Янчук

Відповісти

Це прізвище

Отримав при народженні
0
Немає голосів
Отримав через шлюб
0
Немає голосів
Знав, що воно є родинним
0
Немає голосів
Віднайшлось під час дослідження родоводу
0
Немає голосів
Досліджую
0
Немає голосів
Цікавлюсь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 0

Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Янчук

Повідомлення D_i_V_a »

Київська губернія, Васильківський повіт, Золотоустівська церква села Півні (до парафії належать - с. Півні, д. Дмитрівка, д. Волиця)
3 шлюб, 24 січня 1843
Наречений - Уволеннiй въ безстрочный отпускъ Олонѣцкаго Пехотнаго полка рядовий Федоръ Алексѣев Янчукъ житель деревни Дмитровки православный первымъ бракомъ, 35
Наречена - Деревни Волици вдовствующая Крестьянка Ефимiя Самуилова Бабаченкова православного исповѣдания вторимъ бракомъ, 22
Свідки - пожениху деревни дмитровки Крестьяне Кирилъ Алексѣев Мартинюкъ Иванъ Харлампiевъ Дяченко поневѣстѣ деревни Волици однодворецъ Петръ Андреевъ Ступницкiй и Крестьянинъ Алѣксѣй Федоровъ Музиченко
ЦДІАК Ф.127, О.1012, Сп.2127
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Янчук

Повідомлення D_i_V_a »

Цікавий запис... Родина Янчуків тієї місцевості вже стала настільки великою, що можна було одружуваться поміж собою :o

Київська губернія, Васильківський повіт, Золотоустівська церква села Півні (до парафії належать - с. Півні, д. Дмитрівка, д. Волиця)
3 шлюб, 21 січня 1918
Наречений - Деревни Дмитровки Крестьянин Стефан Севастианов Янчук, православного вероисповедания первым браком, 19
Наречена - Деревни Дмитровки Крестьянка Екатерина Герасимова Янчукова, православного вероисповедания первым браком, 20
Свідки - По женихе: деревни Дмитровки Крестьяне: Аввакум Ильин Стеблевский и Поликарп Андроников Задзирский; по невесте деревни Дмитровки Крестьяне: Виктор Петров Даценко и Павел Леонтиевич Рачук
ЦДІАК Ф.127, О.1079, Сп.606
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
IrinaEmelina
Повідомлень: 2
З нами з: 05 жовтня 2017, 23:07
Стать: Жінка
Подякували: 1 раз

Янчук

Повідомлення IrinaEmelina »

Помогите,пожалуйста,все мои поиски по своим корням с фамилией Янчук зашли в тупик. Херсонский архив абсолютно не дал мне никакой информации по поводу моих родственников,хотя родом они с Херсонщины.Интересует более всего польское происхождение,потому как моя бабушка говорила,что в семье у них были поляки.Может кто занимается этой темой?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Янчук

Повідомлення D_i_V_a »

IrinaEmelina писав:Помогите,пожалуйста,все мои поиски по своим корням с фамилией Янчук зашли в тупик. Херсонский архив абсолютно не дал мне никакой информации по поводу моих родственников,хотя родом они с Херсонщины.Интересует более всего польское происхождение,потому как моя бабушка говорила,что в семье у них были поляки.Может кто занимается этой темой?
З Вашого повідомлення зовсім не зрозуміло у чому Ви шукаєте допомогу.
Конкретизуйте будь ласка що Ви шукаєте. За який період? Радянські чи царські часи.
У записах з метричних книг Ви не знайдете національність, її там просто не писали. Не писали її в багатьох документах царського періоду. Якщо знайдеться, що вони були католики, то це вже щось ближче до теми "поляки"...
Про те що бабушка розповідала - може це по її дівочій лінії були поляки? А якщо прізвище Янчук це прізвище її чоловіка-українця, то тоді по Янчукам Ви нічого потрібного не знайдете... хоча через них таки вийдете на дівоче прізвище бабусі :roll:
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
IrinaEmelina
Повідомлень: 2
З нами з: 05 жовтня 2017, 23:07
Стать: Жінка
Подякували: 1 раз

Re: Янчук

Повідомлення IrinaEmelina »

Хочу отыскать польские корни,Янчук это девичья фамилия бабушки, просто такая фамилия часто встречается и в Польше.Я подавалась в архивы,но там ничего не знают или скорее всего просто не хотят помочь.Мой прадед родился 1897 года,жил в с.Великі Копані Херсон.обл.Подскажите,пожалуйста,как мне еще найти данные о нем,если в архиве сказали,что нету?спасибо за ответ
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Янчук

Повідомлення D_i_V_a »

IrinaEmelina писав:Хочу отыскать польские корни,...
Ви краще не кажіть ні кому, що хочете відшукати польські корні... нажаль сьогодні така постанова питання дратує як архіваріусів, так і дослідників :( . Ось тут тема про карту поляка.
Спитайте ще раз в архіві про перепис 1897 року по цьому селу. Може щось збереглось. Сподіваюсь ви знаєте ім'я батьків Вашого прадіда. Якщо ні, то робіть запит просто по прізвищу. Національність там не стоїть, але написано яка рідна мова.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
Вернер
Повідомлень: 3185
З нами з: 22 квітня 2016, 12:19
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 108 разів
Подякували: 665 разів

Re: Янчук

Повідомлення Вернер »

Український голос (Проскурів) №22 від 14.12.1941, сторінка 4
Загублені або вкрадені документи є недійсні
Паспорт, виданий Проскурівською міліцією на ім'я ЯНЧУК Дем'яна Андрійовича.
Час плине
Відповісти

Повернутись до “Я”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей