Бомбардувальник

Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Бомбардувальник

Повідомлення D_i_V_a »

Ще в 2016 році в другій темі http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.php?f=315&t=1199 викладала багато інформації про захоронення у Кіровограді/Кропивницькому.

Мені дуже сильно допомогли місцеві дослідники за що дуже велика їм подяка!

В тому ж році приїжджала в місто... і прокинулась у мене до нього велика любов... місто дуже гарне, багато старих будов ще з дорадянського періода. У місті ще збереглась атмосфера міста царської росії... і це йому личить... Моя мама колись говорила, що їм подобалось жить у Кіровограді, і сьогодні я її розумію, мене саму знову тягне в це місто...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Бомбардувальник

Повідомлення D_i_V_a »

D_i_V_a писав:Ще в 2016 році в другій темі http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.php?f=315&t=1199 викладала багато інформації про захоронення у Кіровограді/Кропивницькому.
З другої теми
Мені дуже сильно допомогли місцеві дослідники за що дуже велика їм подяка!...
snl53 писав:Могу вас немножко обнадежить - есть некоторые результаты.
Один из сотрудников Кировоградского краеведческого музея поделился имеющейся у него информацией о Кировоградских кладбищах. ...
Список летного состава ( возле сторожки ).

1. Гольшфельд Алексей Михайлович.
2. Младший сержант Болгов Василий Иосифович.
3. Шалик(п)ов (Шашков) М.П. (комсомолець).
4. Одна могила неизвестная.
5. Соловьев Николай Александрович.
6. Ардамасов Николай (красноармеец).
7. Три могилы братские.
8. Могил одиночних ( 13 ) тринадцять.
9. Кушниренко Георгий Александрович.
10. Еврейтор Козаченко А.И.
11. Млад. сержант Эсин Ив.Тихонович.
12. В кладбище одна могила.
13. В кладбише одна могила.
Я зустрічалась тоді зі співробітником місцевого краєзнавчого музею і вже висловила в тій темі йому подяку.
Ситуація виглядає так, що загиблих льотчиків ховали біля сторожки. Ці поховання після війни переносили і про це є документи в архіві. Сьомим пунктом про могили біля сторожки іде - Три могилы братские. Їх також перенесли.

Припущення - що одна з братських могил могла бути могилою трьох моїх льотчиків... або вони серед 13-ти окремих/одиночных...
На фото внизу стадіон який зараз знаходиться на місці сторожки.
Якщо їх не перенесли, то вони лежать десь там... і по ним бігають діти...
Якщо їх перенесли, то вони на меморіалі де я фото не робила, бо під час перебування там шукала прізвище... і була впевнена що це не той цвинтар... Тобто я, перебуваючи в місті, взагалі не розуміла що і як...
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Олена
Повідомлень: 156
З нами з: 30 серпня 2016, 10:30
Стать: Жінка
Звідки: Олександрія
Дякував (ла): 104 рази
Подякували: 130 разів

Re: Бомбардувальник

Повідомлення Олена »

Колись мені казала одна знайома, що робила на техпідтримці "Канатове" та поряджала в польоти , на цвинтарі Лелеківка ховали людей з аеродрому. І там є декілька перенесених могил. Цвинтар великий. Нажаль поки не можу уточнити інформацію, десь дівся телефон... :( . Ця знайома робила на аеродромі і стрічалася з тими хто давно там робив. Байки ходили дуже цікаві , які і про всі засекречені об'єкти. Я спробую Вам допомогти. Можливо повезе.
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Бомбардувальник

Повідомлення D_i_V_a »

З приватного листування
Треттє посилання іде на форум "Форум выпускников ЕВВАУЛ (архивный)".
Одним користувачем 2009 року створено список з 10 сторінок повітряних катастроф СРСР та РФ.
Маю припущення, що це перелік "происшетсвий" про який мені говорили в РГВА, що вони дивилися і запису про загибель екіпажа від 2/3 вересня 1939 року немає.

У списку за 1939 рік знайшла запис про загибель вже упом'нутого тут відомого випробувача Томаса Сузі - 5 сентября 1939г. катастрофа самолёта И-180-2, лётчик-испытатель командир АЭ НИИ ВВС п/п-к Сузи Т.П.. Лётчик погиб при выполнении испытательного полета.

Наступний запис привернув мою увагу - 4 октября 1939г. катастрофа самолёта И-15БИС. Столкновение с самолётом ГК. Экипажи погибли.

Ду-у-у-уже похоже на наших. Якщо це мої, то ховали ЧОТИРЬОХ... бо И-15 - це винищувач.
Що таке літак ГК?
Якщо грузовий, або бомбардувальник, то треба робить запит.
Але чому записано на місяць пізніше?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Бомбардувальник

Повідомлення в36 Ольга »

Четвертого октября погиб не твой дед.

"Первый И-15бис ГК, серийный № 3710, проходил госиспытания в НИИ ВВС с 29 августа по 4 октября 1939 г. Летал летчик Федоров, по мнению которого, существенным недостатком данной гермокабины являлась невозможность ее открытия в случае вынужденного покидания на полетной скорости свыше 150 км/ч. 4 октября 1939 г. при осуществлении ознакомительного полета летчика Б.П. Кощавцева на И-15бис ГК произошла катастрофа. В ходе рулежки по аэродрому НИИ ВВС И-15бис ГК столкнулся с испытываемым польским бомбардировщиком PZL Р-37 «Лось», в результате чего инженер-летчик Кощавцев погиб."

Взято отсюда http://www.k2x2.info/transport_i_aviaci ... va/p22.php
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Бомбардувальник

Повідомлення в36 Ольга »

Николай Андреевич служил морским летчиком. Поэтому, Тань, тебе нужно обращаться в военно-морской архив. Я тебе на него ссылку посылала, т.к. нашла тут фонд по Ейскому летному училищу. Кроме того, в Ростове-на-Дону находится филиал этого архива по кавказскому военному округу, - как раз то, что нужно.

Адреса всех филиалов архива ВМФ. Тут есть и ростовский адрес и несколько дальневосточных, среди них Хабаровск, Владивосток. Вроде бы твой дед там служил?
Востаннє редагувалось 18 квітня 2018, 13:18 користувачем в36 Ольга, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Бомбардувальник

Повідомлення в36 Ольга »

Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Бомбардувальник

Повідомлення D_i_V_a »

D_i_V_a писав: 4 октября 1939г. катастрофа самолёта И-15БИС. Столкновение с самолётом ГК. Экипажи погибли.
в36 Ольга писав:Четвертого октября погиб не твой дед...
4 октября 1939 г. при осуществлении ознакомительного полета летчика Б.П. Кощавцева на И-15бис ГК произошла катастрофа. В ходе рулежки по аэродрому НИИ ВВС И-15бис ГК столкнулся с испытываемым польским бомбардировщиком PZL Р-37 «Лось», в результате чего инженер-летчик Кощавцев погиб."
Все одно треба робить запит по 4 жовтня...
Іде не стиковка в записах. Спочатку навіть і не побачила...

У моєму записі ----И-15 БИС (винищувач, єкіпаж 1 пілот) зіткунвся з якимось ГК = ЕКІПАЖІ загинули.

У твоєму записі ---- ВВС И-15бис ГК (винищувая) зіткнувся з бомбардувальником = пілот винищувача загинув.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Falcon
Модератор
Повідомлень: 316
З нами з: 03 січня 2017, 20:37
Стать: Чоловік
Звідки: Буковина
Дякував (ла): 417 разів
Подякували: 519 разів

Re: Бомбардувальник

Повідомлення Falcon »

D_i_V_a писав:початок був жахливим - всюди одні тільки "немає" "не знаєм" "записів немає і де шукать також не можемо сказать".
розкажіть детальніше про невдалі спроби запитів. Наскільки розумію, на всіх офіцерів РККА в ЦАМО Рф є особисті справи з автобіографіями і облікові картки з особистими данними. Але наскільки реально отримати з них інформацію не громадянам Рф? навіть з підтвердженним рідством?
з повагою, Євген.
предки з повітів: Буковина (Сторожинець, Кіцмань)
Галичина (Ходорів)
Волинь (Клевань)
Поділля (Кам'янець-Подільський, Оринин)
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Бомбардувальник

Повідомлення D_i_V_a »

Falcon писав:розкажіть детальніше про невдалі спроби запитів.
Я писала на Далекий Схід, думала знайти запис про одруження. Писала двічі, також дзвонила (прийшлось вираховувати їх робочі години :D ). На обидва запити прийшли негативні відповіді. Він (запис) до сьогодні так і не знайдений, тобто спроб більше не робилось :D .
Через те що дід загинув ще 1939 року спогадів про нього, про родину про життєвий шлях, майже не було. Далекий Схід був єдиним про який думалось, що там можна знайти документи... Хіба може новачок знати, що по військовим треба шукать в Москві або Ст-Петербурзі? :o
Востаннє редагувалось 22 квітня 2018, 23:23 користувачем D_i_V_a, всього редагувалось 1 раз.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Відповісти

Повернутись до “D_i_V_a”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей