Російсько/білорусько-українська ВІЙНА 2022

Війна ХХІ століття
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Російсько/білорусько-українська ВІЙНА 2022

Повідомлення D_i_V_a »

Та я вже це зрозуміла. В солідних виданнях так і пишуть, але трапляються такі форми назви, що аж подих перехоплює, як вони там закрутили. Треба буде особливо «вдалі» тут якось повиписувать.
Питання було не для ламання списів, та поділу на фронти.

Сюжет ускладнюється також через Білорусь. Чи винні вони, чи така ж жертва, як Україна?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Україно-російсько/білоруська ВІЙНА 2022

Повідомлення kbg_dnepr »

D_i_V_a писав:... Як би ви тут мене не "строїли" і не соромили, гуляючи інтернетом, віднаходяться неймовірні словосполучення для назви цієї війни.
А я би ворога не ставила на перше місце, українське все одно повинно буть зверху =@
Для мене форум - це не про "построєніє" або присоромлювання, а про обмін думками. Я просто формулюю свою думку і мені цікаво, що думають колеги. І якщо більшість схиляється не до мого погляду, а до іншого, то я здатна з цим жити, не соромлячись того, що думаю інакше, ніж більшість колег. А ось якщо мені не дозволяється думати інакше, то це і називається тоталітаризм. В нашому випадку - більшовизм. Я з цим жила 37 років, більше не хочу. Не подобається.
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Російсько/білорусько-українська ВІЙНА 2022

Повідомлення kbg_dnepr »

Посол Украины в Германии Андрей Мельник раскрыл подробности своих переговоров с немецкими политиками в день полномасштабного вторжения России – 24 февраля. В частности, он беседовал тогда с министром финансов Германии Кристианом Линднером.

Об этом Мельник рассказал в интервью газете Frankfurter Allgemeine Zeitung. Глава Минфина в беседе сказал послу, что "Украине осталось несколько часов".

По словам дипломата, министр заявил ему тогда, что поставки оружия или отключение России от SWIFT являются бессмысленными.

Мельник добавил, что Линднер сидел перед ним с "вежливой улыбкой" и вел беседу так, якобы поражение украинцев уже давно зафиксировано.

https://news.obozrevatel.com/politics/v ... heniya.htm
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Російсько/білорусько-українська ВІЙНА 2022

Повідомлення kbg_dnepr »

А мені не соромно, мені дуже боляче, що я наполовину білоруска, а наполовину росіянка.
І я молюся про те, щоб білоруси встояли попри російський тиск.
Звісно, що Білорусь вже вступила у війну, дозволивши наступати і стріляти зі своєї території... З іншого боку, може, якраз пряма участь Білорусі у наступальних діях дозволить Україні ліквідувати артилерію на її території?
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
ukrgenealogy
Адміністратор
Повідомлень: 1566
З нами з: 12 лютого 2016, 23:05
Звідки: Україна
Дякував (ла): 235 разів
Подякували: 249 разів
Контактна інформація:

Re: Російсько/білорусько-українська ВІЙНА 2022

Повідомлення ukrgenealogy »

Vic-tor писав:Жорстко. але це так.
Vic-tor, вам закрили рота.
Від тепер всі ваші повідомлення будуть потребувати схвалення модератора.
Технічна підтримка з питань реєстрації, зміни імені користувача або інших питань, стосовно вашого облікового запису, здійснюється через ukrgenealogy@ukr.net
Онлайн
Аватар користувача
drapieznik
Повідомлень: 444
З нами з: 26 червня 2020, 05:00
Стать: Чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 469 разів

Re: Російсько/білорусько-українська ВІЙНА 2022

Повідомлення drapieznik »

може, якраз пряма участь Білорусі у наступальних діях дозволить Україні ліквідувати артилерію на її території?
якщо дозволять об'єктивні чинники, - не вдаючись у їх перелік, який можна, втім, прочитати в статтях інших видань та спеціалістів.
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Російсько/білорусько-українська ВІЙНА 2022

Повідомлення D_i_V_a »

kbg_dnepr писав:...Мельник добавил, что Линднер сидел перед ним с "вежливой улыбкой" и вел беседу так, якобы поражение украинцев уже давно зафиксировано...
Лінднер - популіст, який випадково на плечах молоді і студентів (зазвичай політично неграмотних і падких на красиві слова) потрапив у цю коаліцію.

Але треба визнати, і це особистий шок і трагедія для багатьтох західних країн та їх експертів, що вони були впевнені, що УКРАІНА паде доволі швидко. Це тільки було ЗРОЗУМІЛО українцям, що ми вистоїмо.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Vic-tor
Повідомлень: 8
З нами з: 29 жовтня 2018, 14:04
Стать: Чоловік
Звідки: Vancouver. BC
Дякував (ла): 69 разів
Подякували: 1 раз

Re: Російсько/білорусько-українська ВІЙНА 2022

Повідомлення Vic-tor »

ukrgenealogy писав:
Vic-tor писав:Жорстко. але це так.
Vic-tor, вам закрили рота.
Від тепер всі ваші повідомлення будуть потребувати схвалення модератора.
плювати я хотів на ваше антиукраїнсько- католицьке московське кодло.
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Російсько/білорусько-українська ВІЙНА 2022

Повідомлення kbg_dnepr »

"Как мы вас ждали!": В Черниговской области местные жители встречают военных ВСУ

phpBB [video]
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Російсько/білорусько-українська ВІЙНА 2022

Повідомлення kbg_dnepr »

Молния:
Сообщается о первой смерти российского солдата от лучевой болезни — пишет "Свобода FM", ссылаясь на Военно-медицинскую службу РФ
По информации издания, всего 26 человек госпитализировано и 73 в тяжелом состоянии отправлены в госпитали для вынужденного восстановления.

Господи, ну какого же черта вы туда лезли?!
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Відповісти

Повернутись до “Велика визвольна війна українського народу”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість