Гадяцький полк
-
ОнлайнАннА
- Супермодератор
- Повідомлень: 8878
- З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
- Стать: Жінка
- Дякував (ла): 3563 рази
- Подякували: 2154 рази
Гадяцький полк
ГАДЯЦЬКИЙ ПОЛК на Лівобережній Україні – козацька військова й адмінистративно-тер. одиниця на Рангові маєтності) гетьмана і 1649 була приєднана до Полтавського полку.
Під час гетьманства І.Брюховецького (1663–68) староство виділилося в окремий Зіньківський полк, а 1671 його перейм. на Гадяцький. Межував із Полтавським полком, Миргородським полком, Лубенським полком, Сумським полком і Охтирським полком.
Територіально й адмінистративно поділ Гадяцького полку не раз змінювалися, в різний час до його складу входило від 9 до 18 сотень.
На 1782 у Гадяцькому полку було три сотні Гадяцькі, три – Опішнянські, три – Зіньківські, дві – Комишнянські, дві – Ковалівські, Веприцька, Грунська, Куземинська, Лютенська і Рашівська.
За переписом 1764, на тер. полку було 11 міст та м-чок і 971 село.
Перші полковники Ярема Хмеленко (1648), К.Бурляй (1648–49) – сподвижники Б.Хмельницького.
Потім Гадяцький полк очолювали полковники: П.Апостол (1659–60, див. Апостоли), Ф.Криницький (1672–78), М.Самойлович (1678–87, двоюрідний брат гетьмана І.Самойловича), М.Борохович (1687–1704), С.Трощинський (1705–09, небіж І.Мазепи, див. Трощинські), І.Чарниш (1709–15, зять гетьмана І.Скоропадського), Михайло (1715–26) та (1727–29) Гаврило Милорадовичі, автор козац. літопису Г.Граб'янка (1730–38), П.Галецький (1738–54), В.Розумовський (1755–62), А.Крижанівський (1762–72), І.Тарновський (1773–77, див. Тарновські) та ін.
1782 Гадяцький полк ліквідовано царським урядом, а його територія увійшла до складу Чернігівського намісництва.
Під час гетьманства І.Брюховецького (1663–68) староство виділилося в окремий Зіньківський полк, а 1671 його перейм. на Гадяцький. Межував із Полтавським полком, Миргородським полком, Лубенським полком, Сумським полком і Охтирським полком.
Територіально й адмінистративно поділ Гадяцького полку не раз змінювалися, в різний час до його складу входило від 9 до 18 сотень.
На 1782 у Гадяцькому полку було три сотні Гадяцькі, три – Опішнянські, три – Зіньківські, дві – Комишнянські, дві – Ковалівські, Веприцька, Грунська, Куземинська, Лютенська і Рашівська.
За переписом 1764, на тер. полку було 11 міст та м-чок і 971 село.
Перші полковники Ярема Хмеленко (1648), К.Бурляй (1648–49) – сподвижники Б.Хмельницького.
Потім Гадяцький полк очолювали полковники: П.Апостол (1659–60, див. Апостоли), Ф.Криницький (1672–78), М.Самойлович (1678–87, двоюрідний брат гетьмана І.Самойловича), М.Борохович (1687–1704), С.Трощинський (1705–09, небіж І.Мазепи, див. Трощинські), І.Чарниш (1709–15, зять гетьмана І.Скоропадського), Михайло (1715–26) та (1727–29) Гаврило Милорадовичі, автор козац. літопису Г.Граб'янка (1730–38), П.Галецький (1738–54), В.Розумовський (1755–62), А.Крижанівський (1762–72), І.Тарновський (1773–77, див. Тарновські) та ін.
1782 Гадяцький полк ліквідовано царським урядом, а його територія увійшла до складу Чернігівського намісництва.
- Олександр Сірий
- Повідомлень: 24
- З нами з: 05 січня 2020, 21:39
- Стать: Чоловік
- Подякували: 20 разів
Re: Гадяцький полк
СТАРШИНА ГАДЯЦКОГО ПОЛКА
(1648-1782)
ПОЛКОВНИКИ
Хмеленко Ярема (1648.05.),
Капуста Лаврін (1648.05.-11.-?),
Бурляй Іван (1648-1649),
Хмельницький Григорій (1648.05., нак.),
Дяченко Іван,
Апостол Павло Єфремович (?-1659.08,-1660.01.-?),
Дяченко Іван (?-1660.12.-?)
Павло Животовський 1660,
Савуська Іванов Вербовський полковник Зеньковский 1659
Білаш Гаврило (1660-?) чи не він Булашка (1660.12., нак.),
Шиман-Шиманський Василь (?-1662.04.-1666),
Надточенко Степан (1664, нак.),
Безпалий Микита (?-1666.06.-?),
Остренко Семен (?-1666.07.-1668.06.-?),
Дуб'яга Іван (?-1668.11.-?),
Тищенко Яків (?-1670.11.-1672.04.-?),
Остренко Семен (?-1672.05.-1672.18.06.-?),
Криницький Федір Михайлович (1672.06.-1678.08.-?),
Михайло Васильович (?-1678.11.-1687),
Донець Федір Іванович (1672.06., нак.),
Борохович Михайло Андрійович (1687.06.-1704.03.),
Матвієнко Гаврило (1688.06., нак.),
Корицький Павло Якович (1688.10., нак.),
Вечірка Юхим (1690, нак),
Корицький Роман Якович (1702, нак.),
Трощинський Степан (1704-1708.11.),
Велецький Василь Осипович (1705. 12., нак),
Чарниш Іван (7-1709.06-1715),
Моцарський Аврам (1711, нак),
Милорадович Михайло Ілліч (1715.15. 07.-1726.14.09.),
Велецький Василь Васильович (1723/ 1724, нак),
Граб'янка Григорій Іванович (1723, нак.),
Штишевський Мартин Данилович (1725, 1726, 1727, нак.),
Милорадович Гаврило Ілліч (1727.13.06.-1729.06.),
Іван Перятинский наказний 1728-29
Грабянка Григорій Іванович (1730.30.05.-07.1738),
Велецький Василь (1731, нак.),
Галецький Петро Семенович (1738.13.07.-1754.28.06.),
Розумовський Василь Іванович (1755-1762),
Крижановський Антін Степанович (1762. 29 .01.-1772),
Тарновський Іван Данилович (1772.14.05.-1777),
Милорадович Семен Ілліч 1775
Пламенець Родіон Степанович (1777.23.08.-1782).
ОБОЗНІ ПОЛКОВІ
Борохович Михайло Андрійович (?-1672-?),
Вечірка Юхим (?-1674-1676-?),
Борохович М.А. (?-1682-1683-?),
Вечірка Юхим (?-1686-?),
Корицький Яків (?-1687.07.-?),
Борохович Максим (?-1695-?),
Трощинський Степан (?-1697.05.-1704),
Моцарський Аврам (?-1711-?),
Негребецький Стефан (?-1713.10.-?),
Борохович Максим Михайлович (?-1720-?),
Грабянка Григорій Іванович (1723-1730),
Борзаківський Пилип Васильович (1730-1738.10.-?),
Биковський Василь (1741-1755),
Родзянка Іван Степанович (1758-1764),
Руновський (?-1766-?),
Ситенський Осип Олександрович (1764.21.08.-1773),
Лесеневич Данило (1768-1773),
Манько Іван Якович (1773-1780),
Станіславський Герасим Євстафійович (1780-1782).
ПОЛКОВА АРТИЛЕРІЯ
ОСАВУЛИ:
Стрільник Григорій (?-1721.01.-?),
Сердюк Федір (?-1735-1736-?),
Тищенко Семен (?-1747-1751-?).
ХОРУНЖІ:
Кузема Степан (поч.18 ст.),
Поготовський Данило (?-1724-?),
Тищенко Семен (?-1735-1736-?),
Калин Василь (?-1747-?).
СУДДІ ПОЛКОВІ
Іваненко Семен (?-1659.12.-?)
Павло Ілліч Потимко військовий суддя Зіньківського полку 1659,
Денисенко Северин (1660, нак.),
Приступка Михайло (?-1672.30.06.-?),
Вечірка Юхим (?-1672-?),
Гречаний Степан Прокопович (?-1675.2.12.-1682-?),
Федорович Павло (?-1683-?),
Вечірка Юхим (?-1690-1693-?),
Велецький Василь (?-1697-1713),
Кирилович Василь (1713-1715-?),
Лесевицький Леонтій (?-1713.10.-?),
Грабянка Григорій Іванович (1717-1723),
Штишевський Мартин Данилович (1724.1. 02.-1738.31. 05.),
Биковський Василь (1738-1741),
Родзянко Іван Степанович (1741-1758),
Война Федір Петрович (1759-1764),
Лесевич Данило (1768-1770.10.-?),
Сливицький Степан Іванович (1773.13.01.-1780-?),
Пирятинський Василь (?-1781 -?).
ПИСАРІ СУДУ ПОЛКОВОГО
Дмитрович Семен (?-1659.12.-?),
Ситенський Йосип Олександрович (1736.6.11.-1738),
Колодяжний Яків (1738-1746.06.-?),
Ілляшевич Павло (1761.2.10.-1772-?).
ПИСАРІ ПОЛКОВІ
Гречаний Степан (?-1662-1663-?),
Ситенський Іван (?-1666-?),
Трощинський Федір Тихонович (?-1672),
Мокрієвич Степан (1672-?),
Раєвський Сидір,
Залеський Степан (?-1675-?),
Трощинський Федір Тихонович (?-1676-?),
Гречаний Стефан (?-1677-?),
Трощинський Федір Тихонович,
Луб'яновський Василь (?-1685-?),
Воронченко Яків Ілліч (?-1706-?),
Ситенський Олександр (1712-1729),
Ситенський Іван Федорович (1729-1737-?),
Ситенський Яків Олександрович (1739.29.09.-1753.26. 07.),
Биховський Василь (1755-1756-?),
Колодяжний Яків (1759-1762-?),
Ковалевський Василь Іванович (1764.21.08,-1773.30.06.),
Троцький Дмитро Прокопович,
Сливицький Сте¬пан Іванович (1768.25.02.-1773),
Савич Микола Кузьмович (1773-1781).
СТАРШІ ПОЛКОВІ КАНЦЕЛЯРИСТИ:
Михайловський Семен (1754-1760),
Биленченко Іван (1760.03.-1767-?),
Приємський Осип Григорович (1769.31.12.-1781.11.).
ОСАВУЛИ ПОЛКОВІ
Безпалий Микита (?-1666.10.-?),
Донець Іван Степанович (?-1667.05.-?),
Донець Федір Іванович,
Мартинович Кирило (?-1670-1672-?),
Мітла Андрій Ісайович (?-1672-1687.07.),
Тихін Стефанович (?-1674-1678),
Кияшко Михайло (?-1682-1687.07.),
Моренко Прокіп Федорович (1687.07.-?),
Клименко Моисей (?-1690-1693 -?),
Воронченко Яків Ілліч (?-1689-?),
Катрич Андрій, Вечірка Федір (?-1696-?),
Кирилович Василь (?-1703-1711-?),
Криса Герасим (?-1708-1712-?),
Граб'янка Григорій (1713-1717),
Борохович Роман Михайлович (?-ран. 1723),
Штишевський Мартин Данилович (?-1712-1724.1.02.),
Гречаний Яків Степанович (1724-1729),
Милорадович Степан (1725, нак.),
Бутович Іван Артемович (1729.27.09.-1736.8.09.),
Клименко Мойсей (1729-1735),
Ситенський Осип Олександрович (2-й; 1738-1764),
Богаєвський Олексій (1736-1761-?),
Ковалевський Василь Іванович (1763.12.09.-1764. 21.08.),
Ставицький Федір Данилович (2-й, 1764.21.08.-1780-?),
Навроцький Михайло Іванович (1-й; 1764.21.08.-1782),
Кондискалов Андрій Антонович (1770-?),
Вітвицький Василь (?-1774-?),
Янів Степан Іванович (3-й; 1773.8.06.-1780-?).
ХОРУНЖІ ПОЛКОВІ
Мітла Андрій Ісайович (?-1672),
Заєць Андрій (?-1676-?),
Мартинович Кирило (?-1682-?),
Воронченко Ілля Якович (?-1687-?),
Матвієнко Гаврило (раніше 1691),
Вечірка Федір Юхимович (?-1696-?),
Поганамати Кирило Мартинович (раніше 1710),
Донченко Андрій (?-1710-?),
Грабянка Григорій Іванович (1710, прапорщик),
Милорадович Ілля (?-1716- 1724-?),
Цюпка Григорій Миколайович (?-1717-1721-?, прапорщик),
Піщанський Іван Семенович (?-1722-?),
Цуцмай Федір (1723, прапорщик),
Борзевич (Борзовський) Опанас (1724.4.02.-?),
Величковський (1729-1730),
Цюпка Григорій Миколайович (?-1735),
Донченко Іван (?-1737-?),
Кушевський Дмитро (?-1739-?),
Ковалевський Василь Іванович (1741-1763),
Клецунов Петро Іванович (1747-1753),
Зеленський Іван (1756-1761),
Кондискалов Андрій Антонович (1761.12.07.-1770.23. 04./1769.14.12.),
Кушевський Дмитро (?-1763-?),
Янів Степан Іванович (2-й; 1764.10.04.-1770; 1-й; 1770.11.-1772),
Велецький Максим Іванович (1-й; 1771.25.10.-1781.7.05.),
Бутович Іван Михайлович (2-й; 1772.14.02.-1782.23.03.).
(1648-1782)
ПОЛКОВНИКИ
Хмеленко Ярема (1648.05.),
Капуста Лаврін (1648.05.-11.-?),
Бурляй Іван (1648-1649),
Хмельницький Григорій (1648.05., нак.),
Дяченко Іван,
Апостол Павло Єфремович (?-1659.08,-1660.01.-?),
Дяченко Іван (?-1660.12.-?)
Павло Животовський 1660,
Савуська Іванов Вербовський полковник Зеньковский 1659
Білаш Гаврило (1660-?) чи не він Булашка (1660.12., нак.),
Шиман-Шиманський Василь (?-1662.04.-1666),
Надточенко Степан (1664, нак.),
Безпалий Микита (?-1666.06.-?),
Остренко Семен (?-1666.07.-1668.06.-?),
Дуб'яга Іван (?-1668.11.-?),
Тищенко Яків (?-1670.11.-1672.04.-?),
Остренко Семен (?-1672.05.-1672.18.06.-?),
Криницький Федір Михайлович (1672.06.-1678.08.-?),
Михайло Васильович (?-1678.11.-1687),
Донець Федір Іванович (1672.06., нак.),
Борохович Михайло Андрійович (1687.06.-1704.03.),
Матвієнко Гаврило (1688.06., нак.),
Корицький Павло Якович (1688.10., нак.),
Вечірка Юхим (1690, нак),
Корицький Роман Якович (1702, нак.),
Трощинський Степан (1704-1708.11.),
Велецький Василь Осипович (1705. 12., нак),
Чарниш Іван (7-1709.06-1715),
Моцарський Аврам (1711, нак),
Милорадович Михайло Ілліч (1715.15. 07.-1726.14.09.),
Велецький Василь Васильович (1723/ 1724, нак),
Граб'янка Григорій Іванович (1723, нак.),
Штишевський Мартин Данилович (1725, 1726, 1727, нак.),
Милорадович Гаврило Ілліч (1727.13.06.-1729.06.),
Іван Перятинский наказний 1728-29
Грабянка Григорій Іванович (1730.30.05.-07.1738),
Велецький Василь (1731, нак.),
Галецький Петро Семенович (1738.13.07.-1754.28.06.),
Розумовський Василь Іванович (1755-1762),
Крижановський Антін Степанович (1762. 29 .01.-1772),
Тарновський Іван Данилович (1772.14.05.-1777),
Милорадович Семен Ілліч 1775
Пламенець Родіон Степанович (1777.23.08.-1782).
ОБОЗНІ ПОЛКОВІ
Борохович Михайло Андрійович (?-1672-?),
Вечірка Юхим (?-1674-1676-?),
Борохович М.А. (?-1682-1683-?),
Вечірка Юхим (?-1686-?),
Корицький Яків (?-1687.07.-?),
Борохович Максим (?-1695-?),
Трощинський Степан (?-1697.05.-1704),
Моцарський Аврам (?-1711-?),
Негребецький Стефан (?-1713.10.-?),
Борохович Максим Михайлович (?-1720-?),
Грабянка Григорій Іванович (1723-1730),
Борзаківський Пилип Васильович (1730-1738.10.-?),
Биковський Василь (1741-1755),
Родзянка Іван Степанович (1758-1764),
Руновський (?-1766-?),
Ситенський Осип Олександрович (1764.21.08.-1773),
Лесеневич Данило (1768-1773),
Манько Іван Якович (1773-1780),
Станіславський Герасим Євстафійович (1780-1782).
ПОЛКОВА АРТИЛЕРІЯ
ОСАВУЛИ:
Стрільник Григорій (?-1721.01.-?),
Сердюк Федір (?-1735-1736-?),
Тищенко Семен (?-1747-1751-?).
ХОРУНЖІ:
Кузема Степан (поч.18 ст.),
Поготовський Данило (?-1724-?),
Тищенко Семен (?-1735-1736-?),
Калин Василь (?-1747-?).
СУДДІ ПОЛКОВІ
Іваненко Семен (?-1659.12.-?)
Павло Ілліч Потимко військовий суддя Зіньківського полку 1659,
Денисенко Северин (1660, нак.),
Приступка Михайло (?-1672.30.06.-?),
Вечірка Юхим (?-1672-?),
Гречаний Степан Прокопович (?-1675.2.12.-1682-?),
Федорович Павло (?-1683-?),
Вечірка Юхим (?-1690-1693-?),
Велецький Василь (?-1697-1713),
Кирилович Василь (1713-1715-?),
Лесевицький Леонтій (?-1713.10.-?),
Грабянка Григорій Іванович (1717-1723),
Штишевський Мартин Данилович (1724.1. 02.-1738.31. 05.),
Биковський Василь (1738-1741),
Родзянко Іван Степанович (1741-1758),
Война Федір Петрович (1759-1764),
Лесевич Данило (1768-1770.10.-?),
Сливицький Степан Іванович (1773.13.01.-1780-?),
Пирятинський Василь (?-1781 -?).
ПИСАРІ СУДУ ПОЛКОВОГО
Дмитрович Семен (?-1659.12.-?),
Ситенський Йосип Олександрович (1736.6.11.-1738),
Колодяжний Яків (1738-1746.06.-?),
Ілляшевич Павло (1761.2.10.-1772-?).
ПИСАРІ ПОЛКОВІ
Гречаний Степан (?-1662-1663-?),
Ситенський Іван (?-1666-?),
Трощинський Федір Тихонович (?-1672),
Мокрієвич Степан (1672-?),
Раєвський Сидір,
Залеський Степан (?-1675-?),
Трощинський Федір Тихонович (?-1676-?),
Гречаний Стефан (?-1677-?),
Трощинський Федір Тихонович,
Луб'яновський Василь (?-1685-?),
Воронченко Яків Ілліч (?-1706-?),
Ситенський Олександр (1712-1729),
Ситенський Іван Федорович (1729-1737-?),
Ситенський Яків Олександрович (1739.29.09.-1753.26. 07.),
Биховський Василь (1755-1756-?),
Колодяжний Яків (1759-1762-?),
Ковалевський Василь Іванович (1764.21.08,-1773.30.06.),
Троцький Дмитро Прокопович,
Сливицький Сте¬пан Іванович (1768.25.02.-1773),
Савич Микола Кузьмович (1773-1781).
СТАРШІ ПОЛКОВІ КАНЦЕЛЯРИСТИ:
Михайловський Семен (1754-1760),
Биленченко Іван (1760.03.-1767-?),
Приємський Осип Григорович (1769.31.12.-1781.11.).
ОСАВУЛИ ПОЛКОВІ
Безпалий Микита (?-1666.10.-?),
Донець Іван Степанович (?-1667.05.-?),
Донець Федір Іванович,
Мартинович Кирило (?-1670-1672-?),
Мітла Андрій Ісайович (?-1672-1687.07.),
Тихін Стефанович (?-1674-1678),
Кияшко Михайло (?-1682-1687.07.),
Моренко Прокіп Федорович (1687.07.-?),
Клименко Моисей (?-1690-1693 -?),
Воронченко Яків Ілліч (?-1689-?),
Катрич Андрій, Вечірка Федір (?-1696-?),
Кирилович Василь (?-1703-1711-?),
Криса Герасим (?-1708-1712-?),
Граб'янка Григорій (1713-1717),
Борохович Роман Михайлович (?-ран. 1723),
Штишевський Мартин Данилович (?-1712-1724.1.02.),
Гречаний Яків Степанович (1724-1729),
Милорадович Степан (1725, нак.),
Бутович Іван Артемович (1729.27.09.-1736.8.09.),
Клименко Мойсей (1729-1735),
Ситенський Осип Олександрович (2-й; 1738-1764),
Богаєвський Олексій (1736-1761-?),
Ковалевський Василь Іванович (1763.12.09.-1764. 21.08.),
Ставицький Федір Данилович (2-й, 1764.21.08.-1780-?),
Навроцький Михайло Іванович (1-й; 1764.21.08.-1782),
Кондискалов Андрій Антонович (1770-?),
Вітвицький Василь (?-1774-?),
Янів Степан Іванович (3-й; 1773.8.06.-1780-?).
ХОРУНЖІ ПОЛКОВІ
Мітла Андрій Ісайович (?-1672),
Заєць Андрій (?-1676-?),
Мартинович Кирило (?-1682-?),
Воронченко Ілля Якович (?-1687-?),
Матвієнко Гаврило (раніше 1691),
Вечірка Федір Юхимович (?-1696-?),
Поганамати Кирило Мартинович (раніше 1710),
Донченко Андрій (?-1710-?),
Грабянка Григорій Іванович (1710, прапорщик),
Милорадович Ілля (?-1716- 1724-?),
Цюпка Григорій Миколайович (?-1717-1721-?, прапорщик),
Піщанський Іван Семенович (?-1722-?),
Цуцмай Федір (1723, прапорщик),
Борзевич (Борзовський) Опанас (1724.4.02.-?),
Величковський (1729-1730),
Цюпка Григорій Миколайович (?-1735),
Донченко Іван (?-1737-?),
Кушевський Дмитро (?-1739-?),
Ковалевський Василь Іванович (1741-1763),
Клецунов Петро Іванович (1747-1753),
Зеленський Іван (1756-1761),
Кондискалов Андрій Антонович (1761.12.07.-1770.23. 04./1769.14.12.),
Кушевський Дмитро (?-1763-?),
Янів Степан Іванович (2-й; 1764.10.04.-1770; 1-й; 1770.11.-1772),
Велецький Максим Іванович (1-й; 1771.25.10.-1781.7.05.),
Бутович Іван Михайлович (2-й; 1772.14.02.-1782.23.03.).
- Олександр Сірий
- Повідомлень: 24
- З нами з: 05 січня 2020, 21:39
- Стать: Чоловік
- Подякували: 20 разів
Re: Гадяцький полк
Сотня 1 Полковая Города Гадяча 1736
Петро Ператинский за полкового сотника правящий
Атаман Иван Донченко
Писар Иосиф Стефанов
Хоружий сотенный Григорий Кален
Асаул сотенный Иван Свистун
Григорий Космач городничий
Городовие козаки
Данило Шахворост
Иван Войник
Данило Климов
Семен Иванов
Павел Твердовский
Данило Семенов
Павел Илченко
Максим Хоменко
Яким Пархомов
Яков Середа
Иван Мироненко
Иван Белоус
Стефан Вернигора
Стефан Уласов
Петро Меняйлов
Леонтий Лисянский
Пархом Осифов
Семен Иванов
Павло Липовец
Аврам Рудик
Василь Кирилов
Мойсей Петров
Андрей Боханець
Василь Бобецкий
Гордей Гарасименко
Вакула Мироненко
Василь Спичак
Иван Калимонов
Михайло Ревичук
Левко Пшеничный
Кондрат Морозов
Семен Гарасименко
Омелко Ревичук
Иван Шахворост
Иван Губар
Василь Плевак
Корней Середенко
Карп Иванов
Клим Михайленко
Семен Бондаренко
Олексей Скубко
Федор Емченко
Максим Калноокий
Максим Кириченко
Иван Гавриленко
Иван Циркуненко
Иван Шеремет
Ярмола Федоров
Никифор Здорников
Яков Войник
Игнат Головко
Гарасим Хмара
Стефан Макований
Хведор Шаповаленко
Иван Емченко
Василь Тригубенко
Омелко Борисенко
Михайло Лазаренко
Василь Тищенко
Михайло Савченко
Хведор Костенко
Петро Ревичук
Василь Стефанов
Остап Левоха
Демян Созонт
Иван Гриценко
Михайло Хведоренко
Андрей Романенко
Стефан Левченко
Артем Беланенко
Иван Бордаченко
Семен Литвиненко
Василь Гриненко
Микола Гриненко
Микола Резник
Яков Киреенко
Василь Любарець
Григорий Калениченко
Никола Оприщенко
Максим Иваненко
Есиф Тимченко
Стефан Римар
Иван Саливоненко
Марко Сердин
Яков Иванов
Данило Максименко
Хведор Додченко
Иван Лизогубенко
Семен Мурувщик
Василь Лященский
Григорий Канонов
Села Русановски козаки
Кузма Гречка
Логвин Голован
Олекса Голован
Филип Тименко
Максим Москаленко
Савка Юрик
Федор Паламаренко
Иван Турко
Василь Кузменко
Стефан Белик
Харко Гарасименко
Никита Стороженко
Михайло Малежик
Петро Гапоненко
Данило Опанасов
Опанас Барика
Данило Коротко
Юско Тесленко
Пилип Плаксеенко
Илляш Василенко
Максим Худолеенко
Иван Дещенко
Гаврило Карпенко
Василь Сохань
Андрушко Павленко
Хведор Малежик
Максим Мерненко
Сидор Кабаренко
Яким Юксюренко
Тимко Макушенко
Сидор Антоненко
Хведор Белоусенко
Иван Хведоренко
Петро Велитченко
Василь Сиченко
Мойсей Оксаченко
Федор Кириченко
Сергей Богучиенко
Пилип Ткаченко
Остап Белоусенко
Стефан Убеженченко
Хрицко Петренко
Леско Долгай
Хома Дешко
Гаврило Завгородний
Стефан Бабенко
Василь Грищенко
Остап Бербениця
Грицко Тищенко
Федор Стещенко
Василь Кузменко
Матвей Прокопенко
Гаврило Божко
Иван Тонконуженко
Данило Турченко
Иван Кукавский
Потап Авраменко
Иван Макаренко
Федор Захарченко
Леско Речиченко
Грицко Покаровский
Иван Чорнобай
Данило Шепеленко
Петро Панасенко
Олекса Костенко
Стецко Гейко
Иван Паламаренко
Павло Хартиченко
Сава Коломиский
Прокоп Сенченко
Хведор Рочкан
Василь Малимоненко
Гаврило Бабенко
Федор Рочкан
Улас Мерний
Грицко Иващенко
Мирон Пулинець
Иван Кулеш
Мирон Мазаченко
Василь Назаренко
Михайло Дяченко
Грицко Крига
Сидор Гуз
Андрей Чорнобаенко
Яким Собко
Иван Кокавский
Хведор Солошенко
Василь Кондратенко
Петро Коломишенко
Грицко Куриленко
Иван Любий
Иван Неделченко
Мартин Маковский
Петро Матюгленко
Петро Попович
Улас Медний
Семен Грицаченко
Федор Журиленко
Грицко Бердишенко
Иван Сенченко
Данило Рабоконь
Грицко Коваль
Андрей Сидоренко
Грицко Бойко
Ярема Филоненко
Василь Яременко
Села Сар козаки
Ефрем Кривуля
Илля Гаращенко
Савка Щербак
Грицко Трубецкий
Василь Журавель
Михайло Севруга
Остап Менский
Трохим Кривенко
Андрей Шваченко
Игнат Воронченко
Павло Кривуля
Яков Данилов
Денис Кривуленко
Евтух Воронченко
Иван Приступа
Харко Коваль
Офанас Хведоренко
Петро Ващенко
Никита Прощенко
Кирило Германов
Андрей Евтухов
Есиф Гаращенко
Игнат Бариш
Лукян Лесенко
Потап Гавриленко
Игнат Лисенко
Максим Пригода
Андрей Басараб
Мойсей Бойко
Корней Короткий
Василь Зубан
Василь Макиенко
Кондрат Верба
Федор Деденко
Грицко Пригода
Андрей Касан
Тимуш Дзюба
Нестер Игнатув
Василий Тихий
Яцко Суховершенко
Яков Верба
Яков Криваренко
Игнат Максименко
Яков Ткач
Стефан Ващенко
Панко Андреенко
Василь Лесенко
Петро Левадний
Омелко Глива
Мартин Катенко
Василь Бойко
Иван Бакуменко
Кузма Рабранко
Петро Кутенко
Хведор Лесенко
Иван Лесенко
Лукян Бовт
Есиф Глива
Грицко Кудин
Радко Бутенко
Павло Донченко
Хведор Самойленко
Андрей Ярмоленко
Павло Жураковский
Матвей Басараб
Хведор Белокурский
Яков Сирокотяга
Иван Огремов
Иван Стороженко
Тимофий Швацкий
Артем Иванов
Евфим Крементей
Михайло Бутенко
Грицко Ктитаренко
Омелко Гавриленко
Хведор Левадний
Матвей Дзюба
Есиф Падалка
Денис Олихверенко
Гаврило Жук
Тимош Бакута
Грицко Мотренко
Дацко Комличенко
Хведор Красюк
Хведор Евфимович
Улас Матвеенко
Демко Белоусенко
Радко Трубецкий
Прокопий Приступа
Данило Севруга
Василь Лесенко
Иван Олейник
Семен Цета
Леско Зосименко
Семен Прихудко
Хведор Биндюк
Григорий Зражевский
Никифор Сидоренко
Иван Лисенко
Карп Дудка
Опанас Коломиец
Роман Коротенко
Андрей Гадуненко
Прокоп Падалка
Лаврин Шияненко
Села Липовой Долини козаки
Атаман Остап Бойко
Иван Рудий
Антон Хоменко
Василь Швец
Грицко Кириченко
Василь Чирва
Максим Шкурин
Тиско Зоскин
Тимош Строкин
Степан Проценко
Иван Риженко
Семен Руденко
Грицко Шевченко
Данило Колесник
Лукян Нестеренко
Иван Групаченко
Савка Ресенко
Михайло Хилченко
Тимош Артеменко
Грицко Шулченко
Васил Кривонус
Мартин Кравец
Грицко Чепурка
Лукян Косич
Опанас Колодчин
Лукян Турко
Петро Лукяненко
Андрей Лиходей
Иван Курочин
Максим Подтопта
Петро Биковец
Лаврин Кривич
Кирило Ткач
Грицко Антоненко
Кирик Проценко
Омелко Фуртаенко
Петро Мазуренко
Евфим Литвин
Карп Самйличенко
Максим Калениченко
Гарасим Паточенко
Денис Белоцерковский
Грицко Криско
Роман Цапченко
Михайло Тарасенко
Максим Левоненко
Андрей Семилет
Михайло Чаленко
Иван Левоненко
Иван Нелета
Евфим Шепеленко
Иван Самусенко
Яцко Емченко
Тимош Мащенко
Назар Уласенко
Иван Сердюченко
Кость Носаченко
Михайло Мотуз
Охрем Плюта
Ерема Бурковский
Демко Корнеенко
Иван Кулинич
Леонтий Свидиненко
Хведор Чепурка
Карп Тищенко
Села Лучок козаки
Евфим Тузенко
Яцко Скляр
Филип Панасей
Никифор Яковенко
Леско Чичикало
Василь Илченко
Иван Храпаленко
Артем Беляк
Грицко Марченко
Грицко Клименко
Процик Холявенко
Влас Савурина
Иван Панасенко
Пилип Тузенко
Иван Меняйленко
Яков Варавка
Михайло Меняйло
Данило Донченко
Леско Храпаленко
Хведор Камлик
Грицко Корнущенко
Кондрат Купченко
Села Розбышовки козаки
Федор Безсалий
Иван Томило
Никифор Смаль
Ярош Костенко
Игнат Бабак
Антип Лиходед
Афанас Опенко
Иван Левченко
Иван Корнеенко
Петро Клименко
Иван Зикало
Ярема Глущенко
Петро Коломийченко
Савка Швец
Яким Илляшенко
Иван Назаренко
Каленик Тупиця
Василь Повтава
Максим Бабовченко
Иван Белобокий
Леско Коломийченко
Иляш Паламар
Ониско Лиходуенко
Терешко Лиходей
Василь Пустовар
Иван Бровченко
Зенец Бабовченко
Села Сергиевки козаки
Хведор Потоцкий атаман
Хведор Калюжний
Василь Самко
Хведор Коваль
Семен Бутенко
Иван Десятка
Иван Самойленко
Данило Храпал
Максим Гулар
Процик Иляшенко
Иван Чайка
Грицко Чайка
Иван Тарасенко
Семен Маценко
Стефан Кулай
Антон Коваль
Яков Куценко
Леско Тарасенко
Леско Щербаков
Семен Новак
Остап Вовченко
Федор Евфимов
Григорий Опришка
Трофим Козаченко
Михайло Овсук
Семен Богомол
Яков Гузь
Села Харковки козаки
Атаман Грицко Треба
Нестер Павленко
Гаврило Цома
Василь Кукуричка
Охрем Кукуричка
Андрей Тимченко
Стефан Асаул
Корней Панасенко
Стефан Кривопуст
Микита Павленко
Карп Карацюп
Леско Требенко
Панко Чорденко
Тимош Бабенко
Омелко Степаненко
Силка Яковенко
Зенец Кривопуст
Села Середняков козаки
Атаман Иван Бойченко
Максим Цюцюра
Федор Загребелный
Аввакум Товстоус
Данило Лукянов
Илля Лукянов
Иван Палко
Данило Цисаренко
Юрко Сорокотяга
Остап Новак
Гаврило Карпов
Яков Офанасов
Клим Романенко
Кондрат Лукашов
Лаврин Петихач
Юско Игнатенко
Демян Бондаренко
Паско Бойченко
Села Петровки козаки
Атаман Павло Старишка
Федор Мошенов
Иван Бабич
Гордей Фесенко
Тарас Бутенко
Василь Серий
Олекса Федоров
Иван Потапа
Иван Долиног
Демко Томчей
Микита Белоус
Иван Наумов
Федор Старишка
Лаврин Шеремет
Матвей Мищенко
Семен Литвиненко
Петро Коровкин
Иван Зенченко
Василь Радский
Иван Гарасимов
Федор Са…ва
Иван Плисенко
Иван Левченко
Василь Паламаренко
Никита Величенко
Села Велбовки козаки
Атаман Данилов Скидан
Михайло Карпенко
Василь Дмитренко
Иван Головченко
Иван Беланенко
Иван Святненко
Села Крутков козаки
Стефан Козменко атаман
Иван Руденко
Грицко Гончар
Роман Хока
Процик Левенец
Харко Кирилченко
Ничипор Когон
Каленик Кисель
Грицко Крат
Павло Хока
Димид Сировотка
Матвей Хутовий
Грицко Деревянка
Иван Криворукий
Левко Обозненко
Дмитро Семененко
Хведор Старий
Терешко Хоменко
Грицко Белоцерковец
Тимош Кулинич
Кирило Кононенко
Иван Кратненко
Хведор Мищенко
Есиф Костенков
Ничипор Шостаченко
Остап Бакута
Иван Верещака
Омелко Переясловец
Грицко Подлесний
Игнат Стогней
Максим Печеруга
Яким Максименко
Лаврен Ляченко
Пилип Луценко
Артем Могилка
Микита Дубейко
Дацко Нехотко
Грицко Грицаенко
Артем Панпушний
Дацко Настич
Ничипор Хведоренко
Данило Хведорченко
Игнат Брага
Стефан Коваленко
Юско Бут
Иван Янко
Василь Шурдука
Яков Гречаненко
Тимофей Евфименко
Сава Дубейко
Есиф Марченко
Мирон Щербаненко
Села Пенславовки козаки
Атаман Филип Клименко
Данило Левченко
Юско Пащенко
Терешко Матвеенко
Яков Ткаченко
Семен Лесенко
Иван Путченко
Роман Бураченко
Демян Юхименко
Стефан Хижняк
Левко Мироненко
Опанас Попович
Трохим Тимченко
Ничипор Мироненко
Иван Деревянка
Яков Исаенко
Стефан Галущенко
Гаврило Кулик
Села Будищ козаки
Атаман Гарасим Оленченко
Стефан Семененко
Иван Оленченко
Стефан Ревичученко
Алексей Милниченко
Стефан Гандженко
Петро Ператинский за полкового сотника правящий
Атаман Иван Донченко
Писар Иосиф Стефанов
Хоружий сотенный Григорий Кален
Асаул сотенный Иван Свистун
Григорий Космач городничий
Городовие козаки
Данило Шахворост
Иван Войник
Данило Климов
Семен Иванов
Павел Твердовский
Данило Семенов
Павел Илченко
Максим Хоменко
Яким Пархомов
Яков Середа
Иван Мироненко
Иван Белоус
Стефан Вернигора
Стефан Уласов
Петро Меняйлов
Леонтий Лисянский
Пархом Осифов
Семен Иванов
Павло Липовец
Аврам Рудик
Василь Кирилов
Мойсей Петров
Андрей Боханець
Василь Бобецкий
Гордей Гарасименко
Вакула Мироненко
Василь Спичак
Иван Калимонов
Михайло Ревичук
Левко Пшеничный
Кондрат Морозов
Семен Гарасименко
Омелко Ревичук
Иван Шахворост
Иван Губар
Василь Плевак
Корней Середенко
Карп Иванов
Клим Михайленко
Семен Бондаренко
Олексей Скубко
Федор Емченко
Максим Калноокий
Максим Кириченко
Иван Гавриленко
Иван Циркуненко
Иван Шеремет
Ярмола Федоров
Никифор Здорников
Яков Войник
Игнат Головко
Гарасим Хмара
Стефан Макований
Хведор Шаповаленко
Иван Емченко
Василь Тригубенко
Омелко Борисенко
Михайло Лазаренко
Василь Тищенко
Михайло Савченко
Хведор Костенко
Петро Ревичук
Василь Стефанов
Остап Левоха
Демян Созонт
Иван Гриценко
Михайло Хведоренко
Андрей Романенко
Стефан Левченко
Артем Беланенко
Иван Бордаченко
Семен Литвиненко
Василь Гриненко
Микола Гриненко
Микола Резник
Яков Киреенко
Василь Любарець
Григорий Калениченко
Никола Оприщенко
Максим Иваненко
Есиф Тимченко
Стефан Римар
Иван Саливоненко
Марко Сердин
Яков Иванов
Данило Максименко
Хведор Додченко
Иван Лизогубенко
Семен Мурувщик
Василь Лященский
Григорий Канонов
Села Русановски козаки
Кузма Гречка
Логвин Голован
Олекса Голован
Филип Тименко
Максим Москаленко
Савка Юрик
Федор Паламаренко
Иван Турко
Василь Кузменко
Стефан Белик
Харко Гарасименко
Никита Стороженко
Михайло Малежик
Петро Гапоненко
Данило Опанасов
Опанас Барика
Данило Коротко
Юско Тесленко
Пилип Плаксеенко
Илляш Василенко
Максим Худолеенко
Иван Дещенко
Гаврило Карпенко
Василь Сохань
Андрушко Павленко
Хведор Малежик
Максим Мерненко
Сидор Кабаренко
Яким Юксюренко
Тимко Макушенко
Сидор Антоненко
Хведор Белоусенко
Иван Хведоренко
Петро Велитченко
Василь Сиченко
Мойсей Оксаченко
Федор Кириченко
Сергей Богучиенко
Пилип Ткаченко
Остап Белоусенко
Стефан Убеженченко
Хрицко Петренко
Леско Долгай
Хома Дешко
Гаврило Завгородний
Стефан Бабенко
Василь Грищенко
Остап Бербениця
Грицко Тищенко
Федор Стещенко
Василь Кузменко
Матвей Прокопенко
Гаврило Божко
Иван Тонконуженко
Данило Турченко
Иван Кукавский
Потап Авраменко
Иван Макаренко
Федор Захарченко
Леско Речиченко
Грицко Покаровский
Иван Чорнобай
Данило Шепеленко
Петро Панасенко
Олекса Костенко
Стецко Гейко
Иван Паламаренко
Павло Хартиченко
Сава Коломиский
Прокоп Сенченко
Хведор Рочкан
Василь Малимоненко
Гаврило Бабенко
Федор Рочкан
Улас Мерний
Грицко Иващенко
Мирон Пулинець
Иван Кулеш
Мирон Мазаченко
Василь Назаренко
Михайло Дяченко
Грицко Крига
Сидор Гуз
Андрей Чорнобаенко
Яким Собко
Иван Кокавский
Хведор Солошенко
Василь Кондратенко
Петро Коломишенко
Грицко Куриленко
Иван Любий
Иван Неделченко
Мартин Маковский
Петро Матюгленко
Петро Попович
Улас Медний
Семен Грицаченко
Федор Журиленко
Грицко Бердишенко
Иван Сенченко
Данило Рабоконь
Грицко Коваль
Андрей Сидоренко
Грицко Бойко
Ярема Филоненко
Василь Яременко
Села Сар козаки
Ефрем Кривуля
Илля Гаращенко
Савка Щербак
Грицко Трубецкий
Василь Журавель
Михайло Севруга
Остап Менский
Трохим Кривенко
Андрей Шваченко
Игнат Воронченко
Павло Кривуля
Яков Данилов
Денис Кривуленко
Евтух Воронченко
Иван Приступа
Харко Коваль
Офанас Хведоренко
Петро Ващенко
Никита Прощенко
Кирило Германов
Андрей Евтухов
Есиф Гаращенко
Игнат Бариш
Лукян Лесенко
Потап Гавриленко
Игнат Лисенко
Максим Пригода
Андрей Басараб
Мойсей Бойко
Корней Короткий
Василь Зубан
Василь Макиенко
Кондрат Верба
Федор Деденко
Грицко Пригода
Андрей Касан
Тимуш Дзюба
Нестер Игнатув
Василий Тихий
Яцко Суховершенко
Яков Верба
Яков Криваренко
Игнат Максименко
Яков Ткач
Стефан Ващенко
Панко Андреенко
Василь Лесенко
Петро Левадний
Омелко Глива
Мартин Катенко
Василь Бойко
Иван Бакуменко
Кузма Рабранко
Петро Кутенко
Хведор Лесенко
Иван Лесенко
Лукян Бовт
Есиф Глива
Грицко Кудин
Радко Бутенко
Павло Донченко
Хведор Самойленко
Андрей Ярмоленко
Павло Жураковский
Матвей Басараб
Хведор Белокурский
Яков Сирокотяга
Иван Огремов
Иван Стороженко
Тимофий Швацкий
Артем Иванов
Евфим Крементей
Михайло Бутенко
Грицко Ктитаренко
Омелко Гавриленко
Хведор Левадний
Матвей Дзюба
Есиф Падалка
Денис Олихверенко
Гаврило Жук
Тимош Бакута
Грицко Мотренко
Дацко Комличенко
Хведор Красюк
Хведор Евфимович
Улас Матвеенко
Демко Белоусенко
Радко Трубецкий
Прокопий Приступа
Данило Севруга
Василь Лесенко
Иван Олейник
Семен Цета
Леско Зосименко
Семен Прихудко
Хведор Биндюк
Григорий Зражевский
Никифор Сидоренко
Иван Лисенко
Карп Дудка
Опанас Коломиец
Роман Коротенко
Андрей Гадуненко
Прокоп Падалка
Лаврин Шияненко
Села Липовой Долини козаки
Атаман Остап Бойко
Иван Рудий
Антон Хоменко
Василь Швец
Грицко Кириченко
Василь Чирва
Максим Шкурин
Тиско Зоскин
Тимош Строкин
Степан Проценко
Иван Риженко
Семен Руденко
Грицко Шевченко
Данило Колесник
Лукян Нестеренко
Иван Групаченко
Савка Ресенко
Михайло Хилченко
Тимош Артеменко
Грицко Шулченко
Васил Кривонус
Мартин Кравец
Грицко Чепурка
Лукян Косич
Опанас Колодчин
Лукян Турко
Петро Лукяненко
Андрей Лиходей
Иван Курочин
Максим Подтопта
Петро Биковец
Лаврин Кривич
Кирило Ткач
Грицко Антоненко
Кирик Проценко
Омелко Фуртаенко
Петро Мазуренко
Евфим Литвин
Карп Самйличенко
Максим Калениченко
Гарасим Паточенко
Денис Белоцерковский
Грицко Криско
Роман Цапченко
Михайло Тарасенко
Максим Левоненко
Андрей Семилет
Михайло Чаленко
Иван Левоненко
Иван Нелета
Евфим Шепеленко
Иван Самусенко
Яцко Емченко
Тимош Мащенко
Назар Уласенко
Иван Сердюченко
Кость Носаченко
Михайло Мотуз
Охрем Плюта
Ерема Бурковский
Демко Корнеенко
Иван Кулинич
Леонтий Свидиненко
Хведор Чепурка
Карп Тищенко
Села Лучок козаки
Евфим Тузенко
Яцко Скляр
Филип Панасей
Никифор Яковенко
Леско Чичикало
Василь Илченко
Иван Храпаленко
Артем Беляк
Грицко Марченко
Грицко Клименко
Процик Холявенко
Влас Савурина
Иван Панасенко
Пилип Тузенко
Иван Меняйленко
Яков Варавка
Михайло Меняйло
Данило Донченко
Леско Храпаленко
Хведор Камлик
Грицко Корнущенко
Кондрат Купченко
Села Розбышовки козаки
Федор Безсалий
Иван Томило
Никифор Смаль
Ярош Костенко
Игнат Бабак
Антип Лиходед
Афанас Опенко
Иван Левченко
Иван Корнеенко
Петро Клименко
Иван Зикало
Ярема Глущенко
Петро Коломийченко
Савка Швец
Яким Илляшенко
Иван Назаренко
Каленик Тупиця
Василь Повтава
Максим Бабовченко
Иван Белобокий
Леско Коломийченко
Иляш Паламар
Ониско Лиходуенко
Терешко Лиходей
Василь Пустовар
Иван Бровченко
Зенец Бабовченко
Села Сергиевки козаки
Хведор Потоцкий атаман
Хведор Калюжний
Василь Самко
Хведор Коваль
Семен Бутенко
Иван Десятка
Иван Самойленко
Данило Храпал
Максим Гулар
Процик Иляшенко
Иван Чайка
Грицко Чайка
Иван Тарасенко
Семен Маценко
Стефан Кулай
Антон Коваль
Яков Куценко
Леско Тарасенко
Леско Щербаков
Семен Новак
Остап Вовченко
Федор Евфимов
Григорий Опришка
Трофим Козаченко
Михайло Овсук
Семен Богомол
Яков Гузь
Села Харковки козаки
Атаман Грицко Треба
Нестер Павленко
Гаврило Цома
Василь Кукуричка
Охрем Кукуричка
Андрей Тимченко
Стефан Асаул
Корней Панасенко
Стефан Кривопуст
Микита Павленко
Карп Карацюп
Леско Требенко
Панко Чорденко
Тимош Бабенко
Омелко Степаненко
Силка Яковенко
Зенец Кривопуст
Села Середняков козаки
Атаман Иван Бойченко
Максим Цюцюра
Федор Загребелный
Аввакум Товстоус
Данило Лукянов
Илля Лукянов
Иван Палко
Данило Цисаренко
Юрко Сорокотяга
Остап Новак
Гаврило Карпов
Яков Офанасов
Клим Романенко
Кондрат Лукашов
Лаврин Петихач
Юско Игнатенко
Демян Бондаренко
Паско Бойченко
Села Петровки козаки
Атаман Павло Старишка
Федор Мошенов
Иван Бабич
Гордей Фесенко
Тарас Бутенко
Василь Серий
Олекса Федоров
Иван Потапа
Иван Долиног
Демко Томчей
Микита Белоус
Иван Наумов
Федор Старишка
Лаврин Шеремет
Матвей Мищенко
Семен Литвиненко
Петро Коровкин
Иван Зенченко
Василь Радский
Иван Гарасимов
Федор Са…ва
Иван Плисенко
Иван Левченко
Василь Паламаренко
Никита Величенко
Села Велбовки козаки
Атаман Данилов Скидан
Михайло Карпенко
Василь Дмитренко
Иван Головченко
Иван Беланенко
Иван Святненко
Села Крутков козаки
Стефан Козменко атаман
Иван Руденко
Грицко Гончар
Роман Хока
Процик Левенец
Харко Кирилченко
Ничипор Когон
Каленик Кисель
Грицко Крат
Павло Хока
Димид Сировотка
Матвей Хутовий
Грицко Деревянка
Иван Криворукий
Левко Обозненко
Дмитро Семененко
Хведор Старий
Терешко Хоменко
Грицко Белоцерковец
Тимош Кулинич
Кирило Кононенко
Иван Кратненко
Хведор Мищенко
Есиф Костенков
Ничипор Шостаченко
Остап Бакута
Иван Верещака
Омелко Переясловец
Грицко Подлесний
Игнат Стогней
Максим Печеруга
Яким Максименко
Лаврен Ляченко
Пилип Луценко
Артем Могилка
Микита Дубейко
Дацко Нехотко
Грицко Грицаенко
Артем Панпушний
Дацко Настич
Ничипор Хведоренко
Данило Хведорченко
Игнат Брага
Стефан Коваленко
Юско Бут
Иван Янко
Василь Шурдука
Яков Гречаненко
Тимофей Евфименко
Сава Дубейко
Есиф Марченко
Мирон Щербаненко
Села Пенславовки козаки
Атаман Филип Клименко
Данило Левченко
Юско Пащенко
Терешко Матвеенко
Яков Ткаченко
Семен Лесенко
Иван Путченко
Роман Бураченко
Демян Юхименко
Стефан Хижняк
Левко Мироненко
Опанас Попович
Трохим Тимченко
Ничипор Мироненко
Иван Деревянка
Яков Исаенко
Стефан Галущенко
Гаврило Кулик
Села Будищ козаки
Атаман Гарасим Оленченко
Стефан Семененко
Иван Оленченко
Стефан Ревичученко
Алексей Милниченко
Стефан Гандженко
- kbg_dnepr
- Повідомлень: 7459
- З нами з: 14 січня 2021, 15:44
- Стать: Жінка
- Звідки: Дніпро
- Дякував (ла): 5284 рази
- Подякували: 945 разів
Re: Гадяцький полк
Книга “Присяга Гадяцького полку 1718 року”
Видання серії “Джерела до вивчення козацтва”.
В книзі опубліковано присяжні списки Гадяцького козацького полку 1718-го року. Оригінал документа знаходиться в РГАДА (Москва).
Зміст книги - списки населення Гадяцького полку, яке було приведене до присяги (козаки, старшина, духовенство, міщани, посполиті селяни). Географія охоплює територію частин сучасної Полтавської та Сумської областей — сотенні центри — Гадяч (дві полкові сотні), Комишня, Лютенка, Грунь, Куземин, Опішня.
Книга містить картосхему Гадяцького полку, оригінальні ілюстрації, іменний та географічний показчики. Також додано грунтовні наукові коментарі з посиланням на інші переписи Гадяцького полку через що часові межі довідника виходять далеко від вказаного року.
Для дослідників родоводу, істориків, краєзнавців.
ціна 900 грн
Придбати можна звернувшись за тел. +380958463108 (вайбер, телеграм, вотсап), або на мейл rvvbooks@gmail.com також наш телеграм https://t.me/RVVbooks
чи сайт https://rvv-kniga.com/product/prisyaga- ... 1718-roku/
Telegram (https://t.me/RVVbooks)
Джерела до історії і генеалогії козацтва
Книги по історії козацтва
Видання серії “Джерела до вивчення козацтва”.
В книзі опубліковано присяжні списки Гадяцького козацького полку 1718-го року. Оригінал документа знаходиться в РГАДА (Москва).
Зміст книги - списки населення Гадяцького полку, яке було приведене до присяги (козаки, старшина, духовенство, міщани, посполиті селяни). Географія охоплює територію частин сучасної Полтавської та Сумської областей — сотенні центри — Гадяч (дві полкові сотні), Комишня, Лютенка, Грунь, Куземин, Опішня.
Книга містить картосхему Гадяцького полку, оригінальні ілюстрації, іменний та географічний показчики. Також додано грунтовні наукові коментарі з посиланням на інші переписи Гадяцького полку через що часові межі довідника виходять далеко від вказаного року.
Для дослідників родоводу, істориків, краєзнавців.
ціна 900 грн
Придбати можна звернувшись за тел. +380958463108 (вайбер, телеграм, вотсап), або на мейл rvvbooks@gmail.com також наш телеграм https://t.me/RVVbooks
чи сайт https://rvv-kniga.com/product/prisyaga- ... 1718-roku/
Telegram (https://t.me/RVVbooks)
Джерела до історії і генеалогії козацтва
Книги по історії козацтва
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
- kbg_dnepr
- Повідомлень: 7459
- З нами з: 14 січня 2021, 15:44
- Стать: Жінка
- Звідки: Дніпро
- Дякував (ла): 5284 рази
- Подякували: 945 разів
Re: Гадяцький полк
Географічний показчик до книги "Присяга Гадяцького полку 1718 року":
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей