Поможіть

kbg_dnepr
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3178 разів
Подякували: 565 разів

Re: Поможіть

Повідомлення kbg_dnepr »

У ревізьких казках Симбірської губернії я зустрічала записи "Переселився до ..." Як довго такі примітки робили після 1861 р. (і чи робили їх взагалі в конкретній місцевості), я не знаю. Чи взагалі переселення якось фіксувалися після викупу землі (і особливо після 1881 р.)?
Дніпропетровський архів (якщо йдеться про Катеринославську губернію в межах Дніпропетровської області) втратив під час Другої світової війни близько 80% фондів. Зі списками переселенців я особисто не зтикалася.
На мій погляд, селяни рідко переселялися поодинці. А якщо збігаються імена декількох родин, то це навряд чи можна вважати збігом. Співставлення дерев по одному прізвищу в різних регіонах може бути доказом. Або щонайменше гіпотезою.
В мене немая документальних даних про народження прапрадіда. Але оскільки я знаю всі гілки Глушаків в Шираївці, то вірогідність його належності до однієї з них дуже висока. Звісно, якщо в селі було декілька Іванів Степановичей Бондаренків, це може бути важчим, та все ж я б насамперед використала всі можливості дедукції.
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
DVK_Dmitriy
Супермодератор
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 751 раз
Подякували: 2964 рази

Повідомлення DVK_Dmitriy »

kbg_dnepr писав: 14 липня 2022, 22:13 У ревізьких казках Симбірської губернії я зустрічала записи "Переселився до ..." Як довго такі примітки робили після 1861 р. (і чи робили їх взагалі в конкретній місцевості), я не знаю. Чи взагалі переселення якось фіксувалися після викупу землі (і особливо після 1881 р.)?
Очень рекомендую почитать:

Посемейные списки мещан и крестьян и их приписка, причисление, перечисление, исключение, переселение, порочные члены, узаконение, усыновление, внебрачные дети, избрание рода жизни, фамилия вообще и разведенных жен, старообрядцы, сектанты, евреи, перемена веры и т. д. 1915 г.

viewtopic.php?p=29311#p29311
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
ludmilamedos
Стать: Жінка
Дякував (ла): 42 рази
Подякували: 33 рази

Повідомлення ludmilamedos »

ludmilamedos писав: 07 липня 2022, 10:30 Не знаю в яку тему писати,тому вирішила сюди.
Складаю генеологічене дерево родини.
І маю фото всіх прабабусь та прадідусів,окрім одного Синенка Михайла Феодосійовича 1910 народження -1940 на фінській зник безвісти. Його батько Феодосій був розкуркулений,але у відкритих джерелах інформації про це немає.
Ні в кого з родичів я не знайшла його фото, не було навіть у дружини яку живою я ще навіть застала.
Тож нереально хочу його фотку,бо тоді дерево буде прям як ляля.
Так от чи є шанс і в яких документах архівних могли бути його фото.?
Чи вдавалося комусь знайти фото в архіві?
Проживав в с.Білошапки Полтавської губернії.
Хочу написати щоб усі вірили що їх пошуки принесуть позитивний результат.
І поділитися моєю величезною радістю.
Я таки знайшла фото 💃💃💃
І в дуже неочікуваному місці.( Стенд в рідному селі Білошапки,пару років тому зробили і у них звідкись виявилося його фото).
Всім добра. Україні перемоги.
Синенко(Сененко, Сіненко), Бойко,Боико, Ушенко, Волощенко, Логвиненко,Бабик,Шкурат,Соловей, Науменко,Мех,Пашук,Цювка, Здоровец, Олексійко (Алексейко)
Чернігівська область, Прилуцький р-н, с.Білошапки.та хутори поряд.
Крутоярівка,Сергіївка,Канівщина,Яблунівка

Пархоменко, Чернігівська область,с.Орликівка
Заборская, Семенівський р-н.
Шукаю для свого дерева.
Відповісти

Повернутись до “Допомога у пошуку”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей