ПРАВИЛА УКРАЇНСЬКОГО ГЕНЕАЛОГІЧНОГО ФОРУМУ (УГФ)

Правила, норми поведінки, рекомендації і регламент форуму
Закрито
Онлайн
Аватар користувача
ukrgenealogy
Адміністратор
Повідомлень: 1555
З нами з: 12 лютого 2016, 23:05
Звідки: Україна
Дякував (ла): 218 разів
Подякували: 213 разів
Контактна інформація:

ПРАВИЛА УКРАЇНСЬКОГО ГЕНЕАЛОГІЧНОГО ФОРУМУ (УГФ)

Повідомлення ukrgenealogy »

Цей форум був створений з метою глибшого вивчення та дослідження українського коріння в контексті генеалогії та ономастики. Форум передбачає доброзичливе і дружнє спілкування, взаємодопомогу в обміні досвідом й знаннями.

Заходячи на Український генеалогічний форум (скорочено УГФ), Ви підтверджуєте свою згоду з нижченаведеними умовами і зобов'язуєтесь неухильно слідувати їм. Якщо Ви не згодні з ними, будь-ласка, не заходьте і не користуйтеся цим форумом. Ми залишаємо за собою право змінювати ці правила будь-коли і зробимо все можливе, щоб повідомити Вас про це, однак з Вашого боку було б розумно переглядати ці правила на наявність змін, оскільки користування Українським генеалогічним форумом УГФ після оновлення/виправлення умов користування означає Вашу згоду з ними.


І. НОРМИ ПОВЕДІНКИ

І.І. Заборонено розміщення образливих, загрозливих, наклепницьких повідомлень, порнографічних повідомлень, закликів до національної ворожнечі та інших повідомлень, які можуть порушувати законодавство України або законодавство країни Вашого проживання. У разі розміщення таких повідомлень, це може призвести до Вашого негайного відключення від форуму, при цьому Вашого провайдера буде повідомлено, якщо ми вважатимемо це за потрібне.

І.ІІ. На форумі неприпустимі лайка і ненормативна лексика. Критика опонента має бути тільки у ВІЧЛИВІЙ формі. Якщо хочете процитувати щось з особистого листування, обов'язково потрібна ЗГОДА іншої сторони.

І.ІІІ. Якщо Ви використовуєте цитати чи фрази, а також фотографії з будь-яких джерел, обов'язково вказуйте автора тексту або посилання на Веб-сторінку. Якщо автор Вам невідомий, то як мінімум потрібно помітити знаком авторських прав: ©.
Якщо Ви цитуєте інформацію або використовуєте фотографії чи скани, взяті з нашого форуму, Ви ЗОБОВЯЗАНІ дати на нього посилання.

І.ІV. Будь ласка, поважайте інших учасників Форуму, це - головне правило.

ІІ. ПРАВИЛА СТВОРЕННЯ ПУБЛІКАЦІЙ

ІІ.І. Перш ніж створити нову тему або спитати, обов'язково перевірте за допомогою пошуковї системи, чи не обговорювалася подібна тема раніше.

ІІ.ІІ. Не починайте одночасно кілька тем однакового змісту. Не дублюйте своє повідомлення в різних темах. Спершу подумайте, де краще всього його розмістити. Також Ваше повідомлення повинно відповідати тематиці розділу/теми.
Велике прохання - при створені назв Ваших тем проявляйте більше творчого креативу. Ми будемо слідкувати за тим щоб назви тем на форумі не повторювались. Ви повинні про це пам'ятати, що якщо назва Вашої теми вже існує, то Вам буде запропановано змінити назву.

ІІ.ІII. Адміністрація залишає за собою право видаляти провокативні повідомлення що сприяють неприємному клімату на форумі, повідомлення не чемного змісту, що містять дискримінаційні заяви або оцінки, а також якщо вважатиме, що форма обговорення теми шкодить іміджу форуму.

ІІ.ІV. За замовченням, користувач, який створив тему, керує цією темою, веде дискусію, та повідомляє адміністрацію про порушення у темі допоки, також за узгодженням із цим користувачем, не буде призначено модератора теми.

II.V. На Форумі дозволено розміщувати рекламу генеалогічних та суміжних послуг або посилання на власні сайти. Розміщення реклами, що не має відношення до тематики форуму, необхідно погоджувати із адміністрацією форуму. Якщо такого погодження не відбуватиметься, реклама буде негайно видалятися, а користувачі будуть видалені з форуму.

ІІІ. АДМІНІСТРАТОР ТА МОДЕРАТОРИ

ІІІ.І. Модератори і Адміністратор мають право:

~ Переносити повідомлення в інші теми, а теми в інші розділи, розділяти теми і створювати нові, об'єднувати теми в нові розділи. Інформація про це буде розміщуватися в темі РОБОТА ФОРУМУ. Якщо це стосується окремих користувачів, то вони отримають сповіщення в особистих повідомленнях;
~ На свій розсуд видаляти повідомлення, що не відповідають правилам форуму або не відповідають його тематиці;
~ Оголошувати попередження і обмежувати доступ на Форум за порушення даних правил (Користувачам не варто вказувати іншим учасникам Форуму на порушення Правил. Просто натисніть кнопку перевернутого трикутничка із знаком оклику в середині "Поскаржитись на це повідомлення" - скарга автоматично потрапить до адміністрації);

ІІІ.ІІ. Адміністратор ukrgenealogy є на форумі вищою інстанцією. Якщо Ви незадоволені дією модератора, то можете звернутися в особистому повідомленні до Адміністратора.

ІІІ.ІІІ. Адміністратор ukrgenealogy не веде публічних дискусій. Якщо Ви маєте зауваження або з чимось не згодні, то можете в особистому повідомленні до адміністратора задати питання або висловити свою думку.

IІІ.ІV. Адміністрація приймає рішення колегіально і діє в інтересах Форуму.

IІІ.V. Адміністрація не несе відповідальності за достовірність інформації в повідомленнях користувачів на Форумі.

Зв'язок з Адміністрацією здійснюється через приватні повідомлення.
Технічна підтримка з питань реєстрації, зміни імені користувача або інших питань, стосовно вашого облікового запису, здійснюється через ukrgenealogy@ukr.net
Закрито

Повернутись до “ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість