Дерево Життя.

Комп'ютерне програмне забезпечення для вивчення родоводу, а також спеціалізовані веб-сайти

Чи подобається вам програма?

Так
22
92%
Ні
0
Немає голосів
Не зовсім
2
8%
 
Всього голосів: 24

Аватар користувача
Aushanbibi
Супермодератор
Повідомлень: 586
З нами з: 08 березня 2016, 09:54
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 986 разів
Подякували: 745 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Aushanbibi »

al_mol писав: 10 травня 2022, 18:56 Спіткала мене прикра невдача....Перевстановив Windows на ноутбуці ввів номер ліцензії, а зв'язку з сервером програми з України не відбувається, вискочило віконце, що треба написати листа... Так і зробив, але відповіді вже декілька днів немає....



Зображення
VPN Вам у допомогу!
Зображення
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

Balymba писав: 30 січня 2021, 12:58 В базі 50000. Проблему із довгим видаленням персон вирішив таким чином - обриваю всі зв'язки (батьки, діти, шлюби). Після цього персона видаляється дуже швидко.
Пане Василю, вже давно хочу вас спитати. Як ваше дерево? На якій стадії сьогодні?
Я майже 2 роки дерево не відкривала і боялась це рорбить, бо думала не "заведеться". Але нещодавно знайшла дату смерті 5-ти глибинної прабабці, то й наважилась включити. Працює!

А як у вас справи? Чи полишили вже створювать дерево? Чи все зробили і більше немає осіб щоби додавати? Чи може ще щось?
У мене знову постає питання, чи є якась українська программа? А якщо є, то чи переноситься?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

Потихеньку працюю далі (хоча страх втратити є). Зараз в Дереві понад 73000 осіб. Про українські програми нічого не знаю. До англомовних точно не повернуся.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Онлайн
Аватар користувача
MiyRodovid
Повідомлень: 2059
З нами з: 05 березня 2023, 19:34
Стать: Жінка
Звідки: Харків
Дякував (ла): 599 разів
Подякували: 442 рази
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення MiyRodovid »

Balymba писав: 04 грудня 2023, 07:29 Потихеньку працюю далі (хоча страх втратити є). Зараз в Дереві понад 73000 осіб. Про українські програми нічого не знаю. До англомовних точно не повернуся.
Робить копії експортуючи в html або png,навіть в getcom. Поділяю ваш страх :oops:
Скорбач, Лобойко, Вакуленко, Свечкарь, Федоренко, Чепеленко, Филатов, Серой, Ломака (Козача Лопань, Цупівка, Татарка, Дементіївка, сл. Борисовка, хутор Красный, Наумовка).
Узких, Фёдоровы, Зыряновы, Долидёнок (Забоевка, Новосибирская обл. д. Пьянкова, Екатеринбургский уезд)
Дайлидёнок, Розвадовские, Роговские, Демьянчик (д.Хотиловцы, Дисненский уезд, Виленская губерния)
Аватар користувача
drapieznik
Повідомлень: 444
З нами з: 26 червня 2020, 05:00
Стать: Чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 469 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення drapieznik »

кращої програми для генеалогії, на мою думку, не існує.. це певною мірою комплімент нашим ворогам, але якшо абстрагуватися від проідеалогізованого гіпертрофованого стеретипізму який зара панує (й переповнений чужацькими термінами та їх численними похідними з області гінекології та статевої орієнтації), серед росіян завжди були талановиті люди (так, я вжив саме це поняття..).
Аватар користувача
Balymba
Повідомлень: 643
З нами з: 10 березня 2016, 09:25
Стать: Чоловік
Звідки: Гуцульщина
Дякував (ла): 634 рази
Подякували: 795 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Balymba »

drapieznik писав: 04 грудня 2023, 12:49 кращої програми для генеалогії, на мою думку, не існує.. це певною мірою комплімент нашим ворогам, але якшо абстрагуватися від проідеалогізованого гіпертрофованого стеретипізму який зара панує (й переповнений чужацькими термінами та їх численними похідними з області гінекології та статевої орієнтації), серед росіян завжди були талановиті люди (так, я вжив саме це поняття..).
Якщо не помиляюсь, то колись читав, що творець програми - нащадок польських політвязнів. До честі авторів треба сказати, що україномовну версію можна ставити у приклад українським журналістам, які таке пишуть, що в голові не вкладається.
Левицький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Gut
І-BY-78168/ Н
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Дерево Життя.

Повідомлення D_i_V_a »

drapieznik писав: 04 грудня 2023, 12:49 ...серед росіян завжди були талановиті люди (так, я вжив саме це поняття..).
написала і не відправила повідомлення... але зараз напишу - вирішальним у цьому реченні є слово "були"
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Barcha
Супермодератор
Повідомлень: 131
З нами з: 31 січня 2018, 13:44
Стать: Чоловік
Звідки: La Rochelle, France
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 112 разів

Re: Дерево Життя.

Повідомлення Barcha »

MiyRodovid писав: 04 грудня 2023, 08:10 Робить копії експортуючи в html або png,навіть в getcom. Поділяю ваш страх :oops:
viewtopic.php?p=20438#p20438

Exporting the data in html or image format is useless, in these formats you will not be able to recover the data.

Export in xml format, you can read your data with any programming language and even with open office, libreoffice or excel.

You should remember to make backups of images (scans, maps, photos, etc.).
drapieznik писав: 04 грудня 2023, 12:49 кращої програми для генеалогії, на мою думку, не існує..
Totally true!
Із повагою, Barcha

France, Spain, Italy, Canada, United States, Poland, Ukraine and maybe more...
Франція, Іспанія, Італія, Канада, Сполучені Штати, Польща, Україна і можливо більше
Відповісти

Повернутись до “Генеалогічні програми і сайти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей