УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

Сумщина в іменах

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 17:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 27 грудня 2019, 16:59

Сумщина в іменах: Енциклопедичний довідник.-Суми: Рекламно-видавниче об'єднання "АС-Медіа", Сумський державний університет, 2003. - 624с.
Енциклопедичний довідник "Сумщина в іменах" містить понад 3000 статей, присвячених видатним землякам. Хронологічно довідник охоплює період від часів Київської Русі до сьогодення. Розрахований на широке коло читачів.
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 17:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 01 січня 2020, 06:53

Сумський район

Акимов Михайло Павлович
Андрієнко Василь Прокопович
Вельський Валентин Васильович
Божко Олександра Михайлівна
Бондаренко Любов Олександрівна
Бондаренко Олександра Андріївна
Бондарєв Віктор Васильович
Бондарович Анатолій Мартинович
Борисенко Олексій Андрійович
Будюков Євген Васильович
Василевський Сергій Петрович
Васько Геннадій Іванович
Величко Дмитро Олександрович
Вербицький Іван Васильович
Верещагін Роман Іванович
Вертинський Олексій Сергійович
Власенко Петро Васильович
Власовські
Власюков Яків Онисимович
Воєводін Петро Іванович
Глобін Микола Кирилович
Головашова Валентина Іванівна
Гриненко Максим Омелянович
Грицаєнко Уляна Василівна
Грищенко (Гриценко) Петро Трохимович
Грінченко Анастасія Борисівна
Гршченко Борис Дмитрович
Гуленко Петро Іванович
Де-Коннор
Денисенко Сергій Петрович
Дерев'янко Іван Хомич
Деркач Василь Миколайович
Докашенко Микола Григорович
Єременко Іван Онисимович
Єфіменко Дмитро Якович
Зайцев Іван Григорович
Іванов Петро Платонович
Каразін Василь Назарович
Карнаушенко Михайло Павлович
Карпови
Кваренгі Джакомо
Кириченко Олексій Іванович
Кириченко Олексій Петрович
Клюшников Іван Петрович
Ковалевські
Ковилецький Микола Михайлович
Коломієць Петро Іванович
Конопленко Василь Олексійович
Копейчик Іван Іванович
Коптилов Григорій Олександрович
Коробчанський Іван Євстафійович
Косяк Валерій Андрійович
Котенко Володимир
Крамськой Іван Миколайович
Красій Семен Опанасович
Кузнецов Михайло Іванович
Купченко Григорій Михайлович
Курносови
Курочкін Петро Михайлович
Кучеренко Володимир Анатолійович
Кушнарьов І. П.
Лаврик Анатолій Федорович
Лазенко (Лозенко) Олександр Романович
Лизогуби
Лисенко Михайло Григорович
Литвиненко Василь Дмитрович
Лихобаба Марко Кононович
Лиховід Михайло Степанович
Лишенко Гнат Микитович
Лобода Марія Трохимівна
Лукашенко Іван Григорович
Лупіпа Михайло Панасович
Ляліни
Майдан Марко Степанович
Маландій Олександр Миколайович
Мамаєва Дарія Степанівна
Мамонтов Яків Андрійович
Матвієнко Леонід Григорович
Матюнін Павло Павлович
Мацак Іван Макарович
Мачуленко Антон Семенович
Машкін Микола Іванович
Мельник Ольга Іванівна
Морачевський Пилип Сергійович
Мостіпанова Людмила Олександрівна
Мусієнко Іван Данилович
Надєждін Михайло Володимирович
Назаренко Федір Йосипович
Настенко Олексій Максимович
Нікітенко Микола Леонтійович
Ніколаєнко Варвара Степанівна
Новак Валентина Володимирівна
Новак Василь Лукич
Носачов Петро Михайлович
Оксененко Марія Максимівна
Олыпанська Тетяна Олексіївна
Охрименко (Охріменко) Микола Йосипович
Палійов Антон Іванович
Паліцин Олександр Олександрович
Пархоменко Варвара Степанівна
Пархоменко Василь Петрович
Піскова Віра Іванівна
Плющенко Олександр Якович
Поляков Леонід Євдокимович
Попов Володимир Іванович
Просяник Омелян Іванович
Пуме Микола Димитрович
Пушанка Олексій Петрович
Римськии-Корсаков Сергій Миколайович
Ріхтери
Розкошна Олександра Андріївна
Ройченко Олександр Олександрович
Росинські
Сабатовська Олександра Макарівна
Савич Олексій Миколайович
Савичі
Садовський Іван Максимович
Садовський Іван Михайлович
Саєнко Анатолій Дмитрович
Світальський Микола Гнатович
Сидоренко Семен Артемович
Скакун Віктор Панасович
Скорик Микола Савелійович
Смагіни
Снагощенко Василь Гаврилович
Сорока Віктор Маркович
Степаненко Іван Андрійович
Степанченко Анатолій Миколайович
Строганови
Тесленко Павло Огійович
Толсті
Толстой Михайло Михайлович
Троценко Віктор Карпович
Федоровський Андрій Іванович
Фоменко Оксана Йосипівна
Харченко Йосип Трохимович
Хоменко Оксана Йосипівна
Чайка Павло Андрійович
Шамрай Віктор Михайлович
Шапаренко Олександр Максимович
Шапаренко Павло Пилипович
Шаповаленко Павлина Михайлівна
Швед Олександра Миколаївна
Швець Олександр Іванович
Шелест Олексій Петрович
Шереметьєв Олександр
Шерстюк Федір Юхимович
Шкурат Віра Єфремівна
Шренк Леопольд Іванович
Щербак Борис Іванович
Щербатови
Щокши-Кротови
Юнак Григорій Михайлович
Юсупови
Яценко Володимир Васильович
Яценко Максим
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 17:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 01 січня 2020, 06:54

Тростянець. Тростянецький район

Алимов Андрій Якович
Алимов Сергій Якович
Арбо Олександр (Остроухов Олександр Степанович)
Базилевич Григорій Іванович
Баранник Володимир Олексійович
Баранік Олександр Трохимович
Бей Юхим Федорович
Бережна Уляна Володимирівна
Боєв Іван Капітонович
Бур Люк Віктор Петрович
Верещага Олександр Іванович
В'юник Андрій Олексійович
Голіцини
Гонтаренко Василь Федорович
Гриценко Степан Іванович
Гудзенко Пантелеймон Петрович
Гурін Анатолій Олександрович
Гурнак Віталій Миколайович
Добровольський Віктор Опанасович
Дяченко Олександр Миколайович
Жабко Марія Семенівна
Жуков Анатолій Борисович
Зайденшнер (Слонім) Ілля Мойсейович
Ільгов Володимир Васильович
Калашник Іван Петрович
Кеніги
Кириченко Василь Дмитрович
Кіяшко Іван Юхимович
Кожевников Петро Порфирійович
Коновніцини
Курмаз Микола Іванович
Куц Володимир Петрович
Куц Олександр Михайлович
Лавриненко Дмитро Данилович
Лапін Євген Васильович
Левченко Григорій Іванович
Лисиченко Лідія Андріївна
Лук'янов Михайло Зиновійович
Марков Андрій Степанович
Мацкевич Володимир Володимирович
Мікеєв Анатолій Кузьмич
Міщенко Володимир Іванович
Міщенко Катерина Григорівна
Надаржинські
Овчаров Степан Полікарпович
Олонов Михайло Іванович
Острополець Савелій Григорович
Острополець Савелій Савелійович
Охріменко Зоя Федорівна
Павлюченко Віра Кузьмівна
Панченко Галина Андріївна
Піддубина Олександра Степанівна
Реус Валентин Миколайович
Родюнова Валентина Михайлівна
Ройко Віра Никифорівна
Рудь Олексій Васильович
Савочка Лідія Іванівна
Скринько Василь Григорович
Слєпова Марія Іванівна
Сміян Іван Семенович
Соколов (Соколенко) Петро Максимович
Татаренко Леонід Сергійович
Тимченко Петро Сергійович
Троцька Надія Василівна
Удодов Федір Матвійович
Федченко Іван Іванович
Філь Євгенія Григорівна
Хвильовий Микола (Фітільов Микола Григорович)
Храмцов Іван Васильович
Черепов Леонід Володимирович
Чибіряк Іван Дмитрович
Шаповал Григорій Савелійович
Піахов Володимир Іванович
Шульга Семен Никифорович
Яковенко Ілля Якович
Яковлев Тимофій Якимович
Ярославський Володимир Іванович
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 17:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 01 січня 2020, 06:56

Шостка

Алексєєв Микола Олександрович
Алексєєв Сергій Олександрович
Анципович Клавдія Созонівна
Апенько Олександр Федорович
Биховський Абрам Ісайович
Відман Петро Іванович
Гербель Микола Васильович
Гнівуш Борис Павлович
Данько Сергій Степанович
Желтоножко Анатолій Аркадійович
Зеленська Олександра Іванівна
Зубрилова (Огурцова) Олена Миколаївна
Іванов Юрій Якович
Кісліцин Володимир Костянтинович
Князь Віктор Олексійович
Ковальов Віктор Миколайович
Козлов Юрій Миколайович
Колодко Микола Олексійович
Кошовий Петро Кирилович
Кривошеєва Тетяна Павлівна
Куцир Павло Савич
Кшенський Олександр Фадійович
Лях Микола Галактіонович
Малець Оксана Григорівна
Меншун Валентина Іванівна
Мумжиєв Михайло Іванович
Муха Степан Несторович
Олійник Віктор Михайлович
Павлюков Валерій Васильович
Петренко Євген Васильович
Петруненко Федір Григорович
Рогутько Павло Олександрович
Ромоданов Андрій Петрович
Сербін Юрій Сергійович
Сорокалєт Олександр Дмитрович
Степанов Михайло Федорович
Терлецький Віктор Володимирович
Троценко Борис Вікторович
Федоренко Віктор Павлович
Фролов Сергій Михайлович
Хмиров Михайло Дмитрович
Хондожко Валентина Андріївна
Хондошко Анастасія Іванівна
Хрипунов Анатолій Іванович
Чернов Євген Дмитрович
Чечулін Дмитро Михайлович
Шошин Олександр Никифорович
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 17:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 01 січня 2020, 06:57

Шосткинський район

Абрамов Іван Спиридонович
Білясник (Белясник) Петро Никифорович
Бідненко Степан Петрович
Бочек Петро Семенович
Великоконь Григорій Іванович
Волкова Ольга Миколаївна
Тривань Надія Павлівна
Григорович-Барський Іван Григорович
Дорошенко Іван Іванович
Дубровський Павло Михайлович
Епик Павло Олександрович
Єкименко Таїсія Андріївна
Жижнєвська Надія Миколаївна
Замула Олексій Дмитрович
Іванов (Кабраченський) Микола Кузьмич
Кайдаш Володимир Федорович
Калиновський Анатолій
Кирирк (Трейтяк) Світлана Миколаївна
Клочко Микола Антонович
Книш Надія Федорівна
Коваленко Володимир Миколайович
Кожедуб Іван Микитович
Колесников Костянтин Ілліч
Коротченко Дем'ян Сергійович
Куліш Пантелеймон Олександрович
Лапицький Віталій Олександрович
Медвідь Неля Олексіївна
Москаленко Володимир Петрович
Москаленко Микола Олексійович
Наранович Павло Андрійович
Наранович Петро Андрійович
Пархоменко Віталій Володимирович
Петренко Микола Якович
Рклицький Михайло Васильович
Рклицький Сергій Васильович
Рубаник Василь Павлович
Савченко Яків Федорович
Сало Іван Васильович
Ушинський Костянтин Дмитрович
Фастовець Михайло Валентинович
Фролов Микола Никифорович
Цибенко Костянтин Остапович
Шрамченко Олексій Миколайович
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 09 липня 2019, 17:02
Звідки: Лебединський район, Сумська область
Подякував (-ла): 51 раз.
Подякували: 39 раз.
Стать: Чоловік

Re: Сумщина в іменах

Повідомлення Shandor_POL » 01 січня 2020, 06:59

Ямпіль. Ямпільський район

Аврущенко Володимир Ізраїлович
Алексенко Михайло Петрович
Бабич Валерій Петрович
Бабич Володимир Петрович
Бабич В'ячеслав Петрович
Бабійчук Микола Іванович
Бельковець Володимир Якович
Богомазов Олександр Костянтинович
Борисенко Анатолій Микитович
Булана Валентина Пилипівна
Бучневич Василь Євстафійович
Висоцький Георгій Миколайович
Вовк В.Ф.
Галушко Анатолій Сергійович
Головач Яків Павлович
Гончаров Микола Дем'янович
Гришило Ганна Федорівна
Давиденко Галина Йосипівна
Деревенько Микола Авксентійович
Дзюба Сергій Платонович
Діко-Костюченко Ольга Іванівна
Дорошенко Петро Якович
Желтков Іван Федорович
Журавльов Дмитро Григорович
Ігнатенко Олександр Степанович
Іларіон (в миру - М.І.Прохоров)
Касьяненко Євгенія Карпівна
Кобилякова Антоніна Георгіївна
Коваленко (Терехова) Валентина Іванівна
Кондратенко Сергій Макарович
Кононенко В’ячеслав Олександрович
Костюченко Петро Андріанович
Кравцов Дмитро Овсійович
Кудлай Дар'я Гаврилівна
Куманьок Порфирій
Кусовський Василь Іванович
Лопата Яків Іванович
Максимович Михайло Олександрович
Марченко Ірина Дмитрівна
Медведко Валерій Іванович
Міцура Олексій Олексійович
Набоко Софія Іванівна
Неплюєв Микола Миколайович
Образ Василь Сидорович
Остапенко Василь Кузьмич
Папченко Олександр Іванович
Пахомова Лідія Семенівна
Рябіко Григорій Дмитрович
Рябуха Анатолій Іванович
Сагайдачний Павло Порфирович
Сазонова Марія Федорівна
Сениця Павло Іванович
Сітенко Олександр Миколайович
Солодовник Нестор Семенович
Степанюк Михайло Іванович
Терлецький Михайло Іванович
Тимківський Ілля Федорович
Товстуха Леонід Самійлович
Ушкалов Петро Якович
Федоренко Павло Костянтинович
Фурсей Георгій Миколайович
Фурсей Микола Андрійович
Цвілодуб Борис Іванович
Цвілодуб Василь Петрович
Цвілодуб Іван Петрович
Цибуля Лев Якович
Черненко Семен Федорович
Швець Іван Трохимович
Шпак Михайло Іванович
Ющенко Віктор Йосипович
Яковцова (Коломієць) Світлана Миколаївна
Якушева Антоніна Григорівна
Приходько, Запорожець (Куданівка)
Туча, Шаповал (Бишкінь)
Лімачко, Лєунов (Малий Прикіл)
Дмитренко, Шапошніков (Графовка)
Неділько, Мелаш (Лебедин)
Заєць, Меша (Михайлівка)

Поперед.

Повернутись до Довідники

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: aviv_n, Bing [Bot], D_i_V_a, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kovalska_lesya, OlgaSof, ukrgenealogy