УГФ-Український Генеалогічний Форум

Пошук родоводу за прізвищем, за місцем проживання, пошук в архівах, та багато іншого. Приєднуйтесь

Станкевич

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів : 0

Аватар користувача
 
Повідомлень: 2065
З нами з: 05 червня 2016, 18:36
Звідки: Вінниця
Подякував (-ла): 914 раз.
Подякували: 2466 раз.
Стать: Чоловік

Станкевич

Повідомлення al_mol » 18 жовтня 2020, 21:00

Клировая священника Федор Андреевич Станкевич

Зображення
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский


Дослідження родоводу на замовлення - Podoliya@i.ua

Аватар користувача
 
Повідомлень: 716
З нами з: 22 квітня 2016, 11:19
Подякував (-ла): 73 раз.
Подякували: 143 раз.

Re: Станкевич

Повідомлення Вернер » 26 жовтня 2020, 20:55

Львів часопис "Діло" №180 від 15.08.1926, сторінка 2
З життя Білорусинів.
Білоруська християнсько-демократична партія.
Спочатку всі білоруські посли виступали на парляментарній арені одноцілим фронтом. Вязала їх спільна національна плятформа і спільні засоби боротьби та оборони свого народу перед експериментами польської політики і перед польонізацією.
З часом у одноцілому Білоруському Клюбі став помітний розкол, що мав причину в відмінних поглядах поодиноких послів на соціяльні проблеми. Повстала окрема і найповажніша до тепер група, відома під назвою селянсько-робітнича білоруська „Громада", на чолі якої став посол Тарашкевич. Її політична платформа наклонилася помітно в ліво.
Та треба признати, що й инші політичні групи, що назрівали серед Білорусинів, були теж не менше лівими в соціальних справах, бо всі вони базувалися виключно на селянстві, що складається в перевазі з дрібноземельного елементу. Ми хочемо присвятити нині увагу групі посла римо-католицького білоруського священика Адама Станкевича.
Пос. А. Станкевич зорганізуваи білоруську христіянсько-демократичну партію, яка побіч „Громади" пос. Тарашксвича відіграє найповажнішу ролю в білоруському політичному житті. Пос. Станкевич опирається в своїй діяльности на малоземельних білоруських селян-католиків і на молодих римо-католицьких священиків. Недавно перевела політична група пос. Станкевича серед населення анкету в справі політичної програми своєї партії. Анкета причинилась у великій мірі до вияснення деяких політичних справ великої ваги, що їх важко було розвязати самим провідникам партії. На основі тієї анкети усталено деякі точки програми христіянсько-демократичної партії.
Вважаємо доцільним ті точки дослівно передрукувати та поручаемо їх звазі нашого духовенства. Вони кидають дуже гарне а притім незвичайно цікаве світло на тих білоруських інтелігентних патріотів, що групуються біля свящ. Станкевича і які в своїй перевазі е римо-католиками і до того римо-католицькими священиками.
Ось і ті точки програми: 1) Праця партії ведеться на Грунті христіянської ідеольогії, причім побіч католиків мають право належати до партії ї православні ; 2) Земля для селян без викупу. Костели і церкви мають дістати стільки землі, скільки в дійсности потребує духовенство згідно зі загально принятою трудовою нормою; 3) Церкву (катол. і православну) слід відділити від держави, щоби усунути фаворизування яконебудь релігійної групи населення. Партія е за автономією церков і полагоджуванням спірних справ при допомозі полюбовного поступування; 4) Навчання релігії в школах обовязкове за винятком випадків, де проти цього протестують родичі.
Час плине

Онлайн
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7023
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Звідки: Київ
Подякував (-ла): 5380 раз.
Подякували: 2664 раз.
Стать: Жінка

Re: Станкевич

Повідомлення D_i_V_a » 02 листопада 2020, 20:39

З дворянської родовідної книги 1804 - Станкевичі герба Могила
Четвероугольная могила, по сторонам оной два креста, один с правой а другой с левой стороны, на средине такой же крест, в шлеме пять или три строусовы перья.

Зображення

Станкевичи:
Иван 41 сыновей неимеет; Войцех 22 холост Шимоновы сыновья.
Василий Иванов сын 38, женат имеет сына Николая 8.
Жительствуют в Уманском повете

Николай--->Шимон--->(Иван+Войцех) + Иван--->(Василий--->Николай)

1-е. Метрика о крещении 1763 года ноября 13 дня младенца Ивана рожденного от законных родителей Дворян Шимона и Анны Станкевичов, из метрических книг приходской церкви деревни Бабанки 1800 года авгута 18 дня выданная.

2. Метрика о погребении 1770 года июня 29 дня Дворянина Ивана-Василия двуименного Станкевича из метрических книг приходской римско-...
Родинні прізвища: Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Барлинський
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?


Повернутись до С

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: alex1952, Bing [Bot], D_i_V_a, Falcon, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kbg_dnepr, nekrashevych, ГіП, Zarik