Небрат

Відповісти

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 0

Аватар користувача
ksana
Повідомлень: 1
З нами з: 28 вересня 2018, 17:10
Стать: Жінка

Небрат

Повідомлення ksana »

Здравствуйте, я очень много искала информации о своей бабушке Небрат Ольга Степановна 1923года рождения, всё что я нашла в интернете что родилась она на хуторе Монтянский Черниговской губернии, проживала в пгт Варва Черниговской области, в 1941 году была осуждена по 58 статье, и все, о её родителях ничего, а хотелось большего помогите пожалуйста
Онлайн
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8876
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Небрат

Повідомлення АннА »

ksana писав:Здравствуйте, я очень много искала информации о своей бабушке Небрат Ольга Степановна 1923года рождения, всё что я нашла в интернете что родилась она на хуторе Монтянский Черниговской губернии, проживала в пгт Варва Черниговской области, в 1941 году была осуждена по 58 статье, и все, о её родителях ничего, а хотелось большего помогите пожалуйста
Знайшлось через "реабілітовані історією? http://ukrgenealogy.com.ua/viewtopic.ph ... =980#p1491
Може зробити запит в архів Чернігівської області по місцю проживання в пгт Варва?
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Небрат

Повідомлення D_i_V_a »

Це прізвищна тема зі звичайним запитом по пошуку родичів в минулому, її краще перенести до "прізвищного розділу" бо тут з часом вона загубиться.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Небрат

Повідомлення в36 Ольга »

Небрат Ольга Степановна была колхозницей, проживала в с. Подбельск, Похвистневский р-н, Самарская обл.
27 августа 2001 г. реабилитирована Самарской облпрокуратурой. В Самаре ее и нужно искать.
Відповісти

Повернутись до “Н”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей