УГФ-Український Генеалогічний Форум

Залишайтесь вдома і досліджуйте власний родовід, та не забувайте час від часу мити руки :)

GenoPro

Комп'ютерне програмне забезпечення для вивчення родоводу, а також спеціалізовані веб-сайти

Чи подобається вам програма?

Так
1
25%
Ні
1
25%
Не зовсім
2
50%

Всього голосів : 4

Подякував (-ла): 1304 раз.
Подякували: 939 раз.
Стать: Жінка

Re: GenoPro

Повідомлення в36 Ольга » 16 червня 2016, 23:27

D_i_V_a написав:А рік правильно вказаний? Щось дуже молоденький документ... ;)

Да, год документа 1985, все верно. Так и сам этот "потомок предков" не древний, ныне живущий в Киеве :D

Подякував (-ла): 26 раз.
Подякували: 74 раз.

Повідомлення ww2 » 16 липня 2016, 01:25

Дозволю собі втрутитись в дискусію.
Я ще років 10 почав вести своє дерево саме в GenoPro і воно мені здалось дуже наочним.
Однак дерево сильно розвивалось і мені постійно потрібно було совати гілки дерева, щоб втиснути чергову нову персону або сім'ю.
Поясню - в ГеноПро дерево статичне. Є в ньому автоматичне форматування, але воно дуже недосконале. В усякому разі, так було 10 років тому.
Зрештою мені набридло це совання, і тут якраз я натрапив на ДЖ, переніс свої дані і полегшено зітхнув - у ДЖ дерево створюються динамічно, від будь-якої персони і з різним рівнем деталізації

Друга причина, з якої я не радив би працювати з ГеноПро - це той самий GEDCOM.
Він настільки нестандартний, що мало яка програма (а можливо й ніяка) повністю коректно його розпізнає. Розробники програми так познущалися з стандартом, що в мене виникла підозра, що це зроблено умисно.
Щоб до максимума зробити важким перехід на іншу програму.
Інакше я деякі речі пояснити не можу.
В усякому разі я дуже помучився, щом GedcomReport розумів Gedcom від GenoPro
До речі, ДЖ губить цілі гілкі, коли імпортує gedcom від GenoPro
Підозрюю, що інші також не все враховують :(
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua

Онлайн

Подякував (-ла): 5011 раз.
Подякували: 2383 раз.
Стать: Жінка

Повідомлення D_i_V_a » 18 липня 2016, 16:50

ww2 написав:...натрапив на ДЖ, переніс свої дані і полегшено зітхнув ...
Було би цікаво дізнатися, як покроково переносяться дані з однієї програми до іншої... наскільки це складний процес?
Може для цього створити окрему тему?...
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Барлинський
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?

Подякував (-ла): 26 раз.
Подякували: 74 раз.

Повідомлення ww2 » 26 липня 2016, 11:48

D_i_V_a написав:
ww2 написав:...натрапив на ДЖ, переніс свої дані і полегшено зітхнув ...
Було би цікаво дізнатися, як покроково переносяться дані з однієї програми до іншої... наскільки це складний процес?
Може для цього створити окрему тему?...

Через той самий Gedcom
Экспорт даних з програми в якій знаходяться ваші дані, імпорт gedcom в програму, в якій хочете бачити ваше дерево.
У зв'язку з тим, що я завжди користуюсь тільки самими стандартними та базовими полями та можливостями програм, втрати при такому переносі зазвичай мінімальні або відсутні.
Якщо будь-яка програма надає свої унікальні можливості (наприклад, можливість розташовувати окремі гілки на різних вкладках, зв'язуючи ці різні гілки через якусь персону - ця можливість присутня у Генопро та носить назву Генограми), то при імпорті такого файла, інші програми не зрозуміють цих особливостей.
Інший приклад - ведення бази Місць у ДЖ. Ці дані стандартом gedcom не передбачені, тому безумовно будуть втрачені при переході на іншу програму.
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport http://go.inf.ua

Подякував (-ла): 12 раз.
Подякували: 53 раз.
Стать: Чоловік

Повідомлення mirn » 12 січня 2017, 16:05

Доброго всем дня!
Я уже более 4 лет использую эту программу и более удобного, информативного и полезного инструмента еще не встретил.
Перепробовал множество программ в том числе онлайн-сервисов по построению древа на всеми нам известных сайтах, но со временем и опытом понимал, что все они хороши для развлечения.
Не так давно обновился до GenoPro 2016. Ничего кардинально конечно не обновилось (да оно и не нужно), но очень полезную опцию по поиску ошибок добавили. Так что всем рекомендую.
МИХАЙЛЕНКО = БОРЩИ! Сайт нашей семьи МИХАЙЛЕНКО - http://www.mihajlenko.ru
Ищу подтверждение проживания своего рода Михайленко на территории нынешней Украины в период с 1750 по 1800гг.

Поперед.

Повернутись до Генеалогічні програми і сайти

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: АннА, Bing [Bot], D_i_V_a, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Pacet