Бомбардувальник

Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Бомбардувальник

Повідомлення D_i_V_a »

Для тих хто шукає по військовим по часу безпосередньо перед війною РАДЖУ НАБРАТИСЯ ВИТРИМКИ.
Інформація знаходиться по крихтам тому що тоді радянська армія будувалась і налагодженої звітності, такої як була пізніше, ще не було. Про це говорять віднайдені документи які є не повними, і те що багато чого не знаходиться.

Дуже раджу після перших спроб щось відшукать і знаходячись в глухому куту подивиться 18 серій фільма який зняли про розвідника втікача Віктора Суворова (Володимира Резуна) "Последний миф" - це дуже допоможе зрозуміти, чому ви не можете знайти.
Факт, і він доведений у фільмі, говорить про те, що радянський союз ЗБИРАВСЯ напасти на німців, а ті тільки вдарили першими.
Ті невеликі знання про сім'ю, її пересування/перебування включно до червня 1941 року - все це після перегляду фільму також стає підтвердженням і фактами тому про що розповідається в фільмі.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Бомбардувальник

Повідомлення D_i_V_a »

Falcon писав:Наскільки розумію, на всіх офіцерів РККА в ЦАМО Рф є особисті справи з автобіографіями і облікові картки з особистими данними. Але наскільки реально отримати з них інформацію не громадянам Рф? навіть з підтвердженним рідством?
Стосовно ЦАМО, якщо потрібна порада, пишіть в приват.

Не громадяни РФ можуть отримати дані, але треба доводити родинні зв'язки.
На щастя у мене збереглися всі необхідні документи, проблем не було. Проблеми є з віднаходженням самих документів і з часом виконання запитів. У мене вже проглядає якась сезонність - навесні ворушусь, влітку отримую негативну відповідь, і знову "в спячку" до весни :lol:
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Бомбардувальник

Повідомлення D_i_V_a »

Falcon писав: на всіх офіцерів РККА в ЦАМО Рф є особисті справи з автобіографіями і облікові картки з особистими данними...
Не на всіх моїх офіцерів віднійшлись облікові картки. З п'яти прізвищ на 2-х не було нічого, на 1 була дуже вичерпна інформація навіть з фото, ще на 1 достатньо інформації але не було фото, а по третьому один папірець на 7-8 рядків, це навіть анкетою назвати важко.
Великою допомогою стала партійність, там був порядок і власноручно заповнені анкети.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Бомбардувальник

Повідомлення D_i_V_a »

3 вересня 1939 року (день катастрофи) - Британія та Франція оголосили війну Німеччині...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Бомбардувальник

Повідомлення D_i_V_a »

Як їх тоді ганяли...
5-й бомбардировочный авиационный полк
Сформирован к 08.05.38 г. в Кировограде (ХВО) как 5 тяжелый бомбардировочный авиаполк путем переформирования 15 тяжелой бомбардировочной бригады: 1 аэ - 58 тбаэ; 2 аэ - 57 тбаэ; 3 аэ - 59 тбаэ; 4 аэ - 60 тбаэ; 5 аэ - 16 иаэ. Для доукомплектования использовался личный состав расформированной 15 краснознаменной разведэскадрильи.

Весной 1939 г. реорганизован в 5 скоростной бомбардировочный полк пятиэскадрильного состава с перевооружением на СБ.

12.09.39 г. перебазирован в составе четырех эскадрилий в Умань для участия в польской кампании Красной армии. Вошел в состав 10 авиабригады. Боевые вылеты совершал только 17.09.39 г. для разрушения ж.д. узлов Тисмянница, Хролин и Городенка.

09.11.39 г. вернулся обратно в Кировоград.
Джерело
15 тяжелой бомбардировочной бригады з якої формували 5с/б полк - в списку немає.

Але мій мабуть прийшов з доукомплектувальною єскадрильєю, бо він прибув до Кіровограда за 3 місяці до смерті, тобто у червні 1939. Про цю 15 краснознаменну разведескадрилью теж поки нічого не відомо.

PS Голова йде кругом від цих військових скорочень... без постійної шпаргалки перед очима поки взагалі нічого не рухається :?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Олена
Повідомлень: 156
З нами з: 30 серпня 2016, 10:30
Стать: Жінка
Звідки: Олександрія
Дякував (ла): 104 рази
Подякували: 130 разів

Re: Бомбардувальник

Повідомлення Олена »

Добрий вечір. Не знаю чи Вам відомий такий факт:
"Помимо собственно истребительных полков, истребительные эскадрильи были сформированы во всех четырёх полках 15-й тяжёлой авиабригады ЛВО. Задачей этих эскадрилий, по замыслу командования ВВС РККА, было прикрытие аэродромов, а также взлёта и посадки тяжёлых бомбардировщиков. Эти эскадрильи имели, как правило, номера, соответствующие номеру ТБАПа: например, в составе 24-го ТБАП имелась 24-я ИАЭ.
."
Можливо ще це допоможе.
"15-я тяжелобомбардировочная авиабригада (КВО/Кировоград/1933) с 1934 тбабр
10.1927-1929 комдив Лопатин В.Н.
1932-12.1933 комдив Бергольц А.И."
"7-я истребительная авиабригада (ТОФ/ - / - )
12.1928-1931 комдив Бергольц А.И. Кировоград/1929 – 7 АБ"
Стояли на аеродромах Кіровограду:
"корпус 10-й КВО Кировоград", "15-я КВО Кировогорад","> 137-я скоростная бомбардировочная авиабригада (ОКДВА/ - / - )
>1937 комбриг Сорокин Я.В.- невідомо"
https://warspot.ru/3137-esli-zavtra-voy ... ra-v-pohod
http://ava.org.ru/bap/8g.htm
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Бомбардувальник

Повідомлення D_i_V_a »

Олена писав:...Можливо ще це допоможе.
"15-я тяжелобомбардировочная авиабригада (КВО/Кировоград/1933) с 1934 тбабр...
Думаю допоможе...

Ще нещодавно думала, що знаю про діда дуже мало. Вирішила зібрати знання до купи... і вийшло досить багато :shock: ...
Спочатку біографія складалась з одного листа, сьогодні вже з 2,5. Правда інформація повторюється, бо згадки про одні й ті ж накази прийшли з різних джерел, проте вони залізобетонні.
З цієї біографії видно, що на сьогодні не знаю двох важливих моментів - точної дати і місця його народження і не знайдений документ, що розповідає про загибель, саму катастрофу, як то воно там точно було.
Якщо документ про загибель знайдеться, то в цій історії можна буде поставити умовну крапку і написати невелику розповідь для нащадків з посиланнями на джерела. А от з просуванням у глиб родинної історії буде складніше, бо в архіві мені сказали що у Харкові було більш ніж 40 церков (хоча на цій карті їх тільки 22 :roll: )

Ну то йдемо далі - запити до архівів надіслані, сподіваюсь щось принесуть...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Бомбардувальник

Повідомлення D_i_V_a »

Один з багатьох наказів про чергове переведення діда, 1937р.
В цей раз назначено - ЛЕТЧИКОМ-ИНСТРУКТОРОМ ВОЕННО-МОРСКОГО АВИАЦИОННОГО УЧИЛИЩА им.СТАЛИНА.

Знаходився у місті Єйськ

Не довго він там був...
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Бомбардувальник

Повідомлення D_i_V_a »

D_i_V_a писав:...З цієї біографії видно, що на сьогодні не знаю двох важливих моментів - точної дати і місця його народження і не знайдений документ, що розповідає про загибель, саму катастрофу, як то воно там точно було.

Ну то йдемо далі - запити до архівів надіслані, сподіваюсь щось принесуть...
Вони дійсно принесли трохи нової інформації. Віднайшлось проживання родини і народження дітей. Але метричної книги того року в якому народився дід в архіві немає, то і дата його народження ще й досі невідома.
Але приємна новина - це підтвердження припущення, що рід був з Нової Водолаги.

Коли руки опускаються приходить якась звістка з туда... так і зараз... несподівано віднайшлись ще старі фотографії і фотографія на якій дід ще з якимось льотчиком... Може хтось може сказать в якому чині мій дід? У нього на рукаві нашивка, дуже гарно видно. На цьому фото він зовсім інший, не такий як на інших... і дивним чином риси його обличчя проглядають у його нащадків...
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Відповісти

Повернутись до “D_i_V_a”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей