Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Це прізвище

Отримав при народженні
3
23%
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
5
38%
Віднайшлось під час дослідження родоводу
3
23%
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
2
15%
 
Всього голосів: 13

Аватар користувача
Aushanbibi
Супермодератор
Повідомлень: 586
З нами з: 08 березня 2016, 09:54
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 986 разів
Подякували: 745 разів

Re: Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Повідомлення Aushanbibi »

Присяга Імператору 1795 р.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення
Аватар користувача
Aushanbibi
Супермодератор
Повідомлень: 586
З нами з: 08 березня 2016, 09:54
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 986 разів
Подякували: 745 разів

Re: Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Повідомлення Aushanbibi »

Дідківський Діонісій Пантєлєєвич :wink:
https://gwar.mil.ru/heroes/chelovek_gos ... 0%BA%D0%B0
Зображення
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Повідомлення D_i_V_a »

Aushanbibi писав:Дідківський Діонісій Пантєлєєвич :wink:
Дякую, Женя!
Не можу зараз гарно роздивиться картку, але бачу деякі цікавинки. Таке собі вітання з минулого...

За місяць до цього запису, у нашій церкві був зроблений запис про поховання Пантилимона Дідківського, батька Дениса. Коли знайшовся той запис, то уява намалювала картину поховання - дружина, три сини і чотири дочки стоять над могилою батька... А з цього запису видно, щонайменше старшого сина вдома не було. Ось так корегують нові знахідки нашу уяву про минуле... і чим більше їх віднаходиться, тим достовірнішою стає картинка.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Тамара Сопілка
Повідомлень: 30
З нами з: 10 серпня 2019, 17:13
Стать: Жінка
Звідки: Біла Церква
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 30 разів

Re: Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Повідомлення Тамара Сопілка »

Можу додати Дідковських із села Безпечна Васильківського повіту. В ревізькій казці шляхти за 1816 рік є сім'я Івана Кшиштофа Дітковського 1780 р.н. з братами Яковом та Григорієм , їхня мати Вікторія Мартинова (вдова), з дружиною Агрипіною та дітьми Станіславом, марьяною та Софією. Станіслав Дідковський ( в метриках прізвище вказане саме так) 1812 р.н. мав сина Стефана, 1833 р.н. про шлюб якого я знайшла відповідний запис в Шамраївській церкві за 1853 рік: с.Безпечной дворянин римо-католицкого вероисповедания и дворянка с. Шамраевки Євдокія Тимофеева Матушевичева православная. Вони мали чимало дітей, але найцікавіший для мене1861 року нар. син Василь, тому що у 1888 році в нього народилася донька Анна, моя прабабуся. До речі, в тій самій ревізькій казці 1816 року згадується ще одна родина Дідковських ,а саме Павло Ігнатович з братами Лука та Яков. Раніше я натрапляла на родовід Дідковських і одна з гілок співпадає з описаними мною родинами, одна з яких , це точно, пряма моя лінія. Ось ця гілка. 1.Яков
1.1. Яков
1.1.1. Яков
1.1.1.1. Иван
1.1.1.2. Христофор
1.1.1.3. Даниил
1.1.1.4. Леонтий
1.1.1.5. Игнатий
1.1.1.6. Иван
1.1.2. Иван
1.1.2.1. Петр
1.1.2.2. Федор
1.2. Иван
1.2.1. Василий
1.2.1.1. Семен
1.2.2. Мартин
1.2.2.1. Константин
1.2.3. Федор
1.2.3.1. Лука
1.2.3.2. Николай
1.2.3.3. Михаил
1.2.3.4. Иван
1.3. Яков
1.3.1. Иван
1.3.1.1. Яков
1.3.1.2. Григорий
1.3.1.3. Фелициан
1.3.1.4. Григорий
1.3.1.5. Павел
1.3.2. Христофор
1.3.2.1. Иван
1.3.2.2. Яков
1.3.2.3. Григорий так от останні четверо це мої предки , тільки Христофор вказаний як Кшиштоф, я так розумію він онук того самого першого Якова. А от куди ця гілка веде далі? Було б цікаво дізнатися.
Тамара Сопілка
цікавлюсь прізвищами Сопілка (ко), Бойко, Матушевич (Матусевич), Омельченко, Дідковський, Вітвіцький, Заіончковський, Поліковський, Пуліковський
Аватар користувача
DVK_Dmitriy
Супермодератор
Повідомлень: 5310
З нами з: 25 березня 2016, 19:59
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 988 разів
Подякували: 3906 разів

Re: Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Повідомлення DVK_Dmitriy »

Тамара Сопілка писав:Можу додати Дідковських із села Безпечна Васильківського повіту. В ревізькій казці шляхти за 1816 рік є сім'я Івана Кшиштофа Дітковського 1780 р.н. з братами Яковом та Григорієм , їхня мати Вікторія Мартинова (вдова), з дружиною Агрипіною та дітьми Станіславом, марьяною та Софією. Станіслав Дідковський ( в метриках прізвище вказане саме так) 1812 р.н. мав сина Стефана, 1833 р.н. про шлюб якого я знайшла відповідний запис в Шамраївській церкві за 1853 рік: с.Безпечной дворянин римо-католицкого вероисповедания и дворянка с. Шамраевки Євдокія Тимофеева Матушевичева православная. Вони мали чимало дітей, але найцікавіший для мене1861 року нар. син Василь, тому що у 1888 році в нього народилася донька Анна, моя прабабуся. До речі, в тій самій ревізькій казці 1816 року згадується ще одна родина Дідковських ,а саме Павло Ігнатович з братами Лука та Яков.
РС 1795 года

Зображення

Зображення
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Аватар користувача
Тамара Сопілка
Повідомлень: 30
З нами з: 10 серпня 2019, 17:13
Стать: Жінка
Звідки: Біла Церква
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 30 разів

Re: Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Повідомлення Тамара Сопілка »

Дякую! Це про моїх Дідковських.
Тамара Сопілка
цікавлюсь прізвищами Сопілка (ко), Бойко, Матушевич (Матусевич), Омельченко, Дідковський, Вітвіцький, Заіончковський, Поліковський, Пуліковський
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Повідомлення D_i_V_a »

Тамара Сопілка писав:... А от куди ця гілка веде далі? Було б цікаво дізнатися.
Далі в минуле, чи далі в майбутнє?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Тамара Сопілка
Повідомлень: 30
З нами з: 10 серпня 2019, 17:13
Стать: Жінка
Звідки: Біла Церква
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 30 разів

Re: Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Повідомлення Тамара Сопілка »

В минуле : я знайшла дерево Дідковських, хоча ще не зовсім розібралася яким боком моя гілка прив'язується до нього. Що далі? Мабуть, в майбутнє цікавіше)) Чи є ще хтось, родинні стосунки з ким підтверджуються цими знахідками, хто б цікавився своєю історією. Щоб оте розгалужене дерево Дідковських обросло новим віттям і продовжувало жити.
Тамара Сопілка
цікавлюсь прізвищами Сопілка (ко), Бойко, Матушевич (Матусевич), Омельченко, Дідковський, Вітвіцький, Заіончковський, Поліковський, Пуліковський
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6278 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Повідомлення D_i_V_a »

Тамара Сопілка писав:В минуле : я знайшла дерево Дідковських, хоча ще не зовсім розібралася яким боком моя гілка прив'язується до нього. Що далі? Мабуть, в майбутнє цікавіше)) Чи є ще хтось, родинні стосунки з ким підтверджуються цими знахідками, хто б цікавився своєю історією. Щоб оте розгалужене дерево Дідковських обросло новим віттям і продовжувало жити.
На самому початку мого дослідження мені було сказано поважним істориком, що всі Дідковські походять від одного праДідковського. В моїй особі ви вже знайшли людину яка зацікавлена в пошуках у майбутнє... у 18-17 і глибші століття... Одна біда, у Дідковських було дійсно багато відгалужень які з часом могли вже між собою родатися. І таке бачимо масово у 19 столітті.
Рід древній, то було і ополячення і обілорусення і олитвинення, не кажучи вже про орусіння... Та і регігійна приналедність у родів також часто густо різна.

Для пані Антоніни - не було ніяких українців Дідківських які були слугами поляків Дідковських! І мені дуже прикро, що ця дурниця взагалі написана, бо її безперечно будуть постувать і переписувать у мережі. І ті люди, які не займалися дослідженням родоводу можуть у це щиро повірити і далі поширювать цей МІФ.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Тамара Сопілка
Повідомлень: 30
З нами з: 10 серпня 2019, 17:13
Стать: Жінка
Звідки: Біла Церква
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 30 разів

Re: Дідківський, Дідковський, Дидковский, Дедковский тощо

Повідомлення Тамара Сопілка »

"В моїй особі ви вже знайшли людину яка зацікавлена в пошуках у майбутнє..." Дякую вам за це! Разом цікавіше!

"Для пані Антоніни - не було ніяких українців Дідківських які були слугами поляків Дідковських! І мені дуже прикро, що ця дурниця взагалі написана, бо її безперечно будуть постувать і переписувать у мережі. І ті люди, які не займалися дослідженням родоводу можуть у це щиро повірити і далі поширювать цей МІФ". Згодна, щр це дурниця. Моя гілка починалася з шляхти римо-католицкого віросповідання, а прабабуся вже була православною, але до останніх своїх днів наспівувала пісеньку "я дворянського роду" , бо дійсно встигли побувати і дворянами і однодворцями і міщанами і куркулями і просто селянами, але про слуг я не чула ніколи.
Тамара Сопілка
цікавлюсь прізвищами Сопілка (ко), Бойко, Матушевич (Матусевич), Омельченко, Дідковський, Вітвіцький, Заіончковський, Поліковський, Пуліковський
Відповісти

Повернутись до “Д”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей