ПЦУ - Православна Церква України

Чи вітаєте ви створення об'єднаної Української церкви ПЦУ

Так
15
83%
Ні
2
11%
Не впевнений
1
6%
 
Всього голосів: 18

Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: ПЦУ - Православна Церква України

Повідомлення D_i_V_a »

D_i_V_a писав:Саш, не читай в интернете все подряд. Найди надежные источники. Кто-то запустил утку, а ты и подобные тебе с "радостью" начали это распространять...
Світ став такий швидкий, що поки поробиш всі свої справи, то томос вже злітає на допідписання і повернеться...
Ми живемо в важкий час, коли на одному краї планети хтось чхнув, а через 2 хвилини на іншому йому сказали "будь здоровий"...

Удаляюсь з теми. Бажаю новій українській церкві процвітання і вірних прибічників, а люду спокою...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
ГіП
Повідомлень: 625
З нами з: 03 квітня 2016, 14:52
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 750 разів
Подякували: 804 рази

Re: ПЦУ - Православна Церква України

Повідомлення ГіП »

alex1952 писав:Ну вот, рано начали праздновать. Оказалось, что единоличной подписи Варфоломея недостаточно, поэтому томос вернут в Стамбул с тем, что бы его подписали все (!!!) члены Синода Константинопольского патриархата. Ждем-с. http://alternatio.org/events/all/item/6 ... -v-stambul
Колись на Чернігвщині здається, якийсь селянин утворив графство і бажаючим роздавав томоси на дворянський титул, навіть якийсь італьянець купився :)
Чисто передвиборча фішка, чисто за класикою-розділяй і володарюй, чисто в котрий раз люди дають себе ошукати :)
Поперека, Сенько, Сердюк, Нужний (Іваниця),
Єлисеєнко, Фесенко (Деркачівка)
Аватар користувача
alex1952
Повідомлень: 892
З нами з: 27 січня 2018, 12:27
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 705 разів
Подякували: 816 разів

Re: ПЦУ - Православна Церква України

Повідомлення alex1952 »

D_i_V_a писав:
D_i_V_a писав:Саш, не читай в интернете все подряд. Найди надежные источники. Кто-то запустил утку, а ты и подобные тебе с "радостью" начали это распространять...
Світ став такий швидкий, що поки поробиш всі свої справи, то томос вже злітає на допідписання і повернеться...
Ми живемо в важкий час, коли на одному краї планети хтось чхнув, а через 2 хвилини на іншому йому сказали "будь здоровий"...

Удаляюсь з теми. Бажаю новій українській церкві процвітання і вірних прибічників, а люду спокою...
Таня, здесь по пунктам разжевано, что реально прописано в томосе, и на что надеялись украинцы. Не поленись и посмотри до конца. А потом попробуй опровергнуть хоть один пункт спокойно и без эмоций.https://www.youtube.com/watch?v=CUI7RCW7aZM
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: ПЦУ - Православна Церква України

Повідомлення D_i_V_a »

Не можу змовчати :wink:

03 січня 2019 року
D_i_V_a писав:Дивлюсь на карту чисто візуально. Мені цікаво спостерігати. Зафіксуємо число - на цю хвилину 32 парафіяльні храми і один катедральний собор...

Прямо як ленінопад колись...
Ні, це вже не ленінопад... це навпаки... зорепад...
Зірки і зірочки злітаються до матері - вже 2 катедральних собори і 162 парафіяльні храми... і це тфльки за 1 місяць...
З днем народження, Епіфанію!
Далі буде, амінь
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
alex1952
Повідомлень: 892
З нами з: 27 січня 2018, 12:27
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 705 разів
Подякували: 816 разів

Re: ПЦУ - Православна Церква України

Повідомлення alex1952 »

D_i_V_a писав:Не можу змовчати :wink:

03 січня 2019 року
D_i_V_a писав:Дивлюсь на карту чисто візуально. Мені цікаво спостерігати. Зафіксуємо число - на цю хвилину 32 парафіяльні храми і один катедральний собор...

Прямо як ленінопад колись...
Ні, це вже не ленінопад... це навпаки... зорепад...
Зірки і зірочки злітаються до матері - вже 2 катедральних собори і 162 парафіяльні храми... і це тфльки за 1 місяць...
З днем народження, Епіфанію!
Далі буде, амінь
А тобі не здається дивним, що жодна з православних помісних церков не поздоровила Україну з набуттям томосу? Що Ієрусалимський патріарх не прийняв Порошенка, а на другий день демонстративно зустрівся з делегацією УПЦ МП? Здається, 6-го буде інтронізація Єпіфанія. А якщо ніхто не приїде - це буде сором на весь світ. Чим тоді пишатися?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: ПЦУ - Православна Церква України

Повідомлення D_i_V_a »

alex1952 писав:А тобі не здається дивним...
Здається, 6-го буде інтронізація Єпіфанія. А якщо ніхто не приїде - це буде сором на весь світ. Чим тоді пишатися?
Не здається, і мені на них на всіх начхать. Нехай вони на нас дивляться і думають чим би нам сподобаться, щоби ми них взагалі хоч якоїсь уваги удостоїли. Мені важливо, що наші уніати вітають і беруть участь (як гості) у процессі. Це наша гілка і колись і з ними прийде час об'єднання.

А інтронізацію, Саша, ти проспав. Сьогодні вже відбулась. Гарно було і гарна українська літургія з українською мелодією. Я особисто приємно здивована...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: ПЦУ - Православна Церква України

Повідомлення Balymba »

D_i_V_a писав: Мені важливо, що наші уніати вітають і беруть участь (як гості) у процессі. Це наша гілка і колись і з ними прийде час об'єднання.
Або до нового розколу. Щось мені слабо віриться, що можна спочатку ворогувати, а потім об'єднуватися. Знаю випадок коли в 2017 році помер священник УПЦ-КП, і на його похорон прийшов священник УАПЦ, то його "святі" отці видалили з церкви фізично. І я погоджуюся з тим, що він вважає за неможливе об'єднання з такими братами по "вірі".
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
alex1952
Повідомлень: 892
З нами з: 27 січня 2018, 12:27
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 705 разів
Подякували: 816 разів

Re: ПЦУ - Православна Церква України

Повідомлення alex1952 »

D_i_V_a писав:
alex1952 писав:А тобі не здається дивним...
Здається, 6-го буде інтронізація Єпіфанія. А якщо ніхто не приїде - це буде сором на весь світ. Чим тоді пишатися?
Не здається, і мені на них на всіх начхать. Нехай вони на нас дивляться і думають чим би нам сподобаться, щоби ми них взагалі хоч якоїсь уваги удостоїли. Мені важливо, що наші уніати вітають і беруть участь (як гості) у процессі. Це наша гілка і колись і з ними прийде час об'єднання.

А інтронізацію, Саша, ти проспав. Сьогодні вже відбулась. Гарно було і гарна українська літургія з українською мелодією. Я особисто приємно здивована...
Дійсно, відбулася. ти нібито писала, що покидаєш тему, а нині знов зацікавилась. Не розумію твого поділу на "вони" та "ми". Розкол відбувся. Я себе відношу до православних, як і всі мої предки служили православними батюшками, і віри я змінювати не буду. Ти здається вважаєш себе уніаткою (наші уніати!!!). Тоді незрозуміла твоя зацікавленість в справах православних. Моя думка - той, хто бажає знищення православ"я - той є ворог православ"я. У кожного свій вибір, але свідомий і добровільний. Коли людей виганяють з храмів за допомогою бандитів в балаклавах і місцевої влади, то нічого доброго з цього не вийде. Життєве правило: поводься з людьми так, як хотів би по відношенню до себе. "Мені на них на всіх начхать" якось неінтеллігентно і недалекоглядно. http://antifashist.com/item/infarktnaya ... olnik.html
Аватар користувача
alex1952
Повідомлень: 892
З нами з: 27 січня 2018, 12:27
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 705 разів
Подякували: 816 разів

Re: ПЦУ - Православна Церква України

Повідомлення alex1952 »

Balymba писав:І я погоджуюся з тим, що він вважає за неможливе об'єднання з такими братами по "вірі".
Пане Balymba, дозвольте трохи "поправочку" - правильніше буде "братами" по вірі. Християнську віру створив Ісус, а в історії людства було багато створено "церков" - індуїзм, даосизм, іслам, протестантизм, англіканська, а далі мормони, аум-сінрікйо, баптисти, іеговісти, Біле Братство, Посольство Боже і т.п. Але треба пам"ятати, що всі люди були колись язичниками. Хай вони існують в мирі і не ворогують. Нема нічого гірше релігійних війн, вони самі криваві. І рани загоюються набагато довше.
Аватар користувача
Андрій Панасенко
Повідомлень: 1
З нами з: 26 лютого 2019, 07:44
Стать: Чоловік

Re: ПЦУ - Православна Церква України

Повідомлення Андрій Панасенко »

Цікава стаття для перегляду:
Чергові докази впливу Москви на УПЦ (МП). Як РФ використовує церкву для розхитування ситуації в Україні
https://www.facenews.ua/columns/2019/326600/
Відповісти

Повернутись до “ПРАВОСЛАВ'Я”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей