Запити до РАЦС (відділів реєстрації актів цивільного стану)

Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Осецький (Осецкий)

Повідомлення D_i_V_a »

viapolka писав:И на каком основании я могу делать запрос о тетке в ЗАГС? Об этом и речь, что мне нужен архив, а не ЗАГС
Уви... оце і проблема...

Я маю дуже позитивний досвід беспосереднього спілкування з працівником РАЦСу. Я тоді, три роки тому, не знала що якщо документів немає в архіві, то вони ще знаходяться в РАЦСі, то думала що зовсім нічого немає. В тому році мене просвітили, але я не знала як правильно написать запит, то вирішила безпосередньо подзвонити одразу в РАЦС і все досконально дізнатись. Сама розмова була дуже приємною, співробітник сказала, що документи вже передали до архіва, та навіть знала та сказала №№ фондів!!!
Я особисто зазвичай дзвоню до установ перед надсиланням запиту, бо з живої бесіди часто дізнаюсь про якісь нюанси.
Подзвоніть, опишіть Вашу ситуацію та спросіть ПОРАДИ, може є якийсь вихід?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Осецький (Осецкий)

Повідомлення viapolka »

Я уже знакома и с Винницким архивом и с Песчанским районным Загсом, и с сильрадой Студеной, звонить бесполезно, так же как и слать запросы, не имея подтверждения родства на руках. При чем мне известно, что в Загсе есть запись о смерти прапрадеда, но прадед мой пропал без вести, а записи о его рождении в архиве нет, родство я подтвердить никак не могу, спросили что и как, в такой ситуации, ответили тупо "шлите оф запрос, а на месте работники Загса если у вас будут все документы вам выдадут справку". Там и разговаривать никто не хотел, не то что идти на встречу и помочь найти какой-то выход
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Осецький (Осецкий)

Повідомлення D_i_V_a »

viapolka писав:...Там и разговаривать никто не хотел, не то что идти на встречу и помочь найти какой-то выход
Спробуйте змінити тактику... ;) Замість вимог і напору запитайте голосом людини, що потребує допомоги... і не знає що їй робити... шукає поради і нікого не звинувачує за недбалість в роботі... що це тільки справа часу, що вони мусять передати документи до архіву але й досі не передали (2016 мінус 75 років=1941)... і тоді вимоги доказу рідства відпадуть... Подзвоніть іще раз і Ви потрапите на іншу людину...

А якщо вже дійсно такий глухий кут, то займіться іншою гілкою та просто чекайте коли бюрократи зроблять свою роботу :D
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
viapolka
Повідомлень: 285
З нами з: 28 грудня 2016, 22:30
Стать: Жінка
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 190 разів

Re: Осецький (Осецкий)

Повідомлення viapolka »

D_i_V_a писав:
viapolka писав:...Там и разговаривать никто не хотел, не то что идти на встречу и помочь найти какой-то выход
Спробуйте змінити тактику... ;) Замість вимог і напору запитайте голосом людини, що потребує допомоги... і не знає що їй робити... шукає поради і нікого не звинувачує за недбалість в роботі... що це тільки справа часу, що вони мусять передати документи до архіву але й досі не передали (2016 мінус 75 років=1941)... і тоді вимоги доказу рідства відпадуть... Подзвоніть іще раз і Ви потрапите на іншу людину...

А якщо вже дійсно такий глухий кут, то займіться іншою гілкою та просто чекайте коли бюрократи зроблять свою роботу :D
Я с ними нормально общалась, и просила и т.д. Фраза звучала так: "если в архиве нет, то откуда у нас. пишите запрос через Загс по месту жительства"
Осецкий, Орловский, Юзефович, Бега, Каеткин, Олексов, Князев, Патратий, Фредлов, Туревская
Відповісти

Повернутись до “ДРАЦС, РАЦС (ЗАГС)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей