С. Лемешівка, Вінницька обл. Цікавий кейс))

Також питання і теми які ви не знаєте де розмістити - будуть перенесені до відповідного розділу
Відповісти
vikushka9
Стать: Жінка
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

С. Лемешівка, Вінницька обл. Цікавий кейс))

Повідомлення vikushka9 »

Усім добрий день!

У мене досить нестандартний випадок, можливо, зможу на форумі знайти підказку або професіонала, який би міг допомогти.

Мій прадід, Корженівський Рафаїл Вікентійович (Вікторович) народився 1925 року у с. Лемешівка, Вінницької обл. У нього було два рідні брати і сестра (вони всі від одних батьків) – вони всі втрьох поляки за документами , крім мого прадіда.

У мене є свідоцтва про нарождження його братів, сестри і його самого (перевиданий варіант). Він воював у радянській армії, тому крім національності йому змінили ще й по батькові- з Вікентійовича на Вікторовича Шукаю будь-які його документи, де стояла б національність, але щоб документ був виданий у довоєнний час, тому що саме під час і після війни його почали записувати як Вікторовича (хоч і в військовому квитку спочатку написали Вікентійович і закреслили) і як українця. Моє завдання — довести, що він все-ж таки Вікентійович і поляк.

Для наглядності прикладаю гугл-посилання на документи, які є. https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

Буду дуже вдячна за підказку або допомогу!
al_mol
Супермодератор
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 914 разів
Подякували: 2658 разів

Re: С. Лемешівка, Вінницька обл. Цікавий кейс))

Повідомлення al_mol »

vikushka9 писав: 03 серпня 2022, 20:02 ...
Мій прадід, Корженівський Рафаїл Вікентійович (Вікторович) народився 1925 року у с. Лемешівка, Вінницької обл. У нього було два рідні брати і сестра (вони всі від одних батьків) – вони всі втрьох поляки за документами , крім мого прадіда...
Судячи по документам, зміна побатькові була в 1960-ті роки, тоб-то якщо Ви звернитися до Сільської Ради, та передивитеся Погосподарські книги з 1945 -1960-й , знайдете підтверження, що і Ваш прадід поляк
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
al_mol
Супермодератор
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 914 разів
Подякували: 2658 разів

Повідомлення al_mol »

тай причина зміни побатькові та національності може бути банальна, записи за 1925 рік по селу Лемішівка, втрачені в годи Другої світової, так от приїхав Рафаіл в РАГС забрати свідотство його спитали побатькові та національність, а тітонька до нього, який Вікентьович в СРСР це Віктор, а звітки в СРСР поляки? - будеш украінцем... :roll: :roll: :roll:
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
vikushka9
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення vikushka9 »

al_mol писав: 03 серпня 2022, 20:35
vikushka9 писав: 03 серпня 2022, 20:02 ...
Мій прадід, Корженівський Рафаїл Вікентійович (Вікторович) народився 1925 року у с. Лемешівка, Вінницької обл. У нього було два рідні брати і сестра (вони всі від одних батьків) – вони всі втрьох поляки за документами , крім мого прадіда...
Судячи по документам, зміна побатькові була в 1960-ті роки, тоб-то якщо Ви звернитися до Сільської Ради, та передивитеся Погосподарські книги з 1945 -1960-й , знайдете підтверження, що і Ваш прадід поляк
Дуже дякую, зараз буду виходити на сільраду!
D_i_V_a
Дякував (ла): 5819 разів
Подякували: 3149 разів
Контактна інформація:

Повідомлення D_i_V_a »

vikushka9 писав: 03 серпня 2022, 20:02 Мій прадід, Корженівський Рафаїл Вікентійович (Вікторович)
Мені колись на очі трапилось прізвище Корженіовський, то я по ньому створила тему.
Думаю, що це одне й те саме прізвище, тільки зазнало відозмін у написанні. Якщо і ви такої думки, то можу в назві створеної теми ще й додати ваш варіант, ви тільки скажіть чи це потрібно робити.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Відповісти

Повернутись до “ДОПОМОГА В ПОШУКУ ПРЕДКІВ та питання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей