Запити до РАЦС (відділів реєстрації актів цивільного стану)

Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8876
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3562 рази
Подякували: 2154 рази

Запити до РАЦС (відділів реєстрації актів цивільного стану)

Повідомлення АннА »

Тема створена для обміну інформацією та досвідом з приводу звернення до відділів РАЦС (відділів державної реєстрації актів цивільного стану)

Список РАЦС України http://www.drsu.gov.ua/show/6110
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Запити до РАЦС (відділів реєстрації актів цивільного стану)

Повідомлення D_i_V_a »

Мені порадили звернутись по свідоцтво про смерть до РАДС. Ще ніколи такого не робила.
Нажаль посилання вище не працює (може тимчасово).

Як це робиться? Як можна зробити запит, якщо проживаю не в тому місті де людина похована?
Ще буду рада якщо хтось надасть "козу" запиту...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
в36 Ольга
Повідомлень: 1090
З нами з: 21 лютого 2016, 16:46
Стать: Жінка
Дякував (ла): 1374 рази
Подякували: 1063 рази

Re: Запити до РАЦС (відділів реєстрації актів цивільного стану)

Повідомлення в36 Ольга »

Не знаю, нужны ли здесь мои советы... Территория обитания у нас разная.
Для получения св-ва о смерти обратилась по электронке в архив ЗАГСа той области, где человек умер. Запрос был составлен в виде заявления, с полными моими паспортными данными, адресом, телефоном, емейлом. В запросе указала ФИО нужного мне человека, год рождения и смерти, место жительства перед смертью (только название города, т.к. адрес был неизвестен) и координаты того ЗАГСа, в котором я хотела бы получить нужное мне свидетельство. Такие документы не высылаются на домашний адрес, их можно получить только в отделении ЗАГСа.
Через неделю получила сообщение, что мой запрос переправлен в ЗАГС нужного города. Затем пришло сообщение по электронке, о высылке документа в мой ЗАГС. Заплатила гос. пошлину (она разная, для получения справки - подешевле, если нужно свидетельство, - то подороже). С квитанцией об уплаченной госпошлине и с документами, подтверждающими родство, пришла в ЗАГС и, наконец-то, получила свидетельство.
Работница ЗАГСа сказала мне, что св-во о смерти может получить кто угодно, без подтверждения родства. Но я не проверяла, так ли это. Думаю, что не всегда и не везде. Это будет зависеть от настроения сотрудника ЗАГСа.
Кстати, в моем случае у человека было 2 имени (семейное и паспортное), - указывала оба, 2 места рождения (и так бывает))) и два варианта написания фамилии (тоже указывала оба варианта).
Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Запити до РАЦС (відділів реєстрації актів цивільного стану)

Повідомлення D_i_V_a »

в36 Ольга писав:Не знаю, нужны ли здесь мои советы... Территория обитания у нас разная...
А по україні є у когось досвід?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
АннА
Супермодератор
Повідомлень: 8876
З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
Стать: Жінка
Дякував (ла): 3562 рази
Подякували: 2154 рази

Re: Запити до РАЦС (відділів реєстрації актів цивільного стану)

Повідомлення АннА »

D_i_V_a писав:Нажаль посилання вище не працює (може тимчасово).
Ось тут працює http://ddr.minjust.gov.ua/uk/17b161c6c0 ... ogo_stanu/
Ази генеалогії ПОЧАТОК. Із повагою, Ганна
Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Запити до РАЦС (відділів реєстрації актів цивільного стану)

Повідомлення D_i_V_a »

АннА писав:Ось тут працює http://ddr.minjust.gov.ua/uk/17b161c6c0 ... ogo_stanu/
Дуже дякую, вже подзвонила до потрібного РАДСу. У моєму випадку минулого року ці документи вже передані до архіву. Надали навть №№ фонда, опису та справ.
То так мені і не доведеться звертатися до РАДСу, навіть не питала як це все робиться...

PS Ціквим є те, що позаминулого року я вже робила запит до цього архіву, відповідь була що нічого не маємо і не знаємо де шукать. Все таки треба не полишать пошуків і штовхаться у різні двері...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Осецький (Осецкий)

Повідомлення viapolka »

Еще один ответ из архива про искомую родственницу, имя ее я упоминала выше в теме:
Повідомляємо, що в книзі актових записів про народження громадян по с.Студена Піщанського району Вінницької області за 1937 рік запису про народження Гандзій Олександри Дмитрівни не виявлено. Книга актових записів про народження громадян по вищевказаному населеному пункту за 1939 рік в архів на зберігання не надходила.
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Онлайн
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6279 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Осецький (Осецкий)

Повідомлення D_i_V_a »

viapolka писав:Книга актових записів про народження громадян по вищевказаному населеному пункту за 1939 рік в архів на зберігання не надходила.
У мене була така ж ситуація і також по 1939 року.
Три роки назад робила запит в архів і вони також написали що в них нічого немає і не знають де шукать. Минулого року у них вже за цей рік документи з'явились.

У Вашому випадку ситуація вже покращилась - архів написав що НЕ НАДХОДИЛА.
Це треба розуміти так, що книги за цей рік зберігаються ще у РАЦСах (РАГСах, РАДСах) реєстрації актів цивільного стану.
РАЦС - це по російські ЗАГС. Назва ще не затвердилась остаточно у народі, і є плутанина тому що називають по різному з Ц, Г і Д, тобто цивільного, громадянського чи державного стану. Але офіційна назва ЦИВІЛЬНОГО стану, тобто РАЦС.
То Вам тепер по цьому року треба робить запит до РАЦС
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Осецький (Осецкий)

Повідомлення viapolka »

И на каком основании я могу делать запрос о тетке в ЗАГС? Об этом и речь, что мне нужен архив, а не ЗАГС
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Запити до РАЦС (відділів реєстрації актів цивільного стану)

Повідомлення viapolka »

По Украине запрос на любые справки, вытяги, свидетельства требует подтверждения родства, абсолютно всей цепочки родства. У меня уже есть связи в местном архиве Загса, но даже при этом я давала ксероксы всех документов, т.к все это подшивается в папку к выданным документам. Другое дело, если, к примеру, есть желание поднять запись о смерти и посмотреть там год и место рождения умершего, даже отчество. Ну и скорость выполнения запроса тоже зависит от того к кому вы попали и от кого.
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Відповісти

Повернутись до “ДРАЦС, РАЦС (ЗАГС)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей