УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

Сумщина в іменах

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 18:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 27 грудня 2019, 17:59

Сумщина в іменах: Енциклопедичний довідник.-Суми: Рекламно-видавниче об'єднання "АС-Медіа", Сумський державний університет, 2003. - 624с.
Енциклопедичний довідник "Сумщина в іменах" містить понад 3000 статей, присвячених видатним землякам. Хронологічно довідник охоплює період від часів Київської Русі до сьогодення. Розрахований на широке коло читачів.
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 18:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 30 грудня 2019, 20:51

Краснопілля. Краснопільський район

Агаркова Валентина Василівна
Андрієвський Іван Іванович
Бабенко Антон Олександрович
Багацький Єгор Петрович
Беспалов Михайло Гаврилович
Багацький (Богацький) Єгор Петрович
Волков Микола Іванович
Гасай Дмитро Васильович
Гордієнки
Готовцева Валентина Григорівна
Грабовський Павло Арсенович
Гребченко Сергій Сергійович
Данько Микола Михайлович
Дейнека Анатолій Іванович
Дудко Федір Іванович
Жаботинський Леонід Іванович
Заїка Варвара Андріївна
Захарченко Катерина Йосипівна
Змисля Михайло Федорович
Іскрич Федір Маркович
Капу Стіна Тетяна Михайлівна
Кириченко Петро Антонович
Кирпаль Іван Романович
Ковальов Іван Матвійович
Ковенко Михайло Микитович
Ковтун Павло Максимович
Кодак Сергій Григорович
Комендант Сергій Павлович
Кононенко Микита Никифорович
Корсакови
Кравченко Валентин Мусійович
Кравченко Микола Григорович
Криклій Іван Ілліч
Куроєдов Микола Іванович
Ладний Віктор Данилович
Ладний Іван Данилович
Лазарєв Борис Георгійович
Лебеденко Іван Максимович
Лисенко Федір Костянтинович
Литовцев Дмитро Іванович
Лупир Віктор Михайлович
Марченко Іван Тимофійович
Мельников Валентин Дмитрович
Мигаль Микола Дмитрович
Михайличенко Гнат Васильович
Мірошниченко Петро Опанасович
Мороз Валентина Василівна
Нагорний Віктор Сергійович
Нерод Володимир Олександрович
Олійник Іван Федорович
Пирогов Дмитро Григорович
Повх Іван Лукич
Придатко Леонід Сергійович
Прудник Михайло Васильович
Рідний Степан Григорович
Скоропад Павло Михайлович
Смірнов Віктор Павлович
Таран Анатолій Васильович
Тарасенко Олександр Петрович
Трофімов Володимир Васильович
Турченко Федір Григорович
Ушкаленко Олександр Анатолійович
Фоменко Михайло Іванович
Хиценко Іван Іванович
Чепульський Андрій Степанович
Чичикало Михайло Дмитрович
Шамрай Агапій Пилипович
Шевцов Віктор Васильович
Шкурко Роман Агапійович
Шпетна Ганна Іванівна
Шумейко Микола Артемович
Яковлева Ірина Володимирівна
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 18:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 31 грудня 2019, 18:07

Кролевець. Кролевецький район

Алексєєв Андрій Корнійович
Антонович (Войшин) Платон Олександрович
Асєєв Георгій Георгійович
Бабенко Надія Несторівна
Балюк Іван Федорович
Білецький Федір Григорович
Буйвол Василь Миколайович
Виноградов Григорій Аркадійович
Власенко Іван Опанасович
Воловик Адольф Фалеєвич
Гавруш Оданія Михайлівна
Гідора Ганна Володимирівна
Горбач Максим Іванович
Горецький Петро Йосипович
Грищенко Іван Михайлович
Грищенко Олексій Васильович
Демиденко Іван Савович
Демкевич Павло Миколайович
Дзюба Віктор Іларіонович
Додаков Іван Акимович
Дорогой Анатолій Петрович
Дудар Іван Петрович
Дудеза Євфросинія Петрівна
Житченко Василь Андрійович
Забіли
Зенченко Валентина Борисівна
Зеров Микола Костянтинович
Іваницька Марфа Кирилівна
Іванченко Іван Семенович
Іллінський Тимофій Степанович
Ільченко Григорій Микитович
Калиновський Григорій
Калій Наталія Сергіївна
Капінос Віктор Никифорович
Кешиш-Огли Едуард Муратович
Ковальчук Катерина Павлівна
Колесник Ганна Олександрівна
Коноваленко Євдокія Андріівна
Короткий Олексій Парфентійович
Кочура Панас (Кочур Панас Федорович)
Кремень Василь Григорович
Курок Олександр Іванович
Лесик Іван Андрійович
Лубенець Катерина Григорівна
Лубенець Тимофій Григорович
Лукаш Микола Олександрович
Маєвська Надія Казимирівна
Майстренко Володимир Микитович
Макаровець Микола Олександрович
Маковецький Микола Омелянович
Марей Олександр Миколайович
Маринченко Олександр Іванович
Марченко Ірина Федорівна
Меншун Григорій Іванович
Миронов Вадим Віталійович
Михайлов Костянтин Миколайович
Мінюра Євдоким Петрович
Момот Євдокія Іванівна
Моргун Федір Овксентійович
Мосцепанов Максим Климович
Оболенські
Огієвський Василь Дмитрович
Огієвські
Омельченко Федір Захарович
Отрох Микола Борисович
Панков Олександр Никифорович
Пасяк Володимир Миколайович
Перемежко Петро Іванович
Піскун Віталій Федосійович
Піскун Галина Федорівна
Ракоїд (Валова) Валентина Олексіївна
Рево Михайло Васильович
Редькін Андрій Петрович
Рекуха Валентина Іванівна
Романенко Олексій Олександрович
Руденко Володимир Михайлович
Рудь Пилип Сергійович
Сенченко Петро Романович
Скубачевський Гнат Семенович
Соловйова Олександра Федорівна
Ступак Неоніла Захарівна
Томапіевський Сергій Петрович
Філатов Петро Михайлович
Філофей (в миру Федір Лещинський)
Хохоля Василь Петрович
Цимбал Василь Тимофійович
Цимбал Олександр Федорович
Черняков Борис Іванович
Чорноус Анатолій Миколайович
Шевченко Михайло Васильович
Шевчик Петро Михайлович
Шевчик-Казановська Олена Петрівна
Шкодіна Варвара Сергіївна
Ярош Віктор Петрович
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 18:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 31 грудня 2019, 18:11

Лебедин. Лебединський район

Алексенко Борис Григорович
Анненкови
Антонов Олександр Іванович
Артамонова Віра Климівна
Базавлук Юрій Іванович
Барвінський Анатолій Олександрович
Басанець Олександр Дмитрович
Безкоровайний Володимир Валентинович
Безуглий Микола Сергійович
Березка Микола Іванович
Бехтер Гаврило Іванович
Білозерцев (Бєлозерцев) Микола Олександрович
Білоус (Білоусов) Лука Іванович
Богаєвська (Бугаєвська) Марія Львівна
Бойко Владислав Федорович
Бойко Микола Макарович
Бондаренко Дмитро Сергійович
Борисенко Олександр Андрійович
Бразолі
Бразоль-Леонтьєва Юлія Миколаївна
Бугаєв Михайло Андрійович
Бур Люк Давид Давидович
Бур Люк Павло
Валюх Любов Іванівна
Васильєв Михайло Калинович
Васильківський Сергій Іванович
Васильченко Валерій Миколайович
Васильченко Євген Дмитрович
Величко Олексій Львович
Венжега Леонід Прокопович
Вербицький Ананій Олексійович
Винниченко Микола Семенович
Виноградський Віталій Михайлович
Влазнєв Олексій Леонтійович
Власов Павло Миколайович
Вовк Анатолій Дмитрович
Вовкодав Олена Овсіївна
Войцехович Василь Олександрович
Волинський Федір Андрійович
Волох Анатолій Олександрович
Гаврило Лідія Миколаївна
Гадяцький Олександр Васильович
Гайдаш Семен Макарович
Галкін Микола Петрович
Гальковський Микола Михайлович
Гапоченко Іван Іванович
Гарбуз Аркадій Андрійович
Гасюк Наталія Григорівна
Герман Віктор Федорович
Герман Іван Мойсейович
Гетьман Петро Герасимович
Гец (Гець) Марія Гнатівна
Гільченко Микола Васильович
Гладкови
Глазенап Георгій Олександрович
Глобін Микола Іванович
Гмиря Борис Романович
Голдобін Борис Кузьмич
Голік Олександр Миколайович
Горболіс Лариса Михайлівна
Гордієнко Кость (Гордієнко Костянтин Олексійович)
Гордієнко Юрій Омелянович
Гринько Григорій Федорович
Гриценко (Грищенко) Гнат Кузьмич
Грищенко Микола Андрійович
Грушка Ніна Іванівна
Губін Микола Матвійович
Гурін Михайло Остапович
Данилови
Даныпина Наталія Дмитрівна
Дев'ятаєв Михайло Петрович
Дементієнко Анатолій Іванович
Демченко Іван Петрович
Демченко Микола Нестерович
Джунковський (Джуньковський) Василь Якович
Добросельські
Довжик Василь (Должиков Василь Михайлович)
Дремлюга Петро Іванович
Дрига Іван Іванович
Дрикалович Микола Миколайович
Дрьомін Дмитро Феоктистович
Дубінін Сергій Іванович
Дубовик Михайло Тадейович
Дубровський Олександр Полікарпович
Дюков Микола Якович
Дятленко Микола Дмитрович
Євдан Андрій Олексійович
Жук Анастасія Іванівна
Завгородній Леонтій Григорович
Зайцева Поліна Олексіївна
Зайченко Василь Андріянович
Заленський Володимир Володимирович
Залеські
Збітнєви (Сбітнєви)
Зільберник Костянтин Олександрович
Зінич Михайло Федорович
Зубков Іван Сидорович
Іваненки
Іваненко Володимир Григорович
Індик Семен Леонтійович
Іоан (в миру Приходько Іван Дмитрович)
Іщенко Олексій Никонович
Калашник Іван Олексійович
Калашник Микола Михайлович
Калашник Павло Андрійович
Калиниченко Григорій Миколайович
Калініченко Ганна Семенівна
Калюжний Денис Миколайович
Калюжні
Каплін Микола Микитович
Капністи
Караван Дмитро Антонович
Каргель Іван Веніамінович
Карпенко Ольга Михайлівна
Каченовський Дмитро Іванович
Кириченко Григорій Опанасович
Клисенки
Кліценко Григорій Тимофійович
Клоков Михайло Васильович
Клюс Володимир Павлович
Ковалевські
Коваленко Тимофій
Коган Мойсей Ехелев
Колендо Семен Олексійович
Комстадіуси
Кононенко Микола Олексійович
Копиця Микола Павлович
Корнієнко Ніна Миколаївна
Кравченко Володимир Іванович
Кравченко Микола Дмитрович
Красовський Олексій Андрійович
Красовські
Криворотов Михайло Павлович
Криницький Григорій Олександрович
Кричевський Василь Григорович
Кричевський Федір Григорович
Криштоп Павло Олександрович
Криштопа Борис Павлович
Кудіна Олена Іванівна
Кузьменко Валентина Яківна
Курило Володимир Михайлович
Кучеров Яків Володимирович
Ледньов Едуард Дмитрович
Леонтьєв Олександр Олександрович
Лещенко Анатолій Іванович
Лис Володимир Васильович
Лисунов Микола Іванович
Лисянський Григорій Васильович
Ліницький Петро
Лобода Микола Васильович
Лобода Михайло Васильович
Логвиненко Микола Павлович
Лунін Микола Олександрович
Лунін Павло Михайлович
Любивий Олексій Семенович
Любич Олександр Йосипович
Люлін Петро Володимирович
Ляшко (Лященко) Микола Миколайович
Макогон Михайло Алімпійович
Мальованих Михайло Лаврентійович
Марченко Віра Григорівна
Мететюк Валентина Пилипівна
Милостанов Микола Миколайович
Митник Юрій Васильович
Мінак Володимир Опанасович
Мовчан Тетяна Миколаївна
Моисеєнко (Моїсеєнко) Федір Петрович
Мокшицькі
Мордань Володимир Григорович
Мордовець Андрій Микитович
Мусіна-Пушкіна (Капніст) Єлизавета Василівні
Нероди
Никоненко Леонід Максимович
Нірнберг Густав Федорович
Оверко Андрій Федорович
Одарченко Олексій Опанасович
Озерний Михайло Іванович
Олійник Петро Олександрович
Остапенко Іван Максимович
Павленко Василь Григорович
Падалка Федот Романович
Падалка Яків Іванович
Паненко Василь Олександрович
Парфилов (Парфило) Павло Васильович
Петренко Михайло Миколайович
Пишалка Олександр Йосипович
Плетньов Дмитро Дмитрович
Плетньови
Приходько Любов Федорівна
Проценко Анатолій Григорович
Пугач Борис Якович
Рибалко Павло Семенович
Росковшенки
Руденко Семен Андрійович
Руднєв Борис Кузьмич
Руссо-Де-Живон
Савченко Марія Харитонівна
Самойловичі
Свашенко Семен Андрійович
Святогори-Штепіни
Семенова Валентина Костянтинівна
Семенченко Самійло Георгійович
Сивоконь (Сивокінь) Василь
Сизова Ганна Костянтинівна
Ситенко Михайло Іванович
Сіробаба Микола Васильович
Січненко Петро Іванович
Смага Микола Якович
Смірнов Костянтин Олександрович
Смірнов Олег Ювеналійович
Сокіл Віталій Тимофійович
Спесива Марія Степанівна
Співак Василь Іванович
Старостін Олександр Михайлович
Стасюлевич Микола Миколайович
Стеблянко Василь Григорович
Стеблянко Олександр Іванович
Стешенко Іван Никифорович
Таранушенко Степан (Стефан) Андрійович
Тернюк Микола Еммануїлович
Тимченко-Рубани
Ткаченко Борис Іванович
Ткаченко Володимир Миколайович
Ткаченко Іван Степанович
Ткаченко Олена Григорівна
Тонкошкур Федір Якович
Тоцький Василь Максимович
Троян Микола Федорович
Улановський Микола Сергійович
Усик Мойсей Тимофійович
Ухо Ілля Гнатович
Фалько Василь Артемович
Фалько Володимир Іванович
Федоровський Олександр Семенович
Харченко Віктор Кіндратович
Хобот Іван Тимофійович
Хоменко Дмитро Миколайович
Хоруженко Олександр Федорович
Хрущови
Цеге-Фон-Мантейфель Отто Максимович
Чапліци
Чередниченко Максим Іванович
Шелкунов Антон
Шепілова Світлана Іванівна
Шидловські
Шульга Яків Митрофанович
Шумило Микола Єгорович
Шумилов (Шумило) Іван Петрович
Шупик Платон Лукич
Шутько Катерина Матвіївна
Щербань Микола Гаврилович
Якубович Хацкель Абрамович
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 18:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 31 грудня 2019, 18:23

Липова Долина. Липоводолинський район

Авраменко Йосип Дмитрович
Авраменко Людмила Степанівна
Авраменко Петро Микитович
Бакум Микола Васильович
Балашов Георгій Сергійович
Бірюкович Петро Вікторович
Бойко Іван Миколайович
Будник Анатолій Федорович
Валюх Анастасія Михайлівна
Василенко Матвій Іванович
В'юн Василь Іванович
Герасименко Тамара Миколаївна
Глух Микола Митрофанович
Гончарук Тетяна Іванівна
Грицай Микола Павлович
Дьяченко Микола Васильович
Євтушенко Микола Дмитрович
Іщенко Олексій Никонович
Кива Олена Іванівна
Клюс Володимир Сергійович
Коваль Віталій Іванович
Козача Ірина Олексіївна
Крамаренко Олексій Іванович
Кулинич Анатолій Васильович
Леусенко Іван Михайлович
Мельник Михайло Васильович
Мосієнко Петро Андрійович
Неділько (Неділко) Микола Семенович
Неліна Тетяна Гаврилівна
Новиченко Леонід Миколайович
Омельченко Василь Михайлович
Омельченко Катерина Павлівна
Омельченко Микола Михайлович
Онацький Никанор Харитонович
Павленко Мар'яна Дементіївна
Парієнко Марія Романівна
Ралко Олександр Васильович
Русанівський Анатолій Максимович
Савченко Володимир Васильович
Синепол Тетяна Яківна
Синько Любов Андріївна
Синько Михайло Семенович
Цікало Олексій Михайлович
Циганій Олексій Олександрович
Чеботько Михайло Улянович
Чирва Володимир Федорович
Шевченко Григорій Макарович
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 18:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 31 грудня 2019, 18:27

Недригайлів. Недригайлівський район

Авраменко Юрій Сергійович
Андреєв Микола Миколайович
Бабій Михайло Семенович
Білоус Дмитро Григорович
Бобошко Костянтин Матвійович
Бугаєнко Валерій Васильович
Бурлака Віктор Григорович
Власенко Іван Микитович
Ворошило Олексій Іванович
Гордієнко Василь Васильович
Горобець Юрій Іванович
Гриценко Микола Семенович
Денисенко Михайло Іванович
Демченко Михайло Васильович
Єпіфанов Анатолій Олександрович
Залозний Іван Іларіонович
Зеников Григорій Кузьмич
Ілляшенко Максим
Капельгородський Пилип Йосипович
Карпенко Катерина Кіндратівна
Кашуба Володимир Несторович
Кізенко Нестор Митрофанович
Коцур Анатолій Петрович
Коцур Віктор Петрович
Кравченко Валентина Іванівна
Лаврик Микола Андрійович
Лаврик Микола Іванович
Міщенко Всеволод Іванович
Мокренко Анатолій Юрійович
Молчанов (Мовчан) Василь Михайлович
Негрійко Григорій Михайлович
Неплюєви
Новгородцев Анатолій Іванович
Осадчий Михайло Григорович
Пилипенко В'ячеслав Григорович
Породько Володимир Михайлович
Рижков Олексій Федорович
Ріпа Анастасія Степанівна
Сердюк Ольга Семенівна
Синявіна Раїса Федорівна
Ситенко Василь Павлович
Сокол Олександра Михайлівна
Таряник Віра Михайлівна
Темко Григорій Дмитрович
Троян Григорій Іванович
Фролов Володимир Васильович
Ханталін Максим Степанович
Холод Борис Іванович
Циганенко Сергій Іванович
Цис Василь Трохимович
Чумаченко Іван Іванович
Шамрай Григорій Іванович
Шаповал Василь Кіндратович
Швець Діна Миколаївна
Щербань Іван Іванович
Ющенко Віктор Андрійович
Ющенко Олекса Якович
Яловий Іван Никонович
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 18:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 01 січня 2020, 07:39

Охтирка

Амвросій (в миру Ключаров Олексій Йосипович)
Ахтирченко Михайло Іванович
Багряний Іван (Лозов'ягін Іван Павлович)
Батюк Микола Пилипович
Білинник Петро Сергійович
Більченко Михайло Миколайович
Вова Олександр Васильович
Боярський Михайло Іванович
Бугай Федір Степанович
Василенко Валентина Анатоліївна
Вергун Наталія Іванівна
Гангаєв Олексій Кузьмич
Головань Іван Леонідович
Голуб Михайло Андрійович
Гордієнко Єгop Степанович
Данченко Борис Борисович
Дедюкін Михайло Миколайович
Дмитрієв Володимир
Дмитрієв Микола Ізмайлович
Єменко Василь Костянтинович
Задорожний Борис Акимович
Зінов'їв Дем'ян
Зорич
Іванович Д.
Ісіченко Михайло Олександрович
Казбан Микола Олексійович
Каминін Л.
Кантеміри
Кантока Анатолій Іванович
Ковпаненко Галина Тихонівна
Кондратович Киріак Андрійович
Кучмай Гнат Миколайович
Леденьов Петро Петрович
Лесевицькі
Ліницький Петро Іванович
Лукашов Михайло Трохимович
Меєрович Юрій Михайлович
Миротворцев Сергій Романович
Муратов Федір Спиридонович
Нестеренко Олексій Григорович
Нестеренко Олексій Олексійович
Осипови
Остроградський Олексій Матвійович
Павленко Володимир Степанович
Патлай Ігор Михайлович
Перехрестов Іван Іванович
Погребняк Петро Степанович
Полякова Людмила Олексіївна
Радени
Радченко Андрій Якимович
Рапій Роман Костянтинович
Резникова Ксенія Олексіївна
Роговий Євген Дмитрович
Рудинський Михайло Якович
Савченко Зоя Валентинівна
Синьооков-Андрієвськии Дорофій Степанович
Сипченко Леонід Євтихійович
Станіславський Олексій
Стефіна (Пальоха) Надія Василівна
Стовбир Анатолій Григорович
Стріляний (Стреляний) Анатолій Іванович
Сушко Іван Пантелеймонович
Твердохлібов Олександр Дмитрович
Терниченко Аристарх Григорович
Ткаченко Володимир Анатолійович
Шевченко Микола Іванович
Шейко Василь Миколайович
Ясинський Павло Африканович
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 18:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 01 січня 2020, 07:42

Охтирський район

Анісімо-Яновський Петро Осипович
Архімович Олександр Зіновійович
Арцибашев Михайло Петрович
Багата (Марущенко) Ніна Павлівна
Бездрабко Валентина Василівна
Бездрабко Михайло Михайлович
Берест Олексій Прокопович
Білецька Віра Юхимівна
Білоусов Дмитро Якович
Борисенко Сергій Григорович
Бородаєвський Сергій Васильович
Бублик Юрій Тимофійович
Бугаря Микола Іванович
Будовський Микола Дмитрович
Бузина Сергій Васильович
Вишня Остап (Губенко Павло Михайлович)
Власенко Леонід Костянтинович
Власенко Сергій Іванович
Власовський Костянтин Іванович
Воронько Платон Микитович
Ворошилов Володимир Іванович
Гельмер Оскар Францевич
Гладкий Юрій Никифорович
Гловацька Катерина Іванівна
Голець Марія Дмитрівна
Головченко Іван Петрович
Головченко Ілля Ілліч
Горбушко Юрій Федорович
Гусаковський Аполлон Селіверстович
Дегтярьов Олександр Григорович
Дехтяренко Андрій Миколайович
Дикалов (Дикало) Степан Іванович
Довгополюк Матвій Лукич (Толь Хуртовина)
Долгий Степан Іванович
Дорошенко В'ячеслав Антонович
Дрюк Микола Федорович
Дяченко Лавр (Лаврентій) Іванович
Єгоров Василь Олексійович
Задорожний Григорій Кирилович
Згурський Іван Кирилович
Казьмін Іван Петрович
Квасов Володимир Васильович
Квітчаста Катерина Іванівна
Кисіль Микола Павлович
Кисличенко Надія Василівна
Коломатченко Микола Павлович
Корабельський Валерій Іванович
Корнієнко Іван Іванович
Косовський Олексій Григорович
Кривогуз Олександр Єгорович
Кудлай Олександр Степанович
Кужель Михайло Петрович
Кулик Олексій Андрійович
Курили
Ластович Ганна Савівна
Лебединець Людмила Олександрівна
Лебединський Борис Миколайович
Лейбович Анатолій Соломонович
Литвинов Іван Пилипович
Литовченко Іван Семенович
Магльований Віктор Максимович
Мазур Іван Прохорович
Маценко Павло Пилипович
Мелетій (в миру Михайло Леонтович)
Міняйло Михайло Іванович
Огреб Іван Павлович
Панченко Володимир Федорович
Панченко Григорій Степанович
Пассек Євген Вячеславович
Петренко Єлизавета Федорівна
Пилєв Олександр Павлович
Пилипенко Михайло Васильович
Пихтін Микола Миколайович
Порохня Володимир Іванович
Ріпко Олексій Миколайович
Рубан Марина Петрівна
Рудик Лідія Іванівна
Савченко Микола Гнатович
Самохіна Ганна Назарівна
Сергій (в миру Лубенцов)
Симон Василь Петрович
Сідельник Михайло Пилипович
Сребреницький Григорій Федотович
Сулима-Блохин Олександра Парфенівна
Тараненко Сергій Дмитрович
Тарасенко Віктор Іванович
Тельбіз Герман Михайлович
Тимошенко Сергій Михайлович
Ткаченко Федот Леонтійович
Улько Костянтин Федорович
Храпач Микита Ісакович
Чабаненко Розалія Трохимівна
Чаговець Петро Миколайович
Чернова Мар'яна Володимирівна
Чернявський Олексій Пилипович
Чечвянський Василь (Губенко Василь Михайлович)
Шандиба Володимир Данилович
Шапошников Іван Іванович
Шаренко Василь Денисович
Шептекита Валерій Іванович
Шкуліпа Єфросинія Іванівна
Шпак Марат Терентійович
Щоголев (Щоголів) Яків Іванович
Ярославський Петро Антонович
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 18:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 01 січня 2020, 07:45

Путивль. Путивльський район

Аксьонов Іван Олександрович
Аладьїн Єгор Васильович
Алексєєв (Андреев) Петро
Алимов Ксенофонт
Баранников Олександр Іванович
Баранович Максим Павлович
Бахтіяров-Ростовськии Володимир Іванович
Берлинськии (Берлінський) Максим Федорович
Бершова Валентина Михайлівна
Білосельський Іван Никифорович
Бірюков Віктор Петрович
Блінов Микола Михайлович
Богданов Анатолій Васильович
Борисов Григорій Микитович
Бровкін Олексій Миколайович
Булгаков Петро Федорович
Бунякін Микола Антонович
Буржинський Павло Васильович
Бутов Антон Якович
Бутурлін Михайло Матвійович
Васильченко Микола Тихонович
Васькін Герман Васильович
Вахромеєв Іван Семенович
Венедиктов Валентин Семенович
Винокурова Антоніна Іванівна
Вислий Петро Михайлович
Висоцький Петро Йосипович
Войтенко Василь Андрійович
Волинський Микола Семенович
Волинський Семен Васильович
Гагарін Микита
Гамалеї
Герман (в миру - Тимончик Василь Васильович)
Глинські (Путивльські)
Глібов Михайло Миколайович
Головін Володимир Іванович
Головін Олексій Іванович
Грунський Григорій Федорович
Гудімов Іван Опанасович
Гутніков Дмитро Васильович
Дегтярьова Ніна Іванівна
Долгоруков Юрій Олексійович
Долгорукови
Єсипов Іван Іванович
Єфремови
Захар'їн Яків
Зезш Микита Олексійович
Зінов'єв Опанас
Зуєв Анатолій
Ігор-Георгій Ольгович
Ігор-Георгій (Юрій) Святославич, Ігор Сіверський
Ізяслав Давидович
Істомін (Заулонський) Каріон
Кавкасидзев Микола Миколайович
Кібрик Ніна (Антоніна) Олександрівна
Клокачов Степан Тимофійович
Коваль Антоніна Іванівна
Ковпак Сидір Артемович
Козінцева Поліна Василівна
Коренєв Олексій Ілліч
Коренєв Петро Максимович
Корнієнко Надія Михайлівна
Короб'їн Василь Гаврилович
Корольов Олександр Никанорович
Костров Микола Михайлович
Курдюмови
Лавриненков Володимир Дмитрович
Левченко Петро Олексійович
Левчук Тимофій Васильович
Ленкін Олександр Опанасович
Леоненко Олексій Іванович
Леонтій
Лизлов Іван
Лисенко Юрій Макарович
Литвинов-Мосальський Андрій Федорович
Лобанов-Ростовський Іван Іванович
Лобунець Володимир Іванович
Луговський Анатолій Васильович
Лук'янов Георгій Миколайович
Ляпунов Володимир Прокопович
Ляпунов Іван Захарович
Львов Андрій Іванович
Львов Василь Петрович
Маклаков Микола Степанович
Максименко Микола Григорович
Матвєєв Артамон Сергійович
Матюшенко (Матющенко) Петро Опанасович
Мещерський
Мещерський Тимофій Юрійович
Мєщанінов Олександр Іванович
Михайлови
Мичка Олександр Костянтинович
Міклашевський Андрій Михайлович
Міклашевський Михайло Андрійович
Морозова Лідія Спиридонівна
Мосальський (Рубець) Василь Михайлович
Мошкови
Мужецький Павло Тихонович
Мураєв Михайло Іванович
Новіков Іван Анатолійович
Новосільцев Григорій
Оболонські
Овечкін Олександр Петрович
Оладьїн Микита Васильович
Оляб'єв Г.О.
Опадчий Федір Федорович
Павлов Володимир Володимирович
Паншин Григорій Ілліч
Педяш Олександр Дмитрович
Пєшков Василь Абрамович
Плещеєв Никифор Юрійович
Плещеєв Федір
Попов Євген Олексійович
Попов Михайло Федорович
Попов Павло Миколайович
Приходцев Василь Іванович
Прозоровський Семен Васильович
Пронський Іван Петрович
Протасьєв Петро Данилович
Пушкін Григорій Гаврилович
Пушкін Степан Гаврилович
Ремньов Олексій Ілліч
Ренненкамф Володимир Миколайович
Ржевський Матвій Іванович
Рибалко Наталія Олексіївна
Романов Василь Якович
Ромодановський Василь Григорович
Рубець-Мосальський Василь Михайлович
Руднєв Семен Васильович
Рябінін Іван Матвійович
Салтиков Михайло
Свириденко Павло Олексійович
Серпенінов Олександр Олексійович
Сєдих Віра Федорівна
Сироєжкін Іван Олександрович
Сироєжкін Федір Олександрович
Сільвестр Медведев (Медведев Симеон Агафонникович)
Собакін Сергій Степанович
Сорокін Аркадій Іванович
Стеблін Юрій Володимирович
Троєкуров Михайло
Туренін Василь Іванович
Тюфякін Григорій Васильович
Тюфякін Михайло
Уваров Гнат Андрійович
Угрюмов Микола Степанович
Файнберг Євген Львович
Фірсова Валентина Олексіївна
Хрущов Федір
Царенко Олександр Михайлович
Чаплигін Анастасій
Чемесов Степан Васильович
Чемоданов Іван Іванович
Черепови
Черняков Іван Тихонович
Шарапов Олександр Дмитрович
Шечков Георгій Олексійович
Шечков Іван Богданович
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 18:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 01 січня 2020, 07:50

Ромни. Роменський район

Адамцевич Є.О.
Аксамитний Анатолій Сергійович
Аксамитний В. Ф
Андрущенко Анатолій Миколайович
Антоненко-Давидович Борис (Давидов Борис Дмитрович)
Атович Антон Іванович
Бадива Степан Спиридонович
Бажанов Микола Данилович
Барабаш Опанас Семенович
Барвінський Василь Миколайович
Башта Трифон Максимович
Бебик Валерій Михайлович
Безпальчев Іван Федорович
Безпальчев Федір Васильович
Безпальчев Федір Іванович
Безпальчева Віра Федорівна
Беценко Тетяна Петрівна
Билим Олексій Лукич
Біленко Зіновій Якович
Білогруд Ігор Михайлович
Богуславець Ганна Улянівна
Божко Марія Павлівна
Бойко Іван Захарович
Бойко Лариса Терентіївна
Бойко Платон
Бойченко Віталій Михайлович
Борисяк Олексій Олексійович
Братусь Ніна Василівна
Брускетті-Митрохіна Аліса Яківна
Бугайко Тетяна Федорівна
Булгарі Яків Миколайович
Бурка Василь Петрович
Бут Микола Якович
Варадінов Микола Васильович
Варчук Микола Ізотович
Вашкевич Григорій Станіславович
Ващенко Григорій Григорович
Вікашевич Андрій Іванович
Вітренко Юрій Миколайович
Вовна Петро Олексійович
Войналович Віктор Анатолійович
Воликівська (Підопригора) Ірина Іванівна
Воликівський Андрій Титович
Волошенко Андрій Прокопович
Гаркуша Семен Іванович
Гаврилков Михайло Федорович
Галич Петро Миколайович
Гедеон (в миру Вишневський Єгор Іванович)
Гиря Олексій Олексійович
Гнідаш Кузьма Савич
Голіков (Голиков) Анатолій Юхимович
Гольнік Павло Миколайович
Горбань Петро
Горєв Микола Олексійович
Грабина Олексій Трохимович
Григоренко Юрій
Гричук Володимир Полікарпович
Громеко Степан Степанович
Губар Олександр Іванович
Губергрщ Макс Мойсейович
Гурська Нонна Василівна
Гусак Олександр Григорович
Давиденко Костянтин Сергійович
Дейнеко Фруза Іванівна
Деревська Олександра Аврамівна
Джолос Любов Іванівна
Дмитрик Ігор Миколайович
Доброгорський Віктор Іванович
Добромислова Ольга Петрівна
Доленко Надія Іванівна
Доляр Зінаїда Іванівна
Дрофа Ілля Трохимович
Дуброва Григорій Володимирович
Дудін Юрій Іванович
Дудка Йосип Михайлович
Дяченко Максим Федорович
Євтушенко Леонід Макарович
Жила Олександра Петрівна
Запорожченко Іван Данилович
Затиркевич-Карпинська (Ковтуненко) Ганна Петрівна
Зеленко Катерина Іванівна
Зеленський Валерій Андрійович
Зеркаль Сава Петрович
Зінов'єв Митрофан Іванович
Зінченко Сергій Олександрович
Іванченко Павло Михайлович
Ісаєвичі
Італійський Андрій Якович
Італійський Олександр Данилович
Йоффе Абрам Федорович
Кавалерідзе Іван Петрович
Кавкасидзев Семен Іванович
Календро Євген Людвигович
Калнишевський Петро Іванович
Карл Xii
Карлов Федір Васильович
Квітка Климент Васильович
Кибальчич Т.В.
Кичигін Петро Степанович
Кітов Микола Григорович
Клименко Віктор Іванович
Коваленко Іван Маркович
Коваленко Олександр Михайлович
Ковбаса Яків Федосійович
Ковган Мотрона Іллівна
Козаченко Георгій Костянтинович
Кока Олександр Авксентійович
Колесник Василь Артемович
Колтоновський Андрій Павлович
Комарецький Микола Онанійович
Кондратенко Максим Сергійович
Корінь Міла Пилипівна
Коровчинський Віктор Мусійович
Коршак Василь Володимирович
Костиленко Юрій Петрович
Кочура Михайло Никифорович .
Крамаренко Сергій Макарович
Кричевський Олександр Мойсейович
Кубрак Іван Іванович
Кудаківський Лев Власович
Кузуб Владислав Савелійович
Кузьменко Микола Іванович
Курилов Іван Олексійович
Курочка-Армашевський Іван Григорович
Кухарчук Юрій Васильович
Лаврик Григорій Григорович
Лакіза Олександр Васильович
Леньов Георгій Матвійович
Лисенко Федір Остапович
Литвиненко Володимир Миколайович
Литвиненко Мойсей Мойсейович
Лук'яновичі
Лукашов Іван Опанасович
Луценко Віктор Іванович
Ляшенко Лука Іванович
Ляшенко Микола Іванович
Мазаракі
Мазур Володимир Григорович
Майковський Іполит Данилович
Майфет Григорій Йосипович
Макаренко Дмитро Єлисейович
Макаренко Микола Омелянович
Макаренко Юрій Омелянович
Максимейко Микола Олексійович
Мануха Ганна Степанівна
Манько Демид
Маркус Самуїл Йосипович
Марченко Володимир Романович
Марченко Тамара Анатоліївна
Мельников Іван Іванович
Мігірін Віктор Миколайович
Мошик Микола Григорович
Мусієнко Володимир Кирилович
Мусієнко Пантелеймон Никифорович
Навроцький Григорій Миколайович
Налеськіна Леся Анатоліївна
Науменко Андрій Михайлович
Науменко Юрій Андрійович
Нестеренко Євген Артемович
Нєміріч Володимир Васильович
Новицький Василь Якович
Новицький Іван Федорович
Нудьга Григорій Антонович
Овдієнко Людмила Миколаївна
Овчаренко Юрій Михайлович
Огнєв (Огньов) Іван Дмитрович
Олександренко Дмитро Миколайович
Олексенко Іван Іванович
Оробченко Павло Андрійович
Остапенко Олександр Петрович
Отришко Ярема Олександрович
Охрицький Михайло Григорович
Павловський Іван Францевич
Палажченко Леонід Іванович
Пархоменко Володимир Олександрович
Петренко Світлана Віталіївна
Платов Леонід Дмитрович
Повх Василь Олексійович
Полетики Полтава Леонід
Полуяш-Внукова Надія Володимирівна
Помаран Павло Іванович
Потебня Андрій Опанасович
Потебня Олександр Опанасович
Продацький Ілля
Прокопенко Георгій Миколайович
Редькін (Редкін) Петро Григорович
Різник Михайло Григорович
Ріпіняк Іван Миколайович
Рогозинський Павло Олександрович
Рожалін Кузьма (Козьма) Федорович
Романенко Прокопій Логвинович
Романчук Павло Родіонович
Ромен (Шевченко) Людмила Валентинівна
Русин Віталій Григорович
Савченко Іван Григорович
Сафонов Тимофій Олексійович
Северин Іван Кирилович
Северин Моисей Михайлович
Семенчик Михайло Максимович
Сененко Олександр Миколайович
Сердюков Іван Іванович
Скоромець Олександр Онисимович
Скрипаль Іван Гаврилович
Смажник Микола Федорович
Сокольников Григорій Якович
Соломко Микола Миколайович
Статівка Надія Федорівна
Степко Михайло Филимонович
Стеценко Григорій Андрійович
Стоян Юрій Григорович
Стратейчук Ілля Ілліч
Стрельбицький Іван Опанасович
Струтинський Василь Борисович
Сукачов Борис Іванович
Сухов Олексій Васильович
Суходольський Володимир Олексійович
Таїров (Корнбліт) Олександр Якович
Тахтай Олександр Кузьмич
Терещенко Володимир Іванович
Терлецький Володимир Миколайович
Терлецький Микола Олександрович
Терновець Леонтій Степанович
Тимко Валентин Іванович
Токар Іван Єлисейович
Тронь Віталій Панасович
Тягнибіда Яків Хомич
Уколова Вікторія Іванівна
Федько Володимир Іванович
Федько Іван Федорович
Фесенко Йоакім Григорович
Фесик Яків Кирилович
Хандога Павло Порфирович
Харченко Петро Андрійович
Цегельник Василь Гордійович
Цюлу Михайло Іванович
Цюпка Іван Кирилович
Чаговець Василь Юрійович
Чепа Андріан Іванович
Черепова Ольга Василівна
Черниш Євграф Федорович
Черченко Мотрона Михайлівна
Чигринцев Іван Феодосійович
Шварц Ісаак Йосипович
Швіндін Федір Гаврилович
Шевченко Михайло Микитович
Шерей (дівоче прізвище Кузьміна) Ганна Костянтинівна
Шийко Семен Андрійович
Шимановський Василь Степанович
Шкляревич Петро Данилович
Шкурат Степан Йосипович
Шталтовний В'ячеслав Олександрович
Шугай Олександр Володимирович
Щербина Йосип Тимофійович
Юдзевич Іван Казимирович
Юзефович Дмитро Михайлович
Юрко Микола Порфирович
Яковенко Валерій Борисович
Яременко Василь Сергійович
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 18:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 01 січня 2020, 07:51

Середина-Буда. Середино-Будський район

Бобров Олександр Олексійович
Дубінін Григорій Васильович
Есаулко Григорій Григорович
Заболотний Іван Петрович
Заболоцький-Десятовський Павло Парфенович
Іваницький Михайло Наумович
Кизя Лука Єгорович
Коваленко Анатолій Андрійович
Ковальова Надія Федорівна
Комендант Віктор Дмитрович
Компанієць Федір Григорович
Корявко Іван Порфирович
Котов Федір Якович
Кулик Олександр Володимирович
Лебідь Микола Якович
Мільченко Ілля Тимофійович
Мовчан Наталія Петрівна
Нощенко Микола Петрович
Петроченко Олексій Фролович
Плашевська Галина Григорівна
Рогачевський Георгій Олексійович
Родюнов Віктор Павлович
Рубан Петро Васильович
Сапін Михайло Романович
Стариков Володимир Іванович
Судієнко Михайло Осипович
Титенко Андрій Лаврентійович
Федченко Іван Семенович
Четвертак (Четвертаков) Єрмолай Васильович
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Поперед.Далі

Повернутись до Довідники

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: AdsBot [Google], al_mol, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Яків