Дерево Життя.

Комп'ютерне програмне забезпечення для вивчення родоводу, а також спеціалізовані веб-сайти

Чи подобається вам програма?

Так
22
92%
Ні
0
Немає голосів
Не зовсім
2
8%
 
Всього голосів: 24

Аватар користувача
Kostyntunivna
Повідомлень: 115
З нами з: 24 березня 2018, 09:52
Стать: Жінка
Звідки: Україна, Донецька область
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 32 рази

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Kostyntunivna »

Спасибо, уже поставила.
Шакула - (с.Вихолки Чернігівська губ.)
Пащенко - (сл.Одринка Харківська губ.)
Чайковські - (с.Янишівка Київська губ.)
Кравченко - (с.Ст. Михайлівка Катеринославсбка губ.)
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

al_mol писав:
D_i_V_a писав: Чого про резервну копію не питається, а значить і не робить?
проверьте стоят ли "галочки"
Нічого не розумію...
Галочки стоять...
Думала що я останього часу нових людей не заносила, тільки відкривала программу щоби подивиться, або виправляла/добавляла в уже існуючих особах, то тому і не питалось про резервну копію. Зараз свідомо занесла нову людину, закриваю, а воно не питається...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

D_i_V_a писав:
al_mol писав:
D_i_V_a писав: Чого про резервну копію не питається, а значить і не робить?
проверьте стоят ли "галочки"
Нічого не розумію...
Галочки стоять...
Думала що я останього часу нових людей не заносила, тільки відкривала программу щоби подивиться, або виправляла/добавляла в уже існуючих особах, то тому і не питалось про резервну копію. Зараз свідомо занесла нову людину, закриваю, а воно не питається...
"Бзик" якийсь мабуть... вчора вже спитало про резервну копію... фух, аж полегшало...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

В програмі 35000 персон. Попередніх "глюків" більше немає. Я підстосувався до Програми, чи вона до мене?
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

Balymba писав:В програмі 35000 персон. Попередніх "глюків" більше немає. Я підстосувався до Програми, чи вона до мене?
Заздрю...
А у мене в цьому питанні повна Ж...
Збереження резервної копії робиться не менше 3-х годин, і це при тому, що у дереві вського 5000 позицій. Тому влітку перестала цю копію робити. Згадала накінці вересня, зробила. А в середині жовтня щось трапилось з компом (не буду зараз описувать бо викликала фахівця але він ще не дивився) і актуальне дерево зникло... тобто повернулась на копію кінця вересня, але знову зникли нещодавно набиті данні... а це дуже б'є по бажанню робити щось далі... :cry:
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

Ця тема поступово перетворюється для мене на своєрідний літопис.
Отже на сьогодні в програмі рівно 40000 персон. Єдине зауваження - довго видаляються персони. Тому легше кілька разів перевірити, ніж потім видаляти.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
alex1952
Повідомлень: 892
З нами з: 27 січня 2018, 12:27
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 705 разів
Подякували: 816 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення alex1952 »

У меня единственная проблема - резервные копии что в облаке, что на флэшке делает в старой версии 5.1, при этом дерево не строится, а вращается часами стрелочка. Обращался к разработчикам, но рекомендации загрузить новую версию 5.4. не помогают. Встречался кто-нибудь с этим?
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

alex1952 писав:У меня единственная проблема - резервные копии что в облаке, что на флэшке делает в старой версии 5.1, при этом дерево не строится, а вращается часами стрелочка. Обращался к разработчикам, но рекомендации загрузить новую версию 5.4. не помогают. Встречался кто-нибудь с этим?
Я взагалі працюю в "доротопній" версії 4.7.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
ГіП
Повідомлень: 625
З нами з: 03 квітня 2016, 14:52
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 750 разів
Подякували: 804 рази

Re: Дерево Життя.

Повідомлення ГіП »

Balymba писав:
alex1952 писав:У меня единственная проблема - резервные копии что в облаке, что на флэшке делает в старой версии 5.1, при этом дерево не строится, а вращается часами стрелочка. Обращался к разработчикам, но рекомендации загрузить новую версию 5.4. не помогают. Встречался кто-нибудь с этим?
Я взагалі працюю в "доротопній" версії 4.7.
вийшла версія 5.5, кажуть що всі глюки виправили :)
сам ще не тестував
Поперека, Сенько, Сердюк, Нужний (Іваниця),
Єлисеєнко, Фесенко (Деркачівка)
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

ГіП писав:сам ще не тестував
Моя 4 версия з літа минулого року страйкувала... Нову архівну копію робила по 12 годин. І вона ставала все більшою і більшою... Останні пів року боялася щось нове до програми заносити...
Зі вчора репейшла на 5-ту версію. Потринуюсь трохи і відпишусь. Ще діє знижка в 20%
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Відповісти

Повернутись до “Генеалогічні програми і сайти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей