Поможіть

Аватар користувача
skelya
Повідомлень: 66
З нами з: 03 серпня 2019, 15:55
Стать: Жінка
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 29 разів

Re: Поможіть

Повідомлення skelya »

Balymba писав:
skelya писав:Шукаю. :O: Йосифінські метрики дали лише одне прізвище з трьох і відкинули мене трохи вбік від потрібного села. Значить, інші предки звідкись прийшли, або змінилося прізвище.
1. А з Францисканською Метрикою порівнювали?
2. Зробіть порівняння по номерах будинків з церковних записів з номерами будинків в Йосифінській Метриці.
Дякую! Не спішила до неї дійти, лиш переглянула. Чомусь думала, що це то саме "лиш за інші гроші".
Аватар користувача
skelya
Повідомлень: 66
З нами з: 03 серпня 2019, 15:55
Стать: Жінка
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 29 разів

Re: Поможіть

Повідомлення skelya »

nfs79 писав:По своему опыту скажу,что чем глубже погружашся ,тем больше сумбура.
-Отсутствие нужных годов метрических книг
-Странные фамилии,которых в последующих годах нет
- и прочая "каша"


Я люблю работать с таблицами ЕКСЕЛЬ.
После перенесения информации из Исповедных росписей за разные года, у меня обнаружились те самые СМЕНЫ ФАМИЛИЙ.
Это очень удобно,но кропотливая и нудная работа(заполнение таблиц)

Вот пример по моему пра***деду:
Вот за это спасибо! Я люблю работать "зрительно", пишу на бумаге... и, естественно, опять запутываюсь.
Аватар користувача
scorpi
Повідомлень: 1
З нами з: 10 січня 2020, 09:59
Стать: Чоловік

Re: Поможіть

Повідомлення scorpi »

Александр87 писав:Добрый вечер!

Мне необходима помощь по генеалогии родословной - фамилии Косик и Бондарук, проживали в селении Миньковцы Жуковской волости Заславского уезда Волынской губернии. Есть сведения из ревизских сказок, метрических книг и исповедные росписи, но они очень скудны. Нужен выход на исследователей, работающих в Госархивах Житомирской (в первую очередь) и Хмельницкой областей. Местность сама по себе интересная, так как мои родственники проживали в деревне, приписанной к собственности князей Сангушко.

С уважением, Александр
Добрый вечер Александр, знаю Косиков с села Миньковцы, Славутского р-на, Хмельницкой области это "селении Миньковцы Жуковской волости Заславского уезда Волынской губернии"
Аватар користувача
Александр87
Повідомлень: 6
З нами з: 30 червня 2016, 22:56
Стать: Чоловік
Звідки: Москва
Подякували: 4 рази

Re: Поможіть

Повідомлення Александр87 »

и чем Вы мне можете помочь?
Аватар користувача
Копачевська Марина
Повідомлень: 3
З нами з: 06 березня 2020, 18:52
Стать: Жінка
Дякував (ла): 6 разів

Re: Поможіть

Повідомлення Копачевська Марина »

Вітаю!
Я новачок на форумі, однак знаю що саме тут можна знайти готових допомогти небайдужих людей! Намагаюсь зібрати інформацію про родину свого прапрадіда Фаберського Степана. Жив (орієнтовно) в селі Библо що у Старосамбірському районі Львівської області (на сьогодні), приблизно рік народження між 1870-1880 (але це дуже умовно). Мав трьох доньок. Найменша Ганна Фаберська 1906 року народження. В заміжжі - Волошина.
Про старших двох доньок відомо лише те що в 20-х роках 20го століття з родинами виїхали до Канади.
Із родинних історій про прадіда відомо що було в нього багато землі та що він "торгував з жидами" (так розказквала прабаба). Рік смерті теж не відомий, але похований (але це теж не точно) в селі Библо.

Підкажіть в яких документах та архівах можна спробувати розшукати хоч якісь метричні данні про цю людину або його родичів? Бо щось я геть заплуталась в адміністративних розподілах земель в ті часи, і не розумію з чого починати! Чи то з австро-угорських архівів, чи то з польських? Чи в Україні є відомості про населення того часу саме в цій місцевості? І де ці відомості можна знайти?

Буду вдячна за будьяку підказку або поміч!
Аватар користувача
nfs79
Повідомлень: 8
З нами з: 04 лютого 2017, 23:16
Стать: Чоловік
Звідки: Кельце
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 11 разів

Re: Поможіть

Повідомлення nfs79 »

Добрый день!
Без подготовки...)))
https://szukajwarchiwach.pl/search?q=Byb%C5%82o
Архив в Пшемышле.


С уважением,Николай
Аватар користувача
nfs79
Повідомлень: 8
З нами з: 04 лютого 2017, 23:16
Стать: Чоловік
Звідки: Кельце
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 11 разів

Re: Поможіть

Повідомлення nfs79 »

И...
конечно,же..
у Мормонов кое-что есть
https://www.familysearch.org/search/cat ... ds%3Abyblo
Аватар користувача
cronoster
Повідомлень: 537
З нами з: 26 листопада 2016, 23:28
Стать: Чоловік
Звідки: Галицький Гуцуленд
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 997 разів

Re: Поможіть

Повідомлення cronoster »

Йосифінській метрика села Библо (дистрикт Корманичі, циркул Перемишль) зберігається в ЦДІАЛі: опис і справа ХІІІ-140.
Коли згасне людська пам'ять й замовкнуть літописи, говоритиме каміння.
Аватар користувача
Александр87
Повідомлень: 6
З нами з: 30 червня 2016, 22:56
Стать: Чоловік
Звідки: Москва
Подякували: 4 рази

Re: Поможіть

Повідомлення Александр87 »

Вот ссылка на сайт -

http://sarmatarecro.com/.

Только там Вам смогут оказать профессиональную помощь по части исследования родословной, но за умеренную плату.
Аватар користувача
Копачевська Марина
Повідомлень: 3
З нами з: 06 березня 2020, 18:52
Стать: Жінка
Дякував (ла): 6 разів

Re: Поможіть

Повідомлення Копачевська Марина »

cronoster писав:Йосифінській метрика села Библо (дистрикт Корманичі, циркул Перемишль) зберігається в ЦДІАЛі: опис і справа ХІІІ-140.
Я новачок в цій справі! Тому перепрошую за уточнення :oops:
Що таке ЦДІАЛІ?
Відповісти

Повернутись до “Допомога у пошуку”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей