А як Ви оформили своє родинне дерево?

Пошук, викладення, обговорення старовинних світлин
Аватар користувача
Колосятко
Повідомлень: 84
З нами з: 16 січня 2017, 20:03
Стать: Жінка
Звідки: Западенщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 52 рази

А як Ви оформили своє родинне дерево?

Повідомлення Колосятко »

а як Ви оформили своє родинне дерево?

це фото на стіні, чи це альбом... як Ви впорядкувала свої "розкопки" ?

P.S.:і просто цікаво - а до якого коліна докопались Ви у своїх пошуках?
Аватар користувача
Колосятко
Повідомлень: 84
З нами з: 16 січня 2017, 20:03
Стать: Жінка
Звідки: Западенщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 52 рази

Re: а як Ви оформили своє родинне дерево?

Повідомлення Колосятко »

у моєму випадку це поки тільки плани - бо вже рік як шукаю і бачу що ще не один рік буду збирати...але влітку (максимум взимку) моє дерево має бути на стіні! хоча б більша частина

виділяю стіну 2х2..5 метра, (точніше це кут) - це буде таки дерево, а на ньому плоди-фотографії (дівчатка яблучка, а хлопчики грушки)... плоди з дерева + друк прямо по дереву (фотки вже потрохи друкую для натхнення)
Зображення
Зображення
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: а як Ви оформили своє родинне дерево?

Повідомлення D_i_V_a »

Я нещодавно думала, що по прізвищу яке мені дісталося при народженні, все віднайшлось гарненько і веде аж до кінця 16 століття...
Але там зараз виникла закавика, закручена сімейна ситуація 200-трічної давнини, і все поламалось... тобто з'явилися сумніви про батьківство...

А так, якщо дати уяві квітнути, та припустити, що більшість шляхти - це діти князів Київської Русі, то на сьогодні можна припустити, що майже все населення укарїни від них походять і на великій глибині та по якійсь гілці мають до них прив'язку... ну мені так здається ;)

Моє дерево лежить поки у вигляді окремих дерев по прізвищах у программі "дерево життя". Роздруковувать не маю бажання, бо це "простирадла" :D , я колись робила це на початку.
Що зробила цікавого, то позбирала нащі старі фото, плюс по родичам, та ще чимало віднайшлися по новонайденим родичам, та все це одним альбомом з підписами, інколи цілими розповідями під фото. Може колись, коли мене вже не буде, хтось подякує мені за це... :D
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: А як Ви оформили своє родинне дерево?

Повідомлення D_i_V_a »

Та ось в темі "Генеалогічні дерева - якими вони можуть бути" колись про свій подарунок родичам розповідала :lol:
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: а як Ви оформили своє родинне дерево?

Повідомлення в36 Ольга »

Колосятко писав:...дівчатка яблучка, а хлопчики грушки...
Очень мне Ваша идея понравилась! :D Такое дерево будет наглядно демонстрировать степень вашей углубленности в родословную, да и квартиру украсит. С каждым новым плодом дерево будет разрастаться, как живое. ЗдОрово придумано!
Мое дерево замерло на 1761 году (5раз прадед) и неизвестно, найдется ли что-то глубже.
Аватар користувача
Колосятко
Повідомлень: 84
З нами з: 16 січня 2017, 20:03
Стать: Жінка
Звідки: Западенщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 52 рази

Re: а як Ви оформили своє родинне дерево?

Повідомлення Колосятко »

в36 Ольга писав:
Колосятко писав:...дівчатка яблучка, а хлопчики грушки...
Очень мне Ваша идея понравилась! :D Такое дерево будет наглядно демонстрировать степень вашей углубленности в родословную, да и квартиру украсит. С каждым новым плодом дерево будет разрастаться, как живое. ЗдОрово придумано!
Мое дерево замерло на 1761 году (5раз прадед) и неизвестно, найдется ли что-то глубже.
о..ну так далеко я не залезу думаю... это Вы только по одной фамилии искали? или по всех до 5раз прадед дошли?
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: А як Ви оформили своє родинне дерево?

Повідомлення в36 Ольга »

Это по маминой линии. А по отцовской пока только до 1856.
Нужно сказать, что я поначалу тоже не рассчитывала узнать хоть что-то даже о 100-летней давности, была уверена, что это просто невозможно. Но вдруг документы начали сыпаться, как из рога изобилия и вот.. за 3 года накопалось :D .
Теперь уверена, что глубже 1761 уже ничего не найдется, ведь в то время их место проживания называлось Польшей. Но, может быть, я опять ошибаюсь? :D
Аватар користувача
al_mol
Супермодератор
Повідомлень: 2719
З нами з: 05 червня 2016, 19:36
Стать: Чоловік
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 948 разів
Подякували: 2910 разів

Re: А як Ви оформили своє родинне дерево?

Повідомлення al_mol »

в36 Ольга писав: Теперь уверена, что глубже 1761 уже ничего не найдется, ведь в то время их место проживания называлось Польшей. Но, может быть, я опять ошибаюсь? :D
Оля, твоя главная ошибка в уверенности, что не найдешь :D :D :D
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
Аватар користувача
DVK_Dmitriy
Супермодератор
Повідомлень: 5313
З нами з: 25 березня 2016, 19:59
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 988 разів
Подякували: 3907 разів

Re: А як Ви оформили своє родинне дерево?

Повідомлення DVK_Dmitriy »

Один из примеров оформления результатов.
http://mamastya.livejournal.com/25957.html
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Аватар користувача
cronoster
Повідомлень: 537
З нами з: 26 листопада 2016, 23:28
Стать: Чоловік
Звідки: Галицький Гуцуленд
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 997 разів

Re: А як Ви оформили своє родинне дерево?

Повідомлення cronoster »

Користуюся "Древом життя". За 11 років досліджень опрацював напевне з 25 родових дерев. Найбільше містить біля 580 осіб. Ніколи дерев не друкував, але оформив у вигляді окремих гілок в грубих зошитах.
За останні 2 дні вдалося заглибитися до початку 18 століття (1717 рік). Знайшов зразу напевно 5 чи 6 своїх перших предків (300 років: 10 поколінь).
Коли згасне людська пам'ять й замовкнуть літописи, говоритиме каміння.
Відповісти

Повернутись до “Сімейні та архівні світлини”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей