Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу, походження українських прізвищ, ономастика

Залізничники

Онлайн

Подякував (-ла): 4423 раз.
Подякували: 2043 раз.
Стать: Жінка

Re: Залізничники

Повідомлення D_i_V_a » 10 лютого 2019, 20:37

Ан1та написав:...за грудень 1905року...
У мене чисто людсько-меркантільна зацікавленість. Мені подумалось, чого це мій так мало заробляє? У Вашого 168 руб, а у мого тільки 12,50. Думала, що може Ваш був пізніше, вже після 1-ї світової коли пішла інфляція. І от тільки зараз побачила, що сумма у Вашого надана за рік, а у мого за місяць. Якщо помножити на 12, то у мого 150 руб. З квартирними за рік виходить 180, а у Вашого квартирних немає.
От такі підрахунки... :wink:
Пошук предків: Дідкі(о)вський, Онацький, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Пустовіт, Павленко, Бургала, Барлинський
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Подякував (-ла): 18 раз.
Подякували: 31 раз.

Повідомлення Ярина » 11 лютого 2019, 20:57

phpBB [video]

Онлайн

Повідомлення D_i_V_a » 12 лютого 2019, 10:42

Гарне відео, виявляється раніше було 3 класи - 1-й позначався жовтим кольором, 2-й синім, 3-й зеленим. Навіть квитки були відповідного кольору. А потім сов'єти всіх зрівняли до зеленого :D
Пошук предків: Дідкі(о)вський, Онацький, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Пустовіт, Павленко, Бургала, Барлинський

Онлайн

Повідомлення D_i_V_a » 12 лютого 2019, 18:12

Маю у своїх засусіках книжечку, що зветься "Путеводитель", а в ній можна надибать інформацію про фонди по залізниці, що зберігаються в ЦДІАКУ.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Поперед.

Повернутись до Різні професійні стани

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: al_mol, АннА, Bing [Bot], D_i_V_a, Falcon, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ukrgenealogy