Поради архівам

Відповісти
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Поради архівам

Повідомлення D_i_V_a »

Я зараз сердита та готова когось покусать... ;) то думаю, чи не створить тему стосовно ПОРАД АРХІВАМ
Від нас користувачів цих архівів поради самим архівам... може допоможе...
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Поради архівам

Повідомлення D_i_V_a »

Ще у грудні зробила запит до російського архіву. Про те, що там роботу налаштовано пагано читала всякого і багато тому перед цим інтенсивно дзвонила випитуючи, яким чином найкраще зробити і відправити запит щоби отримати вичерпну відповідь. Мене вже співробітники архіву знають по імені-батькові, що приємно, але загалом від цього полегшення в комунікації немає.
Вчора з'ясувалось, що відповідь мені вислали вже 2 місяці тому. Я звісно імейла не отримала... і якби сама вчора не подзвонила (бо у мене висить нагадування про черговий дзвоник до архіву і я коли записувала це нагадування, то дала трошки побільше часу), то не скоро б про відповідь дізналась...

А скільки таких, що взагалі не передзвонюють? То виглядає так, що і пророблена архівом робота також зависає якщо клієнт сам не з'явиться? Чи як?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Поради архівам

Повідомлення D_i_V_a »

З другої теми

Ця тема - надсилання запитів та відповідь на них архівами - для мене особисто "больна" (чи хвора :? )). І це питання є болючим для багатьох, хто ще не пристосувався...

У мене особисто в налаштуваннях електронної пошти вже років з 10 стоїть для кожного відправленого листа автоматичне причеплення повідомлення про те що його прочитали. Також в налаштуваннях зроблено так, що якщо хтось мене про таке також запитує, то іде автоматична згода. У людей, у кого таких налаштувань немає, при отриманні кожного мого листа вискакує запит, який говорить, що їм треба натиснуть кнопку згоден (чи що там ще пише) і мені піде звіт про те що вони листа прочитали.
Загалом це називається БІЗНЕС ЕТИКЕТ, та навчені люди ділового світу та світу службовців таким користуються і це норма... в цівілізованих країнах.

Всі ці роки тільки одиниці натискають на кнопку підтвердження :shock:
Але вже останні роки потроху з'являються такіж продвинуті, у кого це вже стоїть автоматом і це все значно полегшує життя,тому що знаєш коли людина отримала листа.

Про архіви. З восьми архівів з якими контактувала за останні 3 роки тільки в одному архіві у місті Володимирі (Росія) були такі налаштування.

Десь 70% справ що мені потрібні знаходяться у ЦДІАКу. Я відношуся до людей що щиро готові допомогти (і вважаю що порада - це також допомога, яка зберігає багато нервів і часу і значно полегшує роботу) тому ще у 2015 році в серпні місяці прийшла до ЦДІАКа, мала бажання поговорити з новою директоркою, але вона була у відпусці, та пішла до О.В. Полозової, вона здається зам директора. Прийшла не спонтанно, перед цим дзвонила не раз.

В тій розмові висловила свої побажання стосовно:
1. ось цих налаштувань компьютерів що автоматично роблять свою роботу. Що для цього треба тільки знайти якогось молодого чоловіка (може студента) і дати йому можливість щоби він у всіх компах архіва включив цю опцію. Це займе у нього не більше 1 дня.
2. Подруге - дать пинка своїй бухгалтерії, якщо вони не взмозі то піти до банка самій, та налагодити можливість переказу грошей з-за кордону. Бо якщо такого в архіві немає, то це говорить про недбалість керівництва.
В Україні є декілька архівів в які можна переказати гроші з-за кордону, і ці архіви всі на заході країни. Чим далі на схід, тим ситуація гірше.
3. Питалась про мормонівські копії. Але цю тему зараз чипать не буду, бо те що мені відповіла О.В. Полозова потребує перевірки.

Зараз у нас розмова іде тільки про налаштування комп'ютерів на надсилання повідомлень про прочитання листа - це справа декількох хвилин.
Пані Полозова тоді після розмови дякувала і казала що передасть інфо далі...
НУ І ЩО???
Думаєте щось змінилось?
НІ.

Пройшло вже півтора року.
Перше питання можна вирішити максімум за 1 тиждень.
Друге питання - максімум за місяць.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Поради архівам

Повідомлення D_i_V_a »

D_i_V_a писав: Ця тема - надсилання запитів та відповідь на них архівами - для мене особисто "больна" (чи хвора :? )). І це питання є болючим для багатьох, хто ще не пристосувався...
Радісна новина.
Сьогодні отримала повідомлення про отримання мого імейлу/запиту, що надіслала до РГВА.
В тому році такого ще не було ;) ...
Стоїть дата і час коли ця подія трапилась. Приємно.
То можна сподіватися, що через 5-10 років, коли "стара гвардія" піде на пенсію та прийде нова, це буде всюди нормою для інтернет-спілкування.
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Відповісти

Повернутись до “Питання та поради стосовно теми "АРХІВИ"”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей