АНКІЛОВ

Відповісти

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 0

Аватар користувача
obuffe
Повідомлень: 3
З нами з: 11 вересня 2019, 23:29
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

АНКІЛОВ

Повідомлення obuffe »

Добрий день!

Перш за все, прийміть мої вибачення: на жаль, я не розмовляю українською. Тому я використовував автоматичний перекладач, сподіваюся, повідомлення буде зрозумілим.

Я шукаю своїх предків Анкілова.
Усі дані, які мені вдалося зібрати, це:

АНКІЛОВ Тихон: Я не знаю, коли він народився, ні коли він помер, в основному нічого, крім фотографії.

АНКІЛОВА Устиня Яківна, невідоме дівоче прізвище. Дружина Тихона
Вона народилася близько 1868 року, а померла 1961 року в м. Лгов (Курська область, Росія). У свідоцтві про смерть повідомляється, що її громадянство є "російським".

Разом вони мали (принаймні) 5 дітей:

- Анна Тихонівна, вона, ймовірно, померла в Ростові-на-Дону.
- Софія Тихонівна, вона жила у Ворожбі. Вона була жива в 1960 році. Напевно, вона мала одну дочку.
- Акуліна Тихонівна (моя прапрабабуся). Вона народилася близько 1898 р., А померла 1967 р. У м. Лгов. У свідоцтві про смерть зазначено, що вона була українською за національністю. Є сімейна історія, яка говорить про те, що мій прадід зустрів її в Україні (він був із Лгова).
- Олександре Тихоновичу, про нього нічого не відомо. Крім того, що я знайшов на цьому веб-сайті:

* https://pamyat-naroda.ru/heroes/memoria ... e57411878/
* https://pamyat-naroda.ru/heroes/memoria ... e54752330/
* https://pamyat-naroda.ru/heroes/memoria ... e54757222/

Я заглянув до архіву Калуги, але, нічого про нього, я гадаю, це помилка.
- Мирон Тихонович, я не знаю, де він народився. Але він помер 1958 року в Білгороді.
Дружиною Мирона була МОЙСЕЕНКО Уляна Борисівна, уроджена Білокопитове (Наумівка), Глухівського району.
У них було декілька дітей, але, один з них, Юлій Миронович, народився у м. Білокопитово, у 1930 році.

Якщо у вас є ідеї, як я міг би знайти більше, я з радістю прочитаю їх!
Найбільше я хотів би знайти інформацію про Тихона та Устиню.

Дякуємо, що прочитали цю публікацію!
Востаннє редагувалось 12 вересня 2019, 11:47 користувачем obuffe, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Дослідження про "АНКІЛОВ"

Повідомлення АннА »

obuffe писав:Добрий день!

Перш за все, прийміть мої вибачення: на жаль, я не розмовляю українською. Тому я використовував автоматичний перекладач, сподіваюся, повідомлення буде зрозумілим.
Все зрозуміло. Я спробую першою дать якісь поради, але по-перше перенесу тему до відповідного розділу, тобто до "Прізвищного розділу" в букву А.
Ось тут "поради від Анни"
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: АНКІЛОВ

Повідомлення АннА »

obuffe писав:АНКІЛОВА Устиня Яківна, невідоме дівоче прізвище. Дружина Тихона
Вона народилася близько 1868 року, а померла 1961 року в м. Лгов (Курська область, Росія). У свідоцтві про смерть повідомляється, що її громадянство є "російським".

- Акуліна Тихонівна (моя прапрабабуся). Вона народилася близько 1898 р., А померла 1967 р. У м. Лгов. У свідоцтві про смерть зазначено, що вона була українською за національністю. Є сімейна історія, яка говорить про те, що мій прадід зустрів її в Україні (він був із Лгова).
З цією Курською областю є проблема. Деякі пограничні регіони Росії були раніше українськими територіями, там проживали етнічні українці які говорили українською мовою ще на початку ХХ століття.
Ось карта viewtopic.php?f=208&t=1172#p19883 від 1918 року яка була подана до європейських інституцій про тодішні міркування українців які теріторії повинні входити до складу України. Льгов знаходиться в Україні. Тобто я хочу сказати, що розповіді родичів про те що бабуся була з україни в цьому випадку важко підтвердити. Вона могла бути українкою з територій що входили до складу росії.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: АНКІЛОВ

Повідомлення АннА »

obuffe писав:- Олександре Тихоновичу, про нього нічого не відомо. Крім того, що я знайшов на цьому веб-сайті:

* https://pamyat-naroda.ru/heroes/memoria ... e57411878/
* https://pamyat-naroda.ru/heroes/memoria ... e54752330/
* https://pamyat-naroda.ru/heroes/memoria ... e54757222/
Ось ще сайти для пошуку інформації
-ОБД Мемориал http://www.obd-memorial.ru
-Память народа http://www.pamyatnaroda.mil.ru
-Подвиг народа http://www.podvignaroda.mil.ru
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
obuffe
Повідомлень: 3
З нами з: 11 вересня 2019, 23:29
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Re: АНКІЛОВ

Повідомлення obuffe »

АннА писав:
obuffe писав:АНКІЛОВА Устиня Яківна, невідоме дівоче прізвище. Дружина Тихона
Вона народилася близько 1868 року, а померла 1961 року в м. Лгов (Курська область, Росія). У свідоцтві про смерть повідомляється, що її громадянство є "російським".

- Акуліна Тихонівна (моя прапрабабуся). Вона народилася близько 1898 р., А померла 1967 р. У м. Лгов. У свідоцтві про смерть зазначено, що вона була українською за національністю. Є сімейна історія, яка говорить про те, що мій прадід зустрів її в Україні (він був із Лгова).
З цією Курською областю є проблема. Деякі пограничні регіони Росії були раніше українськими територіями, там проживали етнічні українці які говорили українською мовою ще на початку ХХ століття.
Ось карта viewtopic.php?f=208&t=1172#p19883 від 1918 року яка була подана до європейських інституцій про тодішні міркування українців які теріторії повинні входити до складу України. Льгов знаходиться в Україні. Тобто я хочу сказати, що розповіді родичів про те що бабуся була з україни в цьому випадку важко підтвердити. Вона могла бути українкою з територій що входили до складу росії.
Дякую за ваше повідомлення!


Однак родина її чоловіка знаходилась у районі Льгова з 17 століття. З моєї інтерпретації, це могло означати, що в цій сімейній історії було чітке розмежування району Лгов та місця походження Акуліни Тихонівни. Тож, можливо, це було досить далеко, щоб вважатись Україною навіть за сучасними кордонами.

Щось важливе для згадування: її чоловік Семен Молчанов працював машиністом паровоза (машиніст локомотива). Якщо я не помиляюся, між Лговом, Ворожбою та Сумами є залізнична лінія.
Цікаво, чи міг він так зустріти її, а потім одружився з нею і оселився з нею в рідному місті. Але, звичайно, маючи на увазі, що кордони, переміщені по століттях, дуже важливі, ви маєте рацію.

Однак цей веб-сайт дає цікаву інформацію про їх можливе походження.

viewtopic.php?f=53&t=1387

У Глухові в 1916 році був Анкілов, а десь з Анкілов з моєї родини був у тій місцевості близько 1930 року. Може, щось викопати?
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: АНКІЛОВ

Повідомлення АннА »

obuffe писав: Однак цей веб-сайт дає цікаву інформацію про їх можливе походження.

viewtopic.php?f=53&t=1387

У Глухові в 1916 році був Анкілов, а десь з Анкілов з моєї родини був у тій місцевості близько 1930 року. Може, щось викопати?
Так, дійсно можна щось викопать :)
Можливо Глухів (Глухівський район) був так званим "родовим гніздом" для Анкілових.
Думаю, що з часом це проясниться.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
obuffe
Повідомлень: 3
З нами з: 11 вересня 2019, 23:29
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Re: АНКІЛОВ

Повідомлення obuffe »

Добрий день ! :)

Я приходжу з деякими оновленнями!
Я проводив час переглядаючи метричні книги Білокопитової. Я знайшов двох Анкілов:
Федір Микитович (1903) та Павло Микитович (1916), вони були братами.

Я не можу стверджувати, що вони пов'язані з моєю родиною.

Однак я знайшов і дружину Мирона Тихоновича: Уляну Мойсеeнко (1910).

Вона справді була і з Білокопітового.

На жаль, я не зміг знайти жодного запису, який би згадував про Тихона, Устиню чи їхніх дітей.

Але:
- там був Анкілов принаймні з 1903 року
- Мирон Тихонович одружився з уродженцем Белокопітова
- їхній перший син (Юлій) народився в Білокопітовому

Я нічого не можу підтвердити, але це здається занадто великим, щоб було збігом обставин.
Цікаво, якби Микита Афанасевич (батько Федора і Павла) не міг бути братом чи двоюрідним братом Тихона.

Чи можуть ці нові елементи призвести до нових можливостей дослідження? Я не дуже знаю, які ресурси доступні, коли мова йде про українську генеалогію.

Я думав отримати свідоцтво про народження Юлія Мироновича, сподіваючись, що воно буде містити інформацію про його батьків. Але я вважаю, що я з ним недостатньо пов’язаний, щоб мені було дозволено це робити. Він племінник бабусі мого власного діда.

Якщо я не помиляюся, в Росії документи доступні без обмежень через 75 років? Який закон в Україні?

Дякую за увагу ! :)
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: АНКІЛОВ

Повідомлення АннА »

obuffe писав:Якщо я не помиляюся, в Росії документи доступні без обмежень через 75 років? Який закон в Україні?
Такий самий.
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Відповісти

Повернутись до “А”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей