РЕЄСТАЦІЯ НА ФОРУМІ

Відповісти
Аватар користувача
ukrgenealogy
Адміністратор
Повідомлень: 1566
З нами з: 12 лютого 2016, 23:05
Звідки: Україна
Дякував (ла): 235 разів
Подякували: 249 разів
Контактна інформація:

РЕЄСТАЦІЯ НА ФОРУМІ

Повідомлення ukrgenealogy »

До нас час від часу через сторінку на ФБ або на пошту ukrgenealogy@ukr.net приходять питання стосовно реєстрації.

При реєстрації користувач НЕ відразу отримує доступ до форуму, для цього необхідне підтвердження реєстрації.

Треба активувати обліковий запис шляхом натискання посилання яке приходить на вашу електронну пошту після реєстрації.

Допоки посилання залишається не натиснутим, профіль залишається не активованим.
Ваші спроби ще раз зареєструватися ( з тим самаим ім'ям користувача і/або електронною адресою) не мають успіху.
Після активації профілю через e-mail, перейдіть на сторінку форума і залогуйтеся з вашими ім'ям користувача і паролем через "Вхід" у верхньому правому куті або відповідних "вікнах" в самому низу головної сторінки.

Через деякий час (зазвичай 1 тиждень) ми надсилаємо нагадування з посиланням для активізації тим, хто не активує свій профіль.
Одною з причин не отримання листа з кодом активації є помилка в електронній адресі при реєстрації на форумі.

За вашого бажання, ми можемо виправити помилково написане ім'я користувача або ж змінити його на інше. Звертайтесь за вище наданою адресою.
Технічна підтримка з питань реєстрації, зміни імені користувача або інших питань, стосовно вашого облікового запису, здійснюється через ukrgenealogy@ukr.net
Аватар користувача
ukrgenealogy
Адміністратор
Повідомлень: 1566
З нами з: 12 лютого 2016, 23:05
Звідки: Україна
Дякував (ла): 235 разів
Подякували: 249 разів
Контактна інформація:

Re: РЕЄСТАЦІЯ НА ФОРУМІ

Повідомлення ukrgenealogy »

Неможливість реєстрації на форумі може бути через причину неможливого повторного використання імейла. В таких випадках пишіть адміністратору на відновлення пароля до вашого забутого акаунта.
Технічна підтримка з питань реєстрації, зміни імені користувача або інших питань, стосовно вашого облікового запису, здійснюється через ukrgenealogy@ukr.net
Аватар користувача
ukrgenealogy
Адміністратор
Повідомлень: 1566
З нами з: 12 лютого 2016, 23:05
Звідки: Україна
Дякував (ла): 235 разів
Подякували: 249 разів
Контактна інформація:

Re: РЕЄСТАЦІЯ НА ФОРУМІ

Повідомлення ukrgenealogy »

НЕДОЗВОЛЯЄТЬСЯ при реєстрації на форумі для ніку/ім'я користувача використовувати номери телефонів та назви поштових скриньок, таке вважається скритою рекламою і такі профілі будуть видаляться.
Технічна підтримка з питань реєстрації, зміни імені користувача або інших питань, стосовно вашого облікового запису, здійснюється через ukrgenealogy@ukr.net
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: РЕЄСТАЦІЯ НА ФОРУМІ

Повідомлення АннА »

ukrgenealogy писав: 29 травня 2020, 11:45 ukrgenealogy@ukr.net
Нагадуєм адресу для звернень
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8878
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3563 рази
Подякували: 2154 рази

Re: РЕЄСТАЦІЯ НА ФОРУМІ

Повідомлення АннА »

Не можу не відреагувати.

Я ще розумію, коли людина каже, що не може зареєструватися у нас на форумі, а коли висилає скрін, то виявляється що вона реєструється на генео.
Це ще можна зрозуміти. І там і там форум.
А от коли людина надсилає скрін реєстрації на фейсбуці і каже що не може зареєструватися у нас, то такого поки зрозуміти не можу.
Хоча приємно бути хоч таким чином конкурентом фейсбуку - це дійсно приємно :D
Відповісти

Повернутись до “ЗАПИТАННЯ ФОРУМЧАН З ТЕХНІЧНИХ ПИТАНЬ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей