Поможіть

Аватар користувача
Т.В.
Повідомлень: 750
З нами з: 13 лютого 2021, 17:40
Стать: Жінка
Дякував (ла): 596 разів
Подякували: 928 разів

Re: Поможіть

Повідомлення Т.В. »

З мого досвіду: поручителі - літні шановні люди, близькі до родини. В деяких селах обов’язково батько. Як хтось з молодих удовине дитя, то навіть мати. Як сирота, то брат. Ну як брата не має, то хтось з родичів-чоловіків, бува і не кревних.
Аватар користувача
ludmilamedos
Повідомлень: 141
З нами з: 19 травня 2022, 21:20
Стать: Жінка
Дякував (ла): 132 рази
Подякували: 109 разів

Re: Поможіть

Повідомлення ludmilamedos »

Не знаю в яку тему писати,тому вирішила сюди.
Складаю генеологічене дерево родини.
І маю фото всіх прабабусь та прадідусів,окрім одного Синенка Михайла Феодосійовича 1910 народження -1940 на фінській зник безвісти. Його батько Феодосій був розкуркулений,але у відкритих джерелах інформації про це немає.
Ні в кого з родичів я не знайшла його фото, не було навіть у дружини яку живою я ще навіть застала.
Тож нереально хочу його фотку,бо тоді дерево буде прям як ляля.
Так от чи є шанс і в яких документах архівних могли бути його фото.?
Чи вдавалося комусь знайти фото в архіві?
Проживав в с.Білошапки Полтавської губернії.
Синенко(Сененко) Бойко,Ушенко, Волощенко, Логвиненко,Бабик,Шкурат,Соловей, Науменко,Мех,Олексійко (Алексейко)
Чернігівська область, Прилуцький р-н, с.Білошапки,х.Отрада
Крутоярівка,Сергіївка,Яблунівка, Дубовий гай, Канівщина,Полонки

Пархоменко, Сидоренко Чернігівська область,с.Орликівка
Заборський (Заборская,Заборский)- Хворости ( Милейки,Корюківка) Обтеня,Полхів,Брахлів
Стукало,Клюєв, Ісаєнко-Савинки, Сядрине,Тільне
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2910 разів

Re: Поможіть

Повідомлення al_mol »

ludmilamedos писав: 07 липня 2022, 10:30 Не знаю в яку тему писати,тому вирішила сюди.
Складаю генеологічене дерево родини.
І маю фото всіх прабабусь та прадідусів,окрім одного Синенка Михайла Феодосійовича 1910 народження -1940 на фінській зник безвісти.
Проживав в с.Білошапки Полтавської губернії.
дуже мала вероятність того, що ви знайдете фото Михайла Феодосійовича, він був простий солдат - рядовий... яле зник безвісті він в 1943

Зображення
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Аватар користувача
ludmilamedos
Повідомлень: 141
З нами з: 19 травня 2022, 21:20
Стать: Жінка
Дякував (ла): 132 рази
Подякували: 109 разів

Re: Поможіть

Повідомлення ludmilamedos »

al_mol писав: 07 липня 2022, 12:36
ludmilamedos писав: 07 липня 2022, 10:30 Не знаю в яку тему писати,тому вирішила сюди.
Складаю генеологічене дерево родини.
І маю фото всіх прабабусь та прадідусів,окрім одного Синенка Михайла Феодосійовича 1910 народження -1940 на фінській зник безвісти.
Проживав в с.Білошапки Полтавської губернії.
дуже мала вероятність того, що ви знайдете фото Михайла Феодосійовича, він був простий солдат - рядовий... Але зник безвісті він в 1943

Зображення
Я оптиміст🙂
Вважаю хто шукає той знайде,тому і пишу куди тільки можна.☺️
Його забрали в 1939 на Фінську знайшла його в КП 1939-1940 р.
А в доках РВК то дійсно 1943,але то не правдива дата.
Ось це він хоч і данні з помилками,але рік і місце проживання правильно,і односельчани служили теж з ним 139.
В метриках зайшла що народжений все таки в 1909 р.

Зображення
Синенко(Сененко) Бойко,Ушенко, Волощенко, Логвиненко,Бабик,Шкурат,Соловей, Науменко,Мех,Олексійко (Алексейко)
Чернігівська область, Прилуцький р-н, с.Білошапки,х.Отрада
Крутоярівка,Сергіївка,Яблунівка, Дубовий гай, Канівщина,Полонки

Пархоменко, Сидоренко Чернігівська область,с.Орликівка
Заборський (Заборская,Заборский)- Хворости ( Милейки,Корюківка) Обтеня,Полхів,Брахлів
Стукало,Клюєв, Ісаєнко-Савинки, Сядрине,Тільне
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2910 разів

Re: Поможіть

Повідомлення al_mol »

ludmilamedos писав: 07 липня 2022, 21:55 Я оптиміст...
Його забрали в 1939 на Фінську знайшла його в КП 1939-1940 р.
А в доках РВК то дійсно 1943,але то не правдива дата.
Ось це він хоч і данні з помилками,але рік і місце проживання правильно,і односельчани служили теж з ним 139.
В метриках зайшла що народжений все таки в 1909 р.
Ну тут всі оптимісти :) :) :)
Що хочу Вам сказати, КП- це добре, але документи військових частин це остаточний документ....
На Фінській його не вбили, а просто він був зарахований до зниклих, тобто ніхто не знав де він дівся, тобто з поля бою його могли відправити в шпиталь, люди яки про це знали , могли загинути, та при перевірці особового складу ніхто не міг сказати де він дівся....
Якщо він зазначений пропавший без вісті в 1943 році, значить він був внесений до складу військової частини.... Тобто Вам ще предстоїть виявити де ж він був с1939-го по 1941-й
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Аватар користувача
alexandrtovmach
Повідомлень: 17
З нами з: 06 липня 2022, 09:46
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Re: Поможіть

Повідомлення alexandrtovmach »

Доброго дня,

Коротке питання ― де шукати, інформацію про міграцію селян в 1850-1900 роках?

Більш розгорнуто:
Прізвище прапрародичів Волошиненко дуже багато зустрічається в записах у Богуславських церквах до 1850-х років. Після, також є, але, на мій погляд, з меншою активністю. Натомість прізвище починає фігурувати у записах Катеринославської губернії, якраз приблизно з 1850-х. Дуже багато схожих імен та по-батькові, але я сумніваюсь чи то родичі, чи просто збіг.

У своєму дереві по Волошиненках з Катеринославської губернії я вже маю 23 "відносно близьких родичів". Якби вибирав всіх підряд з метричних записів, то там було б під сотню.

По Богуславських Волошиненках знайшов дерево на 103 людини, і думаю, що багатьох з них я вже бачив у метриках на Family Search, тому це не вигадані персони.

Почав шукати сам щось про міграції, і знайшов історичні згадки в книгах, про "заселення" Катеринославської губернії з різних районів Російської Імперії. Але вони занадто абстрактні, хотілось би хоч якусь конкретику/документи. Мрію знайти, щось типу "з Богуслава до Катеринослава поїхали такі то поміщики, і забрали селян", ну прізвища селян то було б взагалі шикарно, але не віриться.

Як бути? Дякую за підказки.
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2910 разів

Re: Поможіть

Повідомлення al_mol »

alexandrtovmach писав: 13 липня 2022, 21:19 Доброго дня,

Коротке питання ― де шукати, інформацію про міграцію селян в 1850-1900 роках?

Більш розгорнуто:
Прізвище прапрародичів Волошиненко дуже багато зустрічається в записах у Богуславських церквах до 1850-х років....
Як бути? Дякую за підказки.
Доброго дня! Передевітся фонди повітових правліннь . Щоб віїхати потрібно було получити паспорт.
Також фонди "Поземельного банку"
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Аватар користувача
DVK_Dmitriy
Супермодератор
Повідомлень: 5312
З нами з: 25 березня 2016, 19:59
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 988 разів
Подякували: 3907 разів

Re: Поможіть

Повідомлення DVK_Dmitriy »

al_mol писав: 14 липня 2022, 10:42
alexandrtovmach писав: 13 липня 2022, 21:19 Доброго дня,

Коротке питання ― де шукати, інформацію про міграцію селян в 1850-1900 роках?

Більш розгорнуто:
Прізвище прапрародичів Волошиненко дуже багато зустрічається в записах у Богуславських церквах до 1850-х років....
Як бути? Дякую за підказки.
Доброго дня! Передевітся фонди повітових правліннь . Щоб віїхати потрібно було получити паспорт.
Також фонди "Поземельного банку"
Ревизские сказки
Посемейные списки
Фонды казенной палаты
Фонды генерал-губернаторов и их канцелярий
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Аватар користувача
alexandrtovmach
Повідомлень: 17
З нами з: 06 липня 2022, 09:46
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Re: Поможіть

Повідомлення alexandrtovmach »

Я вибачаюсь за свою неграмотність, але підкажіть де я можу знайти подібні документи для Катеринославської губернії (Верхньодніпровського повіту).

Дякую
Аватар користувача
DVK_Dmitriy
Супермодератор
Повідомлень: 5312
З нами з: 25 березня 2016, 19:59
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 988 разів
Подякували: 3907 разів

Re: Поможіть

Повідомлення DVK_Dmitriy »

alexandrtovmach писав: 14 липня 2022, 11:20 Я вибачаюсь за свою неграмотність, але підкажіть де я можу знайти подібні документи для Катеринославської губернії (Верхньодніпровського повіту).

Дякую
Посмотрите фонды Днепропетровского архива:
https://dp.archives.gov.ua/index.php/fond

Но если Вы предполагаете, что Ваши вышли из Богуслава, то смотрите фонды ДАКО:
https://dako.gov.ua/wp-content/uploads/ ... E-1917.pdf
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Відповісти

Повернутись до “Допомога у пошуку”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей