Лубек / Łubek

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
1
50%
Цікавлюсь
1
50%
 
Всього голосів: 2

Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Лубек / Łubek

Повідомлення kbg_dnepr »

Прізвище у сучасній Україні

ЛУБЕК
(трансл. Lubek, рос. )
Налічує 1 носія - Вікно (1)

XVII–XX: прізвище ЛУБЕК є серед
Шляхти Речі Посполитої

XX ст.: прізвище ЛУБЕК в інших базах:
Перша Світова Війна
Воїни УНР
Голодомор
Друга Світова Війна
Бабин Яр
Остарбайтери

У козацьких реєстрах не засвідчене.

Карта
Востаннє редагувалось 04 листопада 2021, 13:07 користувачем kbg_dnepr, всього редагувалось 1 раз.
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Лубек

Повідомлення kbg_dnepr »

Среди репрессированных:

Лубек Антон Павлович
Родился в 1875 г., Келецкая губ., Бонзентин, Секирно; поляк; образование Низш.; Проживал: Волынская обл., Озютичевский, Ворончин.
Приговор: приб. на спецпоселение в Архангельскую обл. 01.03.40, Сольвычегодский р-н, Харитоново. Ум. 18.01.41
Источник: База данных "Польские спецпереселенцы в Архангельской обл."

Лубек Вацлав Норьевич
Родился в 1903 г., ст. Бикин ДВЖД; литовец; Дальлаг НКВД, начальник механического цеха. Проживал: г. Хабаровск.
Арест. 4 отд. УГБ УНКВД по ДВК 13 марта 1938 г.
Приговорен: Военная Коллегия Верховного Суда СССР, выездная сессия 8 сентября 1938 г., обв.: по ст. 58-1а, 58-7-8-11 УК РСФСР..
Приговор: ВМН. Расстрелян 8 сентября 1938 г. Место захоронения - г. Хабаровск. Реабилитирован 20 мая 1996 г. По заключению ВП ДВО по Закону РСФСР от 18.10.1991 г.
Источник: Книга памяти Хабаровского края

Лубек Вицент Антонович
Родился в 1920 г., Келецкая губ., Бонзентин, Секирно; поляк; образование Низш.; Проживал: Волынская обл., Озютичевский, Ворончин.
Приговор: приб. на спецпоселение в Архангельскую обл. 01.03.40, Сольвычегодский р-н, Харитоново. Осв. со спецпоселения по амнистии 06.08.41
Источник: База данных "Польские спецпереселенцы в Архангельской обл."

Лубек Иван Антонович
Родился в 1930 г., Келецкая губ., Бонзентин, Секирно; поляк; образование Низш.; Проживал: Волынская обл., Озютичевский, Ворончин.
Приговор: приб. на спецпоселение в Архангельскую обл. 01.03.40, Сольвычегодский р-н, Харитоново. Осв. со спецпоселения по амнистии 06.08.41
Источник: База данных "Польские спецпереселенцы в Архангельской обл."

Лубек Иосиф Антонович
Родился в 1917 г., Келецкая губ., Бонзентин, Секирно; поляк; образование Низш.; Проживал: Волынская обл., Озютичевский, Ворончин.
Приговор: приб. на спецпоселение в Архангельскую обл. 01.03.40, Сольвычегодский р-н, Харитоново. Осв. со спецпоселения по амнистии 06.08.41
Источник: База данных "Польские спецпереселенцы в Архангельской обл."

Лубек Розалия Антоновна
Родилась в 1912 г., Келецкая губ., Бонзентин, Секирно; поляк; образование Низш.; Проживала: Волынская обл., Озютичевский, Ворончин.
Приговор: приб. на спецпоселение в Архангельскую обл. 01.03.40, Сольвычегодский р-н, Харитоново. Осв. со спецпоселения по амнистии 06.09.41
Источник: База данных "Польские спецпереселенцы в Архангельской обл."

Лубек Софья Антоновна
Родилась в 1927 г., Келецкая губ., Бонзентин, Секирно; полька; образование Низш.; Проживала: Волынская обл., Озютичевский, Ворончин.
Приговор: приб. на спецпоселение в Архангельскую обл. 01.03.40, Сольвычегодский р-н, Харитоново. Осв. со спецпоселения по амнистии 06.09.41
Источник: База данных "Польские спецпереселенцы в Архангельской обл."

Лубек Степан Антонович
Родился в 1914 г., Келецкая губ., Бонзентин, Секирно; поляк; образование Низш.; Проживал: Волынская обл., Озютичевский, Ворончин.
Приговор: приб. на спецпоселение в Архангельскую обл. 01.03.40, Сольвычегодский р-н, Харитоново. Осв. со спецпоселения по амнистии 06.08.41
Источник: База данных "Польские спецпереселенцы в Архангельской обл."

Лубек Тадеуш Антонович
Родился в 1930 г., Волынская губ., Озютичевский, Ворончин; поляк; Проживал: Волынская обл., Озютичевский, Ворончин.
Приговор: приб. на спецпоселение в Архангельскую обл. 01.03.40, Сольвычегодский р-н, Харитоново. Ум. 13.01.41
Источник: База данных "Польские спецпереселенцы в Архангельской обл."

Лубек Франц Антонович
Родился в 1923 г., Келецкая губ., Бонзентин, Секирно; поляк; образование Низш.; Проживал: Волынская обл., Озютичевский, Ворончин.
Приговор: приб. на спецпоселение в Архангельскую обл. 01.03.40, Сольвычегодский р-н, Харитоново. Осв. со спецпоселения по амнистии 06.08.41
Источник: База данных "Польские спецпереселенцы в Архангельской обл."

Лубек Юзефа Казимировна
Родилась в 1895 г., Келецкая губ., Бонзентин, Секирно; полька; образование Низш.; Проживала: Волынская обл., Озютичевский, Ворончин.
Приговор: приб. на спецпоселение в Архангельскую обл. 01.03.40, Сольвычегодский р-н, Харитоново. Осв. со спецпоселения по амнистии 06.09.41
Источник: База данных "Польские спецпереселенцы в Архангельской обл."

Лубек Юльяна Антоновна
Родилась в 1929 г., Волынская губ., Озютичевский, Ворончин; поляк; образование Низш.; Проживала: Волынская обл., Озютичевский, Ворончин.
Приговор: приб. на спецпоселение в Архангельскую обл. 01.03.40, Сольвычегодский р-н, Харитоново. Осв. со спецпоселения по амнистии 06.08.41
Источник: База данных "Польские спецпереселенцы в Архангельской обл."

http://lists.memo.ru/index12.htm
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Лубек

Повідомлення kbg_dnepr »

Сообщение с ВГД:

Ищу информацию, где я мог бы найти информацию о свидетельствах о рождении из села Фёдоровка:
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D1 ... %BE%D0%BD))
Здесь жил Юзеф Францевич Лубек, он, вероятно, женился на Марии Димитровне и был арестован там в 1937 году. Я знаю, что он родился в Польше в 1892 году (хотя в российских документах написано 1893 год), а его жена родилась в 1894 году. Судьба его, его жены и потенциальных детей неизвестна.
https://metryki.genealodzy.pl/...&y=134 (81)
http://www.reabit.org.ua/nbr/?ID=169866
Приносим извинения за ошибки (я использую Google Translate) и заранее благодарю вас за вашу помощь.
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
choirek
Повідомлень: 18
З нами з: 04 листопада 2021, 13:12
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 16 разів

Re: Лубек / Łubek

Повідомлення choirek »

Хороший день.
Я оригінальний автор публікації, Катажино, дякую. На жаль, моя українська навіть гірша за російську (вибачте!), тому доводиться користуватися онлайн-перекладачем. Якби хтось міг мені допомогти, я був би дуже вдячний.
З повагою, Ірек
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Лубек / Łubek

Повідомлення АннА »

choirek писав:Хороший день.
Я оригінальний автор публікації, Катажино, дякую. На жаль, моя українська навіть гірша за російську (вибачте!), тому доводиться користуватися онлайн-перекладачем. Якби хтось міг мені допомогти, я був би дуже вдячний.
З повагою, Ірек
Ми маємо досвід - пишіть повідомлення рідною мовою. Пишіть короткі речення. Мова має бути літературна.
Тоді онлайн перекладачі роблять свою роботу добре і ми порозуміємось.
Приємно бачити вас на форумі! :beer:
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Онлайн
Аватар користувача
DVK_Dmitriy
Супермодератор
Повідомлень: 5315
З нами з: 25 березня 2016, 19:59
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 988 разів
Подякували: 3908 разів

Re: Лубек

Повідомлення DVK_Dmitriy »

kbg_dnepr писав:Сообщение с ВГД:

Ищу информацию, где я мог бы найти информацию о свидетельствах о рождении из села Фёдоровка:
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D1 ... %BE%D0%BD))
Здесь жил Юзеф Францевич Лубек, он, вероятно, женился на Марии Димитровне и был арестован там в 1937 году. Я знаю, что он родился в Польше в 1892 году (хотя в российских документах написано 1893 год), а его жена родилась в 1894 году. Судьба его, его жены и потенциальных детей неизвестна.
https://metryki.genealodzy.pl/...&y=134 (81)
http://www.reabit.org.ua/nbr/?ID=169866
Приносим извинения за ошибки (я использую Google Translate) и заранее благодарю вас за вашу помощь.
Ссылка на метрику не открывается.
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Онлайн
Аватар користувача
DVK_Dmitriy
Супермодератор
Повідомлень: 5315
З нами з: 25 березня 2016, 19:59
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 988 разів
Подякували: 3908 разів

Re: Лубек / Łubek

Повідомлення DVK_Dmitriy »

Можно, конечно, ждать, когда дело оцифруют и разместят здесь:
http://archives.kh.gov.ua/?page_id=18479
А можно и заказать оцифровку в архиве.

Список репресованих громадян м.Харкова та Харківської області А-Я Фонд Р-6452-1

Прізвище, ім'я, по батькові (мовою оригіналу) Рік вироку № опису № справи
Лубек Иосиф Францевич 1933 1 2295
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Аватар користувача
Т.В.
Повідомлень: 750
З нами з: 13 лютого 2021, 17:40
Стать: Жінка
Дякував (ла): 596 разів
Подякували: 928 разів

Re: Лубек / Łubek

Повідомлення Т.В. »

К сожалению, по с. Федоровка Карловского района в архиве г. Полтавы метрических записей и исповедок не сохранилось.
Есть только немного актовых записей о рождении за 1935-1938 год.
Дело репрессированного Лубек Иосифа Францевича доступно к ознакомлению в архиве СБУ г. Полтавы.
В связи с карантином читальный зал этого архива долго был закрыт, а сейчас возобновил прием посетителей.
Аватар користувача
choirek
Повідомлень: 18
З нами з: 04 листопада 2021, 13:12
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 16 разів

Re: Лубек / Łubek

Повідомлення choirek »

Dokumenty z Połtawy mam. Z Charkowa mam niedługo dostać. Odnośnie niezachowanych metryk, bardzo mi przykro :(.
Metryka urodzenia 81:
https://metryki.genealodzy.pl/metryka.p ... =1&x=0&y=0
Miejscowość w Wiki:
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A4% ... ite_note-3

Dziękuję wam za pomoc.
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Лубек / Łubek

Повідомлення kbg_dnepr »

choirek писав: Odnośnie niezachowanych metryk, bardzo mi przykro :(.
Та що поробиш, в наших архівах багато чого не збереглося. :cry: :cry: :cry:
Можливо, можна шукати ще в якихось фондах... Колеги підкажуть. А що відомо про родину? Хто були батьки, дружина?
Якщо Ви маєте справу з Полтави, то там має бути склад родини.
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Відповісти

Повернутись до “Л”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей