
2. Прізвище, ім'я
3. Дата, місце народження
4. Дата, місце смерті
5. Прізвище, ім'я, інколи по-батькові чоловіка чи дружини (у випадку, якщо вони теж кровні родичі то також особистий номер і код поколінь)
6. Особисті номера дітей (якщо шлюбів було кілька то окремо навпроти кожного подружжя).
7. Код поколінь і прив'язка по ньому на особистий номер батька, матері чи обидвох батьків.

Щодо коду поколінь - літератури з генеалогії звичайно не було ніякої, тому придумав код із двох цифр: 1 - чоловік, 2 - жінка.
Тобто 1 - батько, 2 - мати, 11 - дід по батькові, 12 - бабуся по батькові, 21 - дід по матері, 22 - бабуся по матері і т.д.
В результаті в останній колонці з'являлося щось таке: 1212121- 654, або 2122121 : 5463. В першому випадку рискою позначалися брати і сестри прямих предків по всіх лініях, двокрапкою - їхні нащадки.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Проста екселька - Excel

Повідомлення D_i_V_a »

Balymba писав:...В результаті в останній колонці з'являлося щось таке: 1212121- 654, або 2122121 : 5463. В першому випадку рискою позначалися брати і сестри прямих предків по всіх лініях, двокрапкою - їхні нащадки.
О-о-о, ховайся :D ...
Це не для мене... я таке не потягну... поперше цифри... я з тієї "касти" що в голові рахувать не уміє та з цифрами не дружить...
Мені записи Ваших цифер нагадали оті перші єлектронно-рахівні машини - 010110
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Проста екселька - Excel

Повідомлення Balymba »

Щодо цифр Ви трохи лукавите... Скоріш вони у Вас проходять на рівні підсвідомості (азимути в румби переводять)...
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Проста екселька - Excel

Повідомлення D_i_V_a »

Balymba писав:Щодо цифр Ви трохи лукавите... Скоріш вони у Вас проходять на рівні підсвідомості (азимути в румби переводять)...
Ха, так це ж зовсім інша справа!
Там косінуси та сінуси, тангенси та котангенси - намалював кружочок, поділив на чотири частини, вивчив як вони куди при яких обставинах переходять і все... І то цим займаються чоловіки... а жіночки в цій спеціальності "картографині" - їх робота творча... малюй...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Відповісти

Повернутись до “Генеалогічні програми і сайти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей