Фільтраційні справи
- al_mol
- Супермодератор
- Повідомлень: 2719
- З нами з: 05 червня 2016, 19:36
- Стать: Чоловік
- Звідки: Вінниця
- Дякував (ла): 948 разів
- Подякували: 2910 разів
Фільтраційні справи
фільтраційні справи- це справи на радянських громадян, які були примусово вивезені до Німеччини, та на військовополонених у часи Другої Світової війни.
В цій темі будемо викладати зразки документів із справ.
В цій темі будемо викладати зразки документів із справ.
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
- al_mol
- Супермодератор
- Повідомлень: 2719
- З нами з: 05 червня 2016, 19:36
- Стать: Чоловік
- Звідки: Вінниця
- Дякував (ла): 948 разів
- Подякували: 2910 разів
Re: Фільтраційні справи
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
- al_mol
- Супермодератор
- Повідомлень: 2719
- З нами з: 05 червня 2016, 19:36
- Стать: Чоловік
- Звідки: Вінниця
- Дякував (ла): 948 разів
- Подякували: 2910 разів
Re: Фільтраційні справи
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
- al_mol
- Супермодератор
- Повідомлень: 2719
- З нами з: 05 червня 2016, 19:36
- Стать: Чоловік
- Звідки: Вінниця
- Дякував (ла): 948 разів
- Подякували: 2910 разів
Re: Фільтраційні справи
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
- al_mol
- Супермодератор
- Повідомлень: 2719
- З нами з: 05 червня 2016, 19:36
- Стать: Чоловік
- Звідки: Вінниця
- Дякував (ла): 948 разів
- Подякували: 2910 разів
Re: Фільтраційні справи
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
- al_mol
- Супермодератор
- Повідомлень: 2719
- З нами з: 05 червня 2016, 19:36
- Стать: Чоловік
- Звідки: Вінниця
- Дякував (ла): 948 разів
- Подякували: 2910 разів
Re: Фільтраційні справи
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
- al_mol
- Супермодератор
- Повідомлень: 2719
- З нами з: 05 червня 2016, 19:36
- Стать: Чоловік
- Звідки: Вінниця
- Дякував (ла): 948 разів
- Подякували: 2910 разів
Re: Фільтраційні справи
Мои предки: Молчановские, Вишневские, Пророк, Олейничук, Пеньковские, Дегусары Тимуш, Лабудзинские Шафранские , Юркевич, Зборовский
-
ОнлайнАннА
- Супермодератор
- Повідомлень: 8876
- З нами з: 15 лютого 2016, 15:51
- Стать: Жінка
- Дякував (ла): 3562 рази
- Подякували: 2154 рази
Re: Фільтраційні справи
ВІЙСЬКОВОПОЛОНЕНІ ЧЕРВОНОЇ АРМІЇ В ГІТЛЕРІВСЬКИХ СПЕЦТАБОРАХ НА ОКУПОВАНІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ 1941–1944 Величезна кількість рад. військовиків опинилась у полоні на поч. Великої вітчизняної війни Радянського Союзу 1941–1945 внаслідок невдалих бойових дій і відступу Червоної армії (див. Радянська армія). Лише у прикордонні, в "котлах" під Києвом, у р-ні Умані та Харкова в полоні виявилося бл. 1,5 млн осіб. Серед більш ніж 180 таборів військовополонених, розташов. в Україні, найбільшими були Дарницький табір військовополонених під Києвом, Володимир-Волинський на Волині, "Богунія" на Житомирщині, "Гросс-лазарет" у Славуті, "Цитадель" у Львові, "Уманська яма", "Хорольська яма" на Полтавщині. Становище рад. військовополонених було набагато гіршим, ніж військовополонених ін. воюючих країн: на них не поширювався правовий режим Гаазьких (1899 та 1907) і Женевської (1929) міжнар. конвенцій, оскільки останні не були підписані тодішнім парт.-рад. кер-вом СРСР. Під табори військовополонених пристосовували випадкові приміщення, курені або майданчики просто неба, огороджені кількома рядами колючого дроту із сторожовими вишками. Кер-во і охорона таборів складалися з добірних садистів і головорізів з числа гітлерівських військовослужбовців та місц. поліцаїв. Адміністрація створювала нестерпно жорстокий режим: у військовополонених забирали теплі речі, виганяли на найважчі, часто смертельно небезпечні роботи, напр., на розмінування, годували не більше одного разу на день, інколи не годували тижнями. Найпоширеніша їжа – "баланда", що готувалася з брукви та нечищеної картоплі, й "хліб", що на 65 % складався з висівок. Смертність військовополонених від голоду, хвороб і тортур у таборах наближалася до 60 % їх чисельності. За свідченнями команд. окупаційними військами в Україні, у таборах військовополонених щодня в середньому помирало 2,5 тис. осіб, заг. ж кількість загиблих рад. військовополонених у гітлерівських спецтаборах на тер. України – 1 млн 367 тис. осіб. Незважаючи на вкрай несприятливі умови для боротьби, у таборах не припинявся опір гітлерівцям – втечі, в т. ч. масові з використанням підкопів та тунелів. Ті, кому вдалося звільнитися з таборів, у переважній більшості вливалися до партизан. формувань та місц. підпілля. Наприкінці 1941 командування вермахту почало вивозити рад. військовополонених до Німеччини для використання їх як робочої сили. До трав. 1942 з України до рейху вивезено понад 500 тис. військовополонених.
Коваль М.В.
дата публікації: 2003 р.
Коваль М.В.
дата публікації: 2003 р.
- DVK_Dmitriy
- Супермодератор
- Повідомлень: 5312
- З нами з: 25 березня 2016, 19:59
- Стать: Чоловік
- Дякував (ла): 988 разів
- Подякували: 3907 разів
Re: Фільтраційні справи
ДАВіО, Фонд Р-6023 Опис 3. Анкети військовополонених.
https://drive.google.com/drive/folders/ ... rocvIzpu4C
На частині анкет є фото. Серед анкет військовополонених є анкети цивільних.
Справа 1.
Куща Петр Никитович 28.04.1921
Батько Куща: Никита Жмеринский р-н
Куртынюк Григорий Петрович 25.03.1900 Вин. обл.
Фамилия матери: Белоус
Жена: Юлия, Чичеливка
Курдиль Родион Алексеевич 15.05.1898 Вин. обл.
Жена Курдиль Ефросинья, Тепликский р-н с. Мочулка
Кудля Яков Иосифович, 9.09.1910, с. Хмеливка(фото)
Фамилия матери: Онищук
Жена: Кудля Феодосия, с. Хмеливка Винницкая обл.
Кугаенко Степан Михайлович, 1907 Вин. обл.
Фамилия матери: Колибабчук
Кройтор Никодим Петров, 12.09.1917, с. Веребка(фото)
Фамилия матери: Гринько
Жена: Доникия Кройтор, Крыжопольский р-н, с. Веребка
Кривонос Борис Максимович, 1925, Вин. обл., с. Махоронцы
Отец: Кривонос Максим, Козятинский р-н с. Махоронцы
Кривицкий Юрий Юрьевич, 18.12.1923, Тульчин
Жена: Кривицкий Юрий?, Вин. обл., м. Калиновка
Кравчук Мирон Филимонович, 15.03.1898, Дратовское
Фамилия матери: Магдич
Кравчук Ефим Макарович, 13.12.1891, Вин. обл., с. Дариковка
Фамилия Матери: Шевчук
Жена: Секлета Кравчук, Вин. обл., Илинецкий р-н, с. Дариковка
Кравченко Илья Федотович, 19.07.1910, Винница(фото)
Фамилия матери: Зеленко
Мать: Кравченко Ольга Емельянова, Вин. обл., с. Большие Хутора
Кошовский Иван Иванович, 04.1919, Жаринцы
Фамилия матери: Качерова
Отец: Кошовский Иван, Вин. обл., Мур-куриловский р-н, с. Жаринцы
Кошель Дмитрий Порфирьевич, 8.08.1920, Сандроки(фото)
Фамилия матери: Микулевич
Мать: Кошель Анна Павловна, Вин. обл., Хмельникский р-н, с. Сандроки
Костик (Котик?) Устин(Иван) Михайлович, 7.07.1917, Погорело
Жена Котик Дуня Ивановна, Вин. обл., Мур-Куриловецкий р-н, с. Погориле
Кот Митрофан Филиппович, 26.1898, Вин. обл., Теплик
Фамилия матери: Червенчук
Жена: Кот Пелагея, Вин. обл., Тепликский р-н, с. Теплик.
Косовский Карп Степанович, 27.03.1918, с. Гоменко
Мать: Косовская Текля, Вин. обл., Шаргородский р-н, с. Гоменко
Косенко Карп Максимович, 15.08.1905, Тростянец
Фамилия матери: Криклива
Жена: Косенко Ольга, Вин. обл., Тростянецкий р-н, с. Тростянец
Король Омельян Терентьевич, 30.07.21, Садова
Фамилия матери: Докия
Пидок Докия, Вин. обл., М-Подольский р-н, с. Садова
Коробчук Тимофей Степанович, 1912, Вин. обл., с. Хромавка(фото)
Фамилия матери: Копица Горпина
Жена: Коробчук Пелагея, Вин. обл., Черневецкий р-н, с. Храмивка
Корничук Лука Назарович, 14.08.1918, Карбивка(фото)
Фамилия матери: Тюткова
Корничук Пелагея Гр., Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Карбивка
Компаницкий Петр Клементьевич, 25.02.1902, Винница
Жена: Компаницкая Татьяна, Вин. обл., Плисковский р-н, с. Плисков
Козак Филип Григорьевич, 21.10.1905, Суботовка
Жена: Козак Софья, Вин. обл., М-Подольский р-н, с. Суботовка
Когут Михаил Леонтьевич, 29.05.1904, Комаровка
Фамилия матери: Матрена
Жена: Когут Евгения, Вин. обл., Тепликский р-н, с. Комаровка
Коваличенко-Ковалюк Николай Феодосьевич, 10.12.1911, Вин. обл., Ильинецкий р-н, с. Якубовка
Фамилия матери: Ковальчук
Сестра: Коваличенко Ефросиния, Вин. обл., Ильинецкий р-н, с. Якубовка
Ковалевский Иван Мойсеевич, 18.04.1900, Вин. обл.
Фамилия матери: Котовская
Жена: Ковалицкая Марфа, Вин. обл., Криштоповка
Ковалевский Павел Людмилович, 1914, Вин. обл., Котюжаны(фото)
Фамилия матери: Линдар
Мать: Ковалевска Анна, Вин. обл., с. Котюжаны
Ковалевич Федор Иванович, 1898, Гроднинская обл.
Фамилия матери: Мельничук
Жена: Ковалевич Надежда, Вин. обл., Турбовский р-н, с. Овечаче
Коваль Федор (Иванович) Танасович, 20 Михайловка
Отец: Коваль Танас, Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Михайловка
Коваль Иван Маркович, 18.09.1916, с. Русская Поляна, Омской обл.
Коваль Мария Марковна, Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Тарасовка
Князький Николай Яковлевич, 21.12.1921, Песчанка
Фамилия матери: Курильчук
Мать: Князький Акулина, Вин. обл., Песчанский р-н, с. Песчанка
Качан Дмитрий Панфилович, 11.12.1910, Вин. обл.
Фамилия матери: Зарчинко
Отец: Качан Панфил, Вин. обл., Ольгопольский р-н, с. Лискуче.
Карпенко Василий Иванович, 15.03.1902, Прилуки(фото)
Фамилия матери: Полковниченко
Бедниченко Д. А., Вин. обл., Жмеринский р-н, Леняки
Карнаух Василий Андреевич, 12.05.1911, Винница
Фамилия матери: Гевко
Карнаух Антонина, Вин. обл., Липовецкий р-н, с. Россошь
Карлик Иван Андреевич, 15.05.1917, Вин. обл.
Фамилия матери: Загородная
Мать: Карлик Лукерья, Вин. обл., с. Стратиевка
Караванов Иван Франикович, 25.12.1921, Жмеринка(фото)
Фамилия матери: Корниенко
Мать: Караванова Мария, Вин. обл., м. Жмеринка
Какурин Михаил Иванович, 20.05.1921, Феликсановка(фото)
Фамилия матери: Мошняк
Мать: Какурина Анна Николаевна, Вин. обл., Черневецкий р-н, с. Феликсановка
Иванчук Михаил Романович, 25.10.1920
Буренко Ирина, Вин. обл., Чечельницкий р-н, с. Вербика
Иванов Василий Матвеевич, 24.02.1921, Вин. обл., Мур-Куриловецкий р-н, с. Бахтенок
Фамилия матери: Гуссак
Иванова Нина Матвеевна, Вин. обл., Мур-Куриловецкий р-н, с. Бахтенок
Зозуля Петр Тодосович, 1919, с. Крикрвца
Фамилия матери: Евдокия
Зозуля Евдокия, Вин. обл., Немировский р-н, с. Криковцы
Зинченко Терентий, 5.05.1913, с. Новоприлуки у Винницы
Сворин или Зворин Кирил Тимофеевич, 4.02.1917, с. Губник
Фамилия матери: Заец
Сворина Феодора Тимофеевна, Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Губник
Запорожец Федор Теофонович, 8.01.1921, Червоное
Фамилия матери: Ксения
Запорожец Ксения, Вин. обл., Сирковецкий р-н, с. Червоное
Заика Марко Андреевич, 20.05.1920
Фамилия матери: Текля
Заика Текля, Вин. обл., Липовецкий р-н, Вичилбун
Заболотный Дмитрий Тимкович, 13.06.1911, Посош
Фамилия матери: Шевченко
Сестра: Максимчук Татьяна, Вин. обл., Тепликский р-н, с. Поссоши
Жданов Виктор Федорович, 19.11.1918, Винница(фото)
Фамилия матери: Анастасия Деминева
Дьяченко Григорий Иванович, 9.04.1919, Сеферовка
Фамилия матери: Банака
Долинский Семен Артемович, 18.05.1911, Рахня
Долинская Генриета, Вин. обл., Петрашеевка
Дозорец Терентий Димитриевич, 28.10.1905, Слобода
Фамилия матери: Сидоренко
Брат: Дозорец Макар, Вин. обл., Хмельникский р-н, с. Слобода.
Доведанюк(Довганюк) Захарий Федорович, 8.02.99, Вин. обл., с. Крутогор
Фамилия матери: Романчук Евгения
Жена: Евфросинья Довганюк, Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Крутогор
Дидык Григорий Сергеевич, 1.09.1923, Вин. обл., Тростянецкий р-н, д. Ладыжин(фото)
Фамилия матери: Таран
Мать: Дидык Евдокия, Вин. обл., Тростянецкий р-н, д. Ладыжин
Дзюбенко Петр Трофимович, 1905, Кушинивка
Фамилия матери: Дзебко
Отец: Дзюбенко Трофим, Вин. обл., Бершадский р-н, с. Крушина
Демиденко Николай Васильевич, 17.11,1917, Хижни
Фамилия матери: Константинова
Жена: Диденко Соня, Вин. обл., Оратовский р-н, с. Балабановка
Делятка Ефим Андреевич, 1914(?), Вин. обл.
Жена Василиса Дельятко, Вин. обл., Ободовский р-н, с. Ободовка
Гуцол Иван Фадеевич, 1911, Вильшанка(фото)
Фамилия матери: Сеня
Гузол Стефан, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Вильшанка
Гусар Иван, 2.02.21, у Винницы
Правильные данные: Биларусов Иван, 2.02.21, у Винницы
Гундерчук Федор Исаакович, 1902, Вин. обл., Чернятин
Фамилия матери: Мельник
Жена: Гундерчук Лина, Вин. обл., Жмеринский р-н, с. Чернятин
Гуменный Алексей Викторович, 5.12.1918, с. Алексеевка
Фамилия матери: Пославская
Сестра: Рябоконь Анна Викторовна, Вин. обл., Немировский р-н, с. Алексеевка
Гук Григорий Александрович, 13.01.1902
Фамилия матери: Мартынюк
Жена: Гук Югена, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Руссо-Криклевич
Григорий Михаил Федорович, 13.09.1917, Вин. обл.
Фамилия матери: Бевз
Отец: Григоренко Федор Кирьянович, Вин. обл., Литинский р-н, с. Дашкивцы.
Гречко Федор Иванович, 7.03.1920
Фамилия матери: Лищишина
Отец: Гречко Иван, Вин. обл., Тыверовский р-н, с. Ворошиловка
Грабар Тодос Григорьевич, 28.12.1919, с. Мизякив
Фамилия матери: Мария
Грабар Григорий, Вин. обл., Калиновский р-н, с. Мизякив
Грабар Ефим Пантелемонович, 25.03.1900, с. Татариски
Фамилия матери: Юзва
Горобецкий Мечислав Петрович, 22.05.1914., Покутинцы(фото)
Фамилия матери: Пукас
Феликса Городецкая, Вин. обл., с. Джулинский р-н, Вихнина
Горбань Александр, 20.05.1921, Винница
Глисенков Серафим, 15.08.1912, Арзамас
Гончар Иван Федорович, 28.06. 1920, с. Н-Ободовка
Фамилия матери: Оксана
Мать: Гончар Оксана Иосиповна, Вин. обл., Ободовский р-н, с. Новая Ободовка
Головко Федор Федорович, 17.02.1915, Киевская обл., с. Вартовка
Фамилия матери: Крочек
Жена: Головко Ксеня Евсеевна, Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Михайловка
Глущенко Михаил Николаевич, 1907, Вин. обл., Аратов
Фамилия матери: Кучерук Прасковья
Жена Глущенко Вера, Вин. обл., Оратовский р-н, с. Осично
Гейсенюк Яков Маркович, 25.12
Фамилия матери: Фроська
Гайсенюк Марко, Вин. обл., Черневецкий р-н, с. Буш
Гадомский Иосиф Николаевич, 1899, Вин. обл.
Фамилия матери: Анна
Жена: Гадомская Надежда Антоновна, Вин. обл., Сагородского р-на, с. Зозулинцы
Вуссик Николай Федорович, 5.12.1907, Вин. обл.
Фамилия матери: Плахотник
Жена: Анна Вуссик, г. Винница, ул. Первомайская, 48
Волк Григорий Васильевич, 25.09.1895, с. Гули
Фамилия матери: Мулярова
Жена: Волк Евдокия, Вин. обл., Барский р-н, с. Гули
Вербовенко Никандор Тимофеевич, 1915 Вин. обл., Ладыжин
Фамилия матери: Запорожец
Мать: Вербовенко Евдокия Федоровна, Вин. обл., Тростянецкий р-н, с. Ладижин
Величко Зиновий Трофимович, 1910, с. Ступник
Фамилия матери: Миленик
Жена: Величко Параска, Вин. обл., Улановский р-н, с. Ступник
Бурдейный Иосиф Семенович, 20.03.1920, Винница
Мать: Мария, Вин. обл., с. Бережня
Бурдейный Иларион Яковлевич, 1905, Княжево(фото)
Бурдейная Броня, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Княжево
Бурбела Семен Филимонович(фото)
Фамилия матери: Олена
Бурбела Анастасия, Вин. обл., Могилев-Подольский р-н, с. Борщовща
Буга Леонид Яковлевич, 27.05.1906, с. Садковцы
Фамилия матери: Хомяк
Жена: Буга Наталья, Вин. обл., М-Подольский р-н, с. Садковцы
Брояка Владимир Францевич, 10.09.1919, Торчин
Жена: Брочка Ромуальда, Вин. обл., Хмельникский р-н, с. Терешполь
Брийлан Федор Никитович, 8.12.1920, Вин. обл., Фривонилка(Фото)
Фамилия матери: Хочтинар
Брийлань Никита: Вин. обл., Песчанский р-н, с. Фривонилка
Брешатик Иван Карпович, 1909, Четвертиновка
Фамилия матери: Линченко
Брешата Акима, Вин. обл., Тростянецкий р-н, с. Четвертинова
Боровецкий Иван Федорович, 1895, Вин. обл., с. Лисниче
Фамилия матери: Вдовиченко Софья
Жена: Боровецкая Франя Афанасьевна, Вин. обл., Ольгопольский р-н, с. Лисниче
Бондарь Николай Ефимович, 29.12.1919, с. Самгородок
Фамилия матери: Пшенецкая
Бондарь Евдокия, Вин. обл., Шпиковский р-н, с. Жабокрич
Бондар Максим Сафонович, 22.02.1911, Дзялово
Фамилия матери: Голуб
Бондарь Акулина, Вин. обл., Станиславчикский р-н, с. Тарасовка
Бобик Григорий Моисеевич, 1894, с. Жабокрич(фото)
Фамилия матери: Выхристюк
Сын: Бобик Афанасий, Вин. обл., Крыжопольский, с. Жабокрич
Береза Иван Акимович, 15.06.1909, с. Гармаки(фото)
Береза Ефросиния, Вин. обл., Барский р-н, с. Гармаки
Бендюк Сидор Федорович, 5.02.1895, Граманки(фото)
Фамилия матери: Шитнюк
Жена: Бендюк Мария, Вин. обл., Брацлавский р-н, с. Граманки
Бенедик Василий Сидорович, 2.04.1902, Винница
Фамилия матери: Нешпара
Жена: Бенедик Секлета, Вин. обл., Илинецкий р-н, с. Даниловка
Бен Василий Еремович, 22.08.1921, Скола(фото)
Фамилия матери: Одарка
Бен Ерема, Вин. обл., Плисковский р-н, с. Скала
Белоус Антон Филиппович, 1.09.1914, с. Н. Ольчадаев(фото)
Фамилия матери: Белоус?
Дценсик Катерина, Вин. обл., Ярышевский р-н, с. Н. Ольчадаев
Белкин Николай Федорович, 1921, Слобода
Фамилия матери: Наталья
Белкина Наталка, Вин. обл., Черневецкий р-н, с. Слобода-Бужанска
Безнощук Артем Петрович, 1915, Волчек
Фамилия матери: Дорошенко
Поляруш Софья, Вин. обл., Брацлавский р-н, с. Волчек
Бахилов Федор Филиппович, 12.10.23, Андреевка
Фамилия матери: Барчинина
Мать: Бахилова Анна, Вин. обл., Шаргородский р-н, с. Андреевка
Басов Иван Захарович, 1923, Вин. обл., Полевое-Рохивя
Фамилия матери: Циганова
Баранов Сава Николаевич(фото)
Фамилия матери: Кушнир
Баранова Ольга, Вин. обл., Канегородский р-н, с. Громовка
Бандуш Кирил Маркович, 29.03.1896, с. Баланеевка
Фамилия матери: Магазинская
Жена: Бандуш Александра, Вин. обл., Бершадский р-н, с. Баланеевка
Базалицкий Иван Терентьевич, 9.03.1919, Вин. обл.(фото)
Афанасьев Григорий Ниеифорович, 1901, Бобчино
Фамилия матери: Зинчишина
Жена: Афанасьева Мария, Вин. обл., Черневецкий р-н, с. Бабчинцы
Асаулов Полиект Афанасьевич, 8.07.1913, с. Вольфановка(фото)
Фамилия матери: Рябенька
Асаулов Афанасий Ефрем., Вин. обл., Ямпольский р-н, с. Вольфановка
Андрущак Иван Васильевич, 17.02.1921, Воевиченцы
Фамилия матери: Коваль
Мать: Андрущак Марфа Ивановна, Вин. обл., Могилев-Подольский р-н, с. Воевеченцы
Андронатый Иван Константинович, 27.08.1916, Вин. обл., Ольшанка
Фамилия матери: Бондарь
Андронатый Константин, Вин. обл., Крыжопольский р-н, д. Ольшанка
Андрияш Сергей Миронович, Леоновка
Фамилия матери: Стефанида
Андрияш Фекня, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Леоновка.
Андрийчук Федор Максимович, 1915, Винница
Фамилия матери: Чердиль
Отец: Максим Андрейчук, Вин. обл., Плисковский р-н, с. Чернявка
Аврамчук Никита Трофимовиич, 1903, Винница(фото)
Фамилия матери: Татьяна
Источник
http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=54970
https://drive.google.com/drive/folders/ ... rocvIzpu4C
На частині анкет є фото. Серед анкет військовополонених є анкети цивільних.
Справа 1.
Куща Петр Никитович 28.04.1921
Батько Куща: Никита Жмеринский р-н
Куртынюк Григорий Петрович 25.03.1900 Вин. обл.
Фамилия матери: Белоус
Жена: Юлия, Чичеливка
Курдиль Родион Алексеевич 15.05.1898 Вин. обл.
Жена Курдиль Ефросинья, Тепликский р-н с. Мочулка
Кудля Яков Иосифович, 9.09.1910, с. Хмеливка(фото)
Фамилия матери: Онищук
Жена: Кудля Феодосия, с. Хмеливка Винницкая обл.
Кугаенко Степан Михайлович, 1907 Вин. обл.
Фамилия матери: Колибабчук
Кройтор Никодим Петров, 12.09.1917, с. Веребка(фото)
Фамилия матери: Гринько
Жена: Доникия Кройтор, Крыжопольский р-н, с. Веребка
Кривонос Борис Максимович, 1925, Вин. обл., с. Махоронцы
Отец: Кривонос Максим, Козятинский р-н с. Махоронцы
Кривицкий Юрий Юрьевич, 18.12.1923, Тульчин
Жена: Кривицкий Юрий?, Вин. обл., м. Калиновка
Кравчук Мирон Филимонович, 15.03.1898, Дратовское
Фамилия матери: Магдич
Кравчук Ефим Макарович, 13.12.1891, Вин. обл., с. Дариковка
Фамилия Матери: Шевчук
Жена: Секлета Кравчук, Вин. обл., Илинецкий р-н, с. Дариковка
Кравченко Илья Федотович, 19.07.1910, Винница(фото)
Фамилия матери: Зеленко
Мать: Кравченко Ольга Емельянова, Вин. обл., с. Большие Хутора
Кошовский Иван Иванович, 04.1919, Жаринцы
Фамилия матери: Качерова
Отец: Кошовский Иван, Вин. обл., Мур-куриловский р-н, с. Жаринцы
Кошель Дмитрий Порфирьевич, 8.08.1920, Сандроки(фото)
Фамилия матери: Микулевич
Мать: Кошель Анна Павловна, Вин. обл., Хмельникский р-н, с. Сандроки
Костик (Котик?) Устин(Иван) Михайлович, 7.07.1917, Погорело
Жена Котик Дуня Ивановна, Вин. обл., Мур-Куриловецкий р-н, с. Погориле
Кот Митрофан Филиппович, 26.1898, Вин. обл., Теплик
Фамилия матери: Червенчук
Жена: Кот Пелагея, Вин. обл., Тепликский р-н, с. Теплик.
Косовский Карп Степанович, 27.03.1918, с. Гоменко
Мать: Косовская Текля, Вин. обл., Шаргородский р-н, с. Гоменко
Косенко Карп Максимович, 15.08.1905, Тростянец
Фамилия матери: Криклива
Жена: Косенко Ольга, Вин. обл., Тростянецкий р-н, с. Тростянец
Король Омельян Терентьевич, 30.07.21, Садова
Фамилия матери: Докия
Пидок Докия, Вин. обл., М-Подольский р-н, с. Садова
Коробчук Тимофей Степанович, 1912, Вин. обл., с. Хромавка(фото)
Фамилия матери: Копица Горпина
Жена: Коробчук Пелагея, Вин. обл., Черневецкий р-н, с. Храмивка
Корничук Лука Назарович, 14.08.1918, Карбивка(фото)
Фамилия матери: Тюткова
Корничук Пелагея Гр., Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Карбивка
Компаницкий Петр Клементьевич, 25.02.1902, Винница
Жена: Компаницкая Татьяна, Вин. обл., Плисковский р-н, с. Плисков
Козак Филип Григорьевич, 21.10.1905, Суботовка
Жена: Козак Софья, Вин. обл., М-Подольский р-н, с. Суботовка
Когут Михаил Леонтьевич, 29.05.1904, Комаровка
Фамилия матери: Матрена
Жена: Когут Евгения, Вин. обл., Тепликский р-н, с. Комаровка
Коваличенко-Ковалюк Николай Феодосьевич, 10.12.1911, Вин. обл., Ильинецкий р-н, с. Якубовка
Фамилия матери: Ковальчук
Сестра: Коваличенко Ефросиния, Вин. обл., Ильинецкий р-н, с. Якубовка
Ковалевский Иван Мойсеевич, 18.04.1900, Вин. обл.
Фамилия матери: Котовская
Жена: Ковалицкая Марфа, Вин. обл., Криштоповка
Ковалевский Павел Людмилович, 1914, Вин. обл., Котюжаны(фото)
Фамилия матери: Линдар
Мать: Ковалевска Анна, Вин. обл., с. Котюжаны
Ковалевич Федор Иванович, 1898, Гроднинская обл.
Фамилия матери: Мельничук
Жена: Ковалевич Надежда, Вин. обл., Турбовский р-н, с. Овечаче
Коваль Федор (Иванович) Танасович, 20 Михайловка
Отец: Коваль Танас, Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Михайловка
Коваль Иван Маркович, 18.09.1916, с. Русская Поляна, Омской обл.
Коваль Мария Марковна, Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Тарасовка
Князький Николай Яковлевич, 21.12.1921, Песчанка
Фамилия матери: Курильчук
Мать: Князький Акулина, Вин. обл., Песчанский р-н, с. Песчанка
Качан Дмитрий Панфилович, 11.12.1910, Вин. обл.
Фамилия матери: Зарчинко
Отец: Качан Панфил, Вин. обл., Ольгопольский р-н, с. Лискуче.
Карпенко Василий Иванович, 15.03.1902, Прилуки(фото)
Фамилия матери: Полковниченко
Бедниченко Д. А., Вин. обл., Жмеринский р-н, Леняки
Карнаух Василий Андреевич, 12.05.1911, Винница
Фамилия матери: Гевко
Карнаух Антонина, Вин. обл., Липовецкий р-н, с. Россошь
Карлик Иван Андреевич, 15.05.1917, Вин. обл.
Фамилия матери: Загородная
Мать: Карлик Лукерья, Вин. обл., с. Стратиевка
Караванов Иван Франикович, 25.12.1921, Жмеринка(фото)
Фамилия матери: Корниенко
Мать: Караванова Мария, Вин. обл., м. Жмеринка
Какурин Михаил Иванович, 20.05.1921, Феликсановка(фото)
Фамилия матери: Мошняк
Мать: Какурина Анна Николаевна, Вин. обл., Черневецкий р-н, с. Феликсановка
Иванчук Михаил Романович, 25.10.1920
Буренко Ирина, Вин. обл., Чечельницкий р-н, с. Вербика
Иванов Василий Матвеевич, 24.02.1921, Вин. обл., Мур-Куриловецкий р-н, с. Бахтенок
Фамилия матери: Гуссак
Иванова Нина Матвеевна, Вин. обл., Мур-Куриловецкий р-н, с. Бахтенок
Зозуля Петр Тодосович, 1919, с. Крикрвца
Фамилия матери: Евдокия
Зозуля Евдокия, Вин. обл., Немировский р-н, с. Криковцы
Зинченко Терентий, 5.05.1913, с. Новоприлуки у Винницы
Сворин или Зворин Кирил Тимофеевич, 4.02.1917, с. Губник
Фамилия матери: Заец
Сворина Феодора Тимофеевна, Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Губник
Запорожец Федор Теофонович, 8.01.1921, Червоное
Фамилия матери: Ксения
Запорожец Ксения, Вин. обл., Сирковецкий р-н, с. Червоное
Заика Марко Андреевич, 20.05.1920
Фамилия матери: Текля
Заика Текля, Вин. обл., Липовецкий р-н, Вичилбун
Заболотный Дмитрий Тимкович, 13.06.1911, Посош
Фамилия матери: Шевченко
Сестра: Максимчук Татьяна, Вин. обл., Тепликский р-н, с. Поссоши
Жданов Виктор Федорович, 19.11.1918, Винница(фото)
Фамилия матери: Анастасия Деминева
Дьяченко Григорий Иванович, 9.04.1919, Сеферовка
Фамилия матери: Банака
Долинский Семен Артемович, 18.05.1911, Рахня
Долинская Генриета, Вин. обл., Петрашеевка
Дозорец Терентий Димитриевич, 28.10.1905, Слобода
Фамилия матери: Сидоренко
Брат: Дозорец Макар, Вин. обл., Хмельникский р-н, с. Слобода.
Доведанюк(Довганюк) Захарий Федорович, 8.02.99, Вин. обл., с. Крутогор
Фамилия матери: Романчук Евгения
Жена: Евфросинья Довганюк, Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Крутогор
Дидык Григорий Сергеевич, 1.09.1923, Вин. обл., Тростянецкий р-н, д. Ладыжин(фото)
Фамилия матери: Таран
Мать: Дидык Евдокия, Вин. обл., Тростянецкий р-н, д. Ладыжин
Дзюбенко Петр Трофимович, 1905, Кушинивка
Фамилия матери: Дзебко
Отец: Дзюбенко Трофим, Вин. обл., Бершадский р-н, с. Крушина
Демиденко Николай Васильевич, 17.11,1917, Хижни
Фамилия матери: Константинова
Жена: Диденко Соня, Вин. обл., Оратовский р-н, с. Балабановка
Делятка Ефим Андреевич, 1914(?), Вин. обл.
Жена Василиса Дельятко, Вин. обл., Ободовский р-н, с. Ободовка
Гуцол Иван Фадеевич, 1911, Вильшанка(фото)
Фамилия матери: Сеня
Гузол Стефан, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Вильшанка
Гусар Иван, 2.02.21, у Винницы
Правильные данные: Биларусов Иван, 2.02.21, у Винницы
Гундерчук Федор Исаакович, 1902, Вин. обл., Чернятин
Фамилия матери: Мельник
Жена: Гундерчук Лина, Вин. обл., Жмеринский р-н, с. Чернятин
Гуменный Алексей Викторович, 5.12.1918, с. Алексеевка
Фамилия матери: Пославская
Сестра: Рябоконь Анна Викторовна, Вин. обл., Немировский р-н, с. Алексеевка
Гук Григорий Александрович, 13.01.1902
Фамилия матери: Мартынюк
Жена: Гук Югена, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Руссо-Криклевич
Григорий Михаил Федорович, 13.09.1917, Вин. обл.
Фамилия матери: Бевз
Отец: Григоренко Федор Кирьянович, Вин. обл., Литинский р-н, с. Дашкивцы.
Гречко Федор Иванович, 7.03.1920
Фамилия матери: Лищишина
Отец: Гречко Иван, Вин. обл., Тыверовский р-н, с. Ворошиловка
Грабар Тодос Григорьевич, 28.12.1919, с. Мизякив
Фамилия матери: Мария
Грабар Григорий, Вин. обл., Калиновский р-н, с. Мизякив
Грабар Ефим Пантелемонович, 25.03.1900, с. Татариски
Фамилия матери: Юзва
Горобецкий Мечислав Петрович, 22.05.1914., Покутинцы(фото)
Фамилия матери: Пукас
Феликса Городецкая, Вин. обл., с. Джулинский р-н, Вихнина
Горбань Александр, 20.05.1921, Винница
Глисенков Серафим, 15.08.1912, Арзамас
Гончар Иван Федорович, 28.06. 1920, с. Н-Ободовка
Фамилия матери: Оксана
Мать: Гончар Оксана Иосиповна, Вин. обл., Ободовский р-н, с. Новая Ободовка
Головко Федор Федорович, 17.02.1915, Киевская обл., с. Вартовка
Фамилия матери: Крочек
Жена: Головко Ксеня Евсеевна, Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Михайловка
Глущенко Михаил Николаевич, 1907, Вин. обл., Аратов
Фамилия матери: Кучерук Прасковья
Жена Глущенко Вера, Вин. обл., Оратовский р-н, с. Осично
Гейсенюк Яков Маркович, 25.12
Фамилия матери: Фроська
Гайсенюк Марко, Вин. обл., Черневецкий р-н, с. Буш
Гадомский Иосиф Николаевич, 1899, Вин. обл.
Фамилия матери: Анна
Жена: Гадомская Надежда Антоновна, Вин. обл., Сагородского р-на, с. Зозулинцы
Вуссик Николай Федорович, 5.12.1907, Вин. обл.
Фамилия матери: Плахотник
Жена: Анна Вуссик, г. Винница, ул. Первомайская, 48
Волк Григорий Васильевич, 25.09.1895, с. Гули
Фамилия матери: Мулярова
Жена: Волк Евдокия, Вин. обл., Барский р-н, с. Гули
Вербовенко Никандор Тимофеевич, 1915 Вин. обл., Ладыжин
Фамилия матери: Запорожец
Мать: Вербовенко Евдокия Федоровна, Вин. обл., Тростянецкий р-н, с. Ладижин
Величко Зиновий Трофимович, 1910, с. Ступник
Фамилия матери: Миленик
Жена: Величко Параска, Вин. обл., Улановский р-н, с. Ступник
Бурдейный Иосиф Семенович, 20.03.1920, Винница
Мать: Мария, Вин. обл., с. Бережня
Бурдейный Иларион Яковлевич, 1905, Княжево(фото)
Бурдейная Броня, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Княжево
Бурбела Семен Филимонович(фото)
Фамилия матери: Олена
Бурбела Анастасия, Вин. обл., Могилев-Подольский р-н, с. Борщовща
Буга Леонид Яковлевич, 27.05.1906, с. Садковцы
Фамилия матери: Хомяк
Жена: Буга Наталья, Вин. обл., М-Подольский р-н, с. Садковцы
Брояка Владимир Францевич, 10.09.1919, Торчин
Жена: Брочка Ромуальда, Вин. обл., Хмельникский р-н, с. Терешполь
Брийлан Федор Никитович, 8.12.1920, Вин. обл., Фривонилка(Фото)
Фамилия матери: Хочтинар
Брийлань Никита: Вин. обл., Песчанский р-н, с. Фривонилка
Брешатик Иван Карпович, 1909, Четвертиновка
Фамилия матери: Линченко
Брешата Акима, Вин. обл., Тростянецкий р-н, с. Четвертинова
Боровецкий Иван Федорович, 1895, Вин. обл., с. Лисниче
Фамилия матери: Вдовиченко Софья
Жена: Боровецкая Франя Афанасьевна, Вин. обл., Ольгопольский р-н, с. Лисниче
Бондарь Николай Ефимович, 29.12.1919, с. Самгородок
Фамилия матери: Пшенецкая
Бондарь Евдокия, Вин. обл., Шпиковский р-н, с. Жабокрич
Бондар Максим Сафонович, 22.02.1911, Дзялово
Фамилия матери: Голуб
Бондарь Акулина, Вин. обл., Станиславчикский р-н, с. Тарасовка
Бобик Григорий Моисеевич, 1894, с. Жабокрич(фото)
Фамилия матери: Выхристюк
Сын: Бобик Афанасий, Вин. обл., Крыжопольский, с. Жабокрич
Береза Иван Акимович, 15.06.1909, с. Гармаки(фото)
Береза Ефросиния, Вин. обл., Барский р-н, с. Гармаки
Бендюк Сидор Федорович, 5.02.1895, Граманки(фото)
Фамилия матери: Шитнюк
Жена: Бендюк Мария, Вин. обл., Брацлавский р-н, с. Граманки
Бенедик Василий Сидорович, 2.04.1902, Винница
Фамилия матери: Нешпара
Жена: Бенедик Секлета, Вин. обл., Илинецкий р-н, с. Даниловка
Бен Василий Еремович, 22.08.1921, Скола(фото)
Фамилия матери: Одарка
Бен Ерема, Вин. обл., Плисковский р-н, с. Скала
Белоус Антон Филиппович, 1.09.1914, с. Н. Ольчадаев(фото)
Фамилия матери: Белоус?
Дценсик Катерина, Вин. обл., Ярышевский р-н, с. Н. Ольчадаев
Белкин Николай Федорович, 1921, Слобода
Фамилия матери: Наталья
Белкина Наталка, Вин. обл., Черневецкий р-н, с. Слобода-Бужанска
Безнощук Артем Петрович, 1915, Волчек
Фамилия матери: Дорошенко
Поляруш Софья, Вин. обл., Брацлавский р-н, с. Волчек
Бахилов Федор Филиппович, 12.10.23, Андреевка
Фамилия матери: Барчинина
Мать: Бахилова Анна, Вин. обл., Шаргородский р-н, с. Андреевка
Басов Иван Захарович, 1923, Вин. обл., Полевое-Рохивя
Фамилия матери: Циганова
Баранов Сава Николаевич(фото)
Фамилия матери: Кушнир
Баранова Ольга, Вин. обл., Канегородский р-н, с. Громовка
Бандуш Кирил Маркович, 29.03.1896, с. Баланеевка
Фамилия матери: Магазинская
Жена: Бандуш Александра, Вин. обл., Бершадский р-н, с. Баланеевка
Базалицкий Иван Терентьевич, 9.03.1919, Вин. обл.(фото)
Афанасьев Григорий Ниеифорович, 1901, Бобчино
Фамилия матери: Зинчишина
Жена: Афанасьева Мария, Вин. обл., Черневецкий р-н, с. Бабчинцы
Асаулов Полиект Афанасьевич, 8.07.1913, с. Вольфановка(фото)
Фамилия матери: Рябенька
Асаулов Афанасий Ефрем., Вин. обл., Ямпольский р-н, с. Вольфановка
Андрущак Иван Васильевич, 17.02.1921, Воевиченцы
Фамилия матери: Коваль
Мать: Андрущак Марфа Ивановна, Вин. обл., Могилев-Подольский р-н, с. Воевеченцы
Андронатый Иван Константинович, 27.08.1916, Вин. обл., Ольшанка
Фамилия матери: Бондарь
Андронатый Константин, Вин. обл., Крыжопольский р-н, д. Ольшанка
Андрияш Сергей Миронович, Леоновка
Фамилия матери: Стефанида
Андрияш Фекня, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Леоновка.
Андрийчук Федор Максимович, 1915, Винница
Фамилия матери: Чердиль
Отец: Максим Андрейчук, Вин. обл., Плисковский р-н, с. Чернявка
Аврамчук Никита Трофимовиич, 1903, Винница(фото)
Фамилия матери: Татьяна
Источник
http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=54970
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
- DVK_Dmitriy
- Супермодератор
- Повідомлень: 5312
- З нами з: 25 березня 2016, 19:59
- Стать: Чоловік
- Дякував (ла): 988 разів
- Подякували: 3907 разів
Re: Фільтраційні справи
ДАВіО, Фонд Р-6023 Опис 3. Анкети військовополонених.
https://drive.google.com/drive/folders/ ... rocvIzpu4C
На частині анкет є фото. Серед анкет військовополонених є анкети цивільних.
Справа 2.
Труб Иван Федорович, 1918, Лукашово
Труб Федор, Вин. обл., Липовецкий р-н, с. Лукашово
Трищчура Константин Алексеевич, 10.10.1912
Жена: Магливская Анастасия Епифановна, Вин. обл., Барский р-н, Ялтушков
Тригуб Терентий Иванович, 1.08.1921, Рубан(фото)
Фамилия матери: Анна
Топчий Сидор Павлович, 13.05.1916, с. Рубань
Фамилия матери: Степаненко
Отец: Топчий Павел Иванович, Вин. обл., Немировский р-н, с. Рубань
Токарчук Николай Петрович, 20.12.1908, с. Джурин
Фамилия матери: Яковишина
Жена: Токарчук Евдокия, Вин. обл., с. Джурин
Тищук Василий Харитонович, 27.04.1923, Соболевка
Фамилия матери: Ковернега
Отец: Тищук Харитон, Вин. обл., Тепликский р-н, с. Соболевка
Титаренко Василий Илькович, 1.05.20, Чернявка(фото)
Фамилия матери: Огородник
Мать: Титаренко Христя, Вин. обл., Плисовский р-н, с. Чернявка
Тимриенко Дмитрий Афанасьевич, 25.09.1919, Глибочек(фото)
Фамилия матери: Варвара
Тимченко Варвара, Вин. обл., Теплинский р-н, с. Глибочек
Тепержук Тимофей Филкович, 1914, Гармане
Фамилия матери: Макодай
Зина Тепержук, Вин. обл., Барский р-н, Германе.
Талан Николай Иванович, 1908, Холопко(фото)
Фамилия матери: Ляшенко
Жена: Анна Талан, Вин. обл., Барский р-н, с. Мигалевцы
Сыч Семен Ефремович, 1901, Краснопалка
Фамилия матери: Дидевич
Жена: Сыч Горпина, Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Краснополка
Сумневич Александр Михайлович, 31.11.1911, Карповцы(фото)
Фамилия матери: Добруцкая
Жена: Мельникова Ирина, Вин. обл., Мур-Куриливецкий р-н, с. В. Ольчадаев
Ступак Филип Фадеевич, 8.01.1898, Жигаловка
Мать: Ступак Екатерина, Вин. обл., Станиславчикский р-н, с. Жигаловка
Столяр Николай Андреевич, 1917, Мур-Куриловцы
Мать: Столяр Оксана Васильевна, Вин. обл., с. Мур-Куриловцы
Стогрнин Матвей Петрович, 1901, Вин. обл., с. Балабановка
Фамилия матери: Бондарчук
Жена: Ольга, Вин. обл., Оротовский р-н, с. Балабановка
Старенко Демьян Васильевич, 1900, Китроси
Старенко Маня, Вин. обл., Ямпольский р-н, с. Китроси
Сокур Василий Иванович, 4.05.1919, Вин. обл., Жмеринский р-н
Фамилия матери: Опак
Сокур Иван, Вин. обл., Жмеринский р-н, с. Сидова
Собчук Сава Вакулович, 22.07.1916, Вин. обл., Маркивцы
Жена: Собчук Саша, Вин. обл., Комсомольский р-н, с. Маркивцы
Собко Арсентий Евгеньевич, 1915
Фамилия матери: Пелагея
Собко Пелагея, Вин. обл., Вороновицкий р-н, с. Михайловка
Слободянюк Сава Ефремович, 6.12.1910, Нечаев
Фамилия матери: Слободянюк
Жена: Слободянюк Анастасия, Вин. обл., Ямпольский р-н, с. Нечуевка
Скульский Петр Максимович, 25.02.1918, Степанки
Фамилия матери: Дарья
Скульская Дарья, Вин. обл., Станиславчикский р-н, с. Кудивцы
Скульский Дмитрий Максимович, 10.07.1914, Степанки(фото)
Фамилия матери: Дарка
Скульская Дарка, Вин. обл., Станиславчикский р-н, с. Кудивцы
Сивый Кирил Данилович, 1924, Вин. обл.(фото)
Фамилия матери: Яруляк
Сергеенко Владимир Григорьевич, 25.07.1896, Винница
Жена: Олиту Сергиенко, Вин. обл., Липовецкий р-н, с. Любашево
Сеньчуковский Михаил Петрович, 20.10.1922, Бар
Отец: Сеньчуковский Петр Иванович, Вин. обл., Барский сах. з-д
Семик Иван Емельянович, 21.07.1900, Вин. обл.
Фамилия матери: Щербакова
Жена: Семик Анна, Вин. обл., Тепликский р-н, с. Комаровка
Семенюк Афанасий Максимович, 20.06.99, Винница(фото)
Фамилия матери: Орланюк
Семенюк С. Агафья, Вин. обл., Ильиковский р-н, Срелники
Сведенюк Ануфрий Корнеевич, 12.07.42, Вин. обл.,с. Тядин
Фамилия матери: Шишкова
Жена: Сведенюк Катерина, Вин. обл., Ильянецкий р-н, с. Тядин
С(З)аврацкий Адольф Иванович, 12.08.1918, с. Кожухив(фото)
Фамилия матери: Соломея
Брат: С(З)аврацкий Иосиф, Вин. обл., Хмельникский р-н, с. Кожухов
Рятковский Петр Францевич, 2.2.1919, Вин. обл., Копайгородский р-н, с. Горай(фото)
Фамилия матери: Гавровская
Мать: Анна Рятковская, Вин. обл., Капайгородский р-н, с. Горай
Рукавчук Иван Моисеевич, 4.01.1912, Белицко
Фамилия матери: Шахраюк
Нестерова Полина, Вин. обл., ст. Оратов
Резник Демьян Миронович, 1908, Завадовска
Резник Анна Григорьевна, Вин. обл., Тепликский р-н, с. Завадовка
Ребрина Федор Семенович, 3.02.1917, Вербово(фото)
Фамилия матери: Контарук
Жена: Ребрина Антонина, Вин. обл., Томашпольский р-н, с. Вербово
Ратушняк Сергей Сергеевич, 19.03.1919, Севериновка(фото)
Фамилия Матери: Моханопа?
Ратушняк И.Н., Вин. обл., Тростянецкий р-н, с. Севериновка
Ратов Степан Лазаревич, 9.10.1916, Винница(фото)
Фамилия матери: Сафронова
Отец: Лазарь Иванович Ратов, Вин. обл., Тивинский р-н, с. Борское
Пугацкий Илья Иванович, 20.06.1918, Марковцы(фото)
Фамилия матери: Демчук
Отец: Пугацкий Иван, Вин. обл., Махновский р-н, с. Махновка
Присяжнюк Антон Петрович, 1910, Петничаны, Винница(фото)
Фамилия матери: Лейбук Евдокия
Жена: Загоруйко Татьяна, Винница, Петничанская, 145
Приймак Феодосий Харламович, 1897, Вин. обл.
Фамилия матери: Максимова
Жена: Ольга, Вин. обл., Вороновицкий р-н, с. Гуменкое
Предоляк Федор Дмитриевич, 1910, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Голубеча(фото)
Фамилия матери: Чемиль
Мать: Подоляк Ирина, ВИн. обл., Краснопольский р-н, с. Голубеча
Праворук Павел Григорьевич, 3.03.1901, Вин. обл.
Фамилия матери: Пачтовская
Сестра: Праворук Юстина, Вин. обл, с. Солучна
Порфиров Евдокий Иванович, 3.07.1901, Вин. обл.
Фамилия матери: Шевчук
Жена: Марта Порфирова, Вин. обл., Дашевский р-н, с. Вюхье
Порох Николай Васильевич(фото)
Фамилия матери: Софья
Порох Василий, Вин. обл., Мур-Куриловецкий р-н, с. Кончив
Попов Иван Степанович, 13.04.1898, Вин. обл., Москалевка
Фамилия матери: Пилипенко
Жена: Попова Мария, Вин. обл., Жмеринский р-н, с. Москалевка
Полищук Омельян Макарович, 6.03.1918, Андрюшивка(фото)
Фамилия матери: Палагея
Полищук Фросиня Демьяновна, Вин. обл., Турбовский р-н, с. Турбов
Полещук Николай Давидович, 1921, Вин. обл.
Фамилия матери: Круча
Полещук Давид Маркович, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Крузеко
Покиньчереда Лукьян Никифорович, 1909, Вин. обл, Шилковский р-н, с. Винокурня(фото)
Фамилия матери: Олексюк
Отец: Покиньчереда Никифор, Вин. обл, Шилковский р-н, с. Винокурня
Подковский Демьян Артемович, 1901, Вин. обл., Тростянецкий р-н, с. Лукашовка(фото)
Фамилия матери: Добровская
Подковская Марфа, Вин. обл., Тулачинский р-н, с. Белоусовка
Плаксиенко Николай Иванович, 6.12.1920, с. Писочин(фото)
Фамилия матери: Горбань
Мать: Горбань Ульяна, Вин. обл., Липовецкий р-н, с. Песочин
Пилипенко Григорий, 14.09.1918, Зарудинцы
Фамилия матери: Пестья
Пилипенко Ярина, Вин. обл., Вороновицкий р-н, с. Лука
Печак Степан Яковлевич, 13.07.1903, Нагоряны
Фамилия матери: Гончар
Жена: Печак Татьяна, Вин. обл., Ярошевский р-н, с. Нагоряны
Петренко Василий Степанович, 5.02.1910, с. Серби
Фамилия матери: Витюк
Жена: Петренко Зинко, Вин. обл., Черневицкий р-н, с. Серби
Петренко Андрей Прокопович, 23.09.1921, Овсянки у Винницы
Перестук Алексей Михайлович, 12.02.1919, Носовице
Отец: Перестук Михаил, Вин. обл., Сирковецкий р-н, с. Носовице
Пензар Александр Михайлович, 30.08.1897, Тронка
Фамилия матери: Скопик
Жена: Пензар Анастасия, Вин. обл., Тульчинский р-н, с. Тронка
Попадюк Андрей Иванович, 1921, Великий Митник
Фамилия матери: Евдокия
Попадюк Евдокия, Вин. обл., Хмельникский р-н, Великий Митник
Панчук Тимофей Николаевич, 28.02.1898
Фамилия матери: Панчук
Жена: Наталья, Вин. обл., с. Пустовцы
Палевич Леонид Игнатьевич, 21.10.1898, с. Полянецкая(фото)
Фамилия матери: Романовская
Воскобойникова Лидия, Винница, ул. Пушкинская, 25
Паламарчук Григорий Афанасьевич, 3.01.1895, Бандишевка
Фамилия матери: Грембовска
Жена: Паламарчук Мария, Вин. обл., Могилев-Подольский р-н, с. Бандышевка
Пазаров Акентий Григорьевич, 1900, Вин. обл.
Фамилия матери: Арнеева
Жена: Аксиния П., Вин. обл., Ямпольский р-н, с. Кочковка
Павликовский Антон Ильич, 6.08.1907, Тульчин
Фамилия матери: Русевич
Отец: Павликовский Илья Григорьевич, Вин. обл., г. Тульчин
Остапенко Василий Кирилович, 25.08.21, Мачуха
Фамилия матери: Голомия
Остапенко Голомея, Вин. обл., Броцлавский р-н, с. Мачуха
Осадчук Митрофан Сергеевич, 1903, Вин. обл.(фото)
Осадчук Ек. В., Вин. обл., Литинский р-н, с. Селище
Оксентюк Николай Северкович, 16.05.1914, Вин. обл., с. Розкопана
Фамилия матери: Паламарчук
Жена: Лена Оксентюк, Вин. обл., Плисковский р-н, с. Розкопана
Огирняк Владимир Васильевич, 21.07.1907, Вильшанка
Фамилия матери: Любовь
Огирняк Данька, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Вильшанка
Нагай Леонтий, 13.10.1920, Вин. обл., Тубузока
Барбара Лагерь Ютербог
Новодворский Василий Сергеевич, 1897, Вин. обл., с. Балабановка
Фамилия матери: Быстрицкая
Жена: Новодворская Ликеря Филиповна, Вин. обл., Оротовский р-н, с. Балабановка
Новак Карп Михайлович, 1911, с. Черемош(фото)
Фамилия матери: Затоковенко
Жена: Новак Параска Сидоровна, Вин. обл., Погребищенский р-н, с. Черемош
Невядовский Владимир Иванович, 15.09.1921, Вин. обл., Копайгородский р-н, с. Червона
Фамилия матери: Кремская
Неведовский Иван, Вин. обл., Копайгородский р-н, с. Червоне
Невежин Андрей Тимофеевич, 1913, Кочетовка у Воронежа(фото)
Фамилия матери: Афоненко
Невежина Александра Дмитриевна, Вин. обл., Барский р-н, с. Балки
Надкриничный Иван Степанович, 1927, Терешполь(пленный из граждан)
Мать: Вин. обл., Хмельникский р-н, с. Терешполь
Мухаметов Павел Михайлович, 14.06.1915, Козика(фото)
Фамилия матери: Старцева
Мухаметова Анна, Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Гайсин
Мороз Иван Савович, 27.10.1919, Жигаловка
Фамилия матери: Мартынюк
Мороз Сава, Вин. обл., Калиновский р-н, с. Жигаловка
Мордух Алексей Романович, 17.03.1902, Вин. обл., Бершадск. р-н, д. Войтовка(фото)
Фамилия матери: Бондари
Жена: Мордух Татьяна, Вин. обл., Бершадск. р-н, д. Войтовка
Мойко Михаил Васильевич, 28.03.1921, Нижня
Фамилия матери: Мария
Мойко Гаврил, Вин. обл., Комсомольский р-н, с. Нижняя
Минайлюк Семен Гаврилович, 1913, Вин. обл., с. Куча
Отец: Гаврил Минайлюк, г. Первомайск, Первомайский зерносовхоз
Милещенко Иван Иванович, 1923, Глининец (гражданский)
Фамилия матери: Рыжко
Жена: Вера, Вин. обл., Вороницкий р-н, д. Глининец
Мельник Федор Степанович, 1914, Купченцы
Фамилия матери: Мария
Мельник Мария Ивановна, Вин. обл., Дашевский р-н, с. Купчинцы
Мельник Сазон Александрович, 1909, с. Широкая
Фамилия матери: Лубянова
Жена: Мария Мельник, Вин. обл., Винницкий р-н, с. Широкая Верба
Мельник Нестор Иосифович, 1921, Чечельницкий р-н, Ивасенково(фото)
Фамилия матери: Елена
Отец: Мельник Иосиф, Вин. обл., Чечельницкий р-н, Ивасенково
Мельник Даниил Ульянович, 1916, с. Пилипи(фото)
Фамилия матери: Яценчук
Мельник Анна, Вин. обл., с. Пилипи
Марчук Григорий Пантелеймонович, 6.04.1900, Вин. обл.
Фамилия матери: Александра Загорья
Жена: Аксения Марчук, Вин. обл., Илинецкий р-н, с. Бобин
Мар(б)ушенко Алексей Емельянович, 5.10.1907, Суботовка
Жена: Аксиния, Вин. обл., М-Подольский р-н, с. Суботовка
Манченко Иван Петрович, 1920, Винница
Мазуренко Иван Михайлович, 4.11.1919
Фамилия матери: Настя
Мазуренко Федор, Вин. обл., Ситковецкий р-н, с. Ситковцы
Лощинин Петр Васильевич, 25.04.1917, Стерлитамак(фото)
Фамилия матери: Ризюкова
Жена: Анна Щербина-Лощинина, Вин. обл., Могилев-Подольский р-н, с. Борщевцы
Лимич Данил Фомич, 8.01.14, Гарячковка(фото)
Фамилия матери: Мария
Лимич Евдокия, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Гарячковка
Лемищак Юхим Гаврилович, 5.08.15, Крижовцы
Жена: Лемищак Марья, Вин. обл., Тывровский р-н, с. Грушивцы
Источник
http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=54970
https://drive.google.com/drive/folders/ ... rocvIzpu4C
На частині анкет є фото. Серед анкет військовополонених є анкети цивільних.
Справа 2.
Труб Иван Федорович, 1918, Лукашово
Труб Федор, Вин. обл., Липовецкий р-н, с. Лукашово
Трищчура Константин Алексеевич, 10.10.1912
Жена: Магливская Анастасия Епифановна, Вин. обл., Барский р-н, Ялтушков
Тригуб Терентий Иванович, 1.08.1921, Рубан(фото)
Фамилия матери: Анна
Топчий Сидор Павлович, 13.05.1916, с. Рубань
Фамилия матери: Степаненко
Отец: Топчий Павел Иванович, Вин. обл., Немировский р-н, с. Рубань
Токарчук Николай Петрович, 20.12.1908, с. Джурин
Фамилия матери: Яковишина
Жена: Токарчук Евдокия, Вин. обл., с. Джурин
Тищук Василий Харитонович, 27.04.1923, Соболевка
Фамилия матери: Ковернега
Отец: Тищук Харитон, Вин. обл., Тепликский р-н, с. Соболевка
Титаренко Василий Илькович, 1.05.20, Чернявка(фото)
Фамилия матери: Огородник
Мать: Титаренко Христя, Вин. обл., Плисовский р-н, с. Чернявка
Тимриенко Дмитрий Афанасьевич, 25.09.1919, Глибочек(фото)
Фамилия матери: Варвара
Тимченко Варвара, Вин. обл., Теплинский р-н, с. Глибочек
Тепержук Тимофей Филкович, 1914, Гармане
Фамилия матери: Макодай
Зина Тепержук, Вин. обл., Барский р-н, Германе.
Талан Николай Иванович, 1908, Холопко(фото)
Фамилия матери: Ляшенко
Жена: Анна Талан, Вин. обл., Барский р-н, с. Мигалевцы
Сыч Семен Ефремович, 1901, Краснопалка
Фамилия матери: Дидевич
Жена: Сыч Горпина, Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Краснополка
Сумневич Александр Михайлович, 31.11.1911, Карповцы(фото)
Фамилия матери: Добруцкая
Жена: Мельникова Ирина, Вин. обл., Мур-Куриливецкий р-н, с. В. Ольчадаев
Ступак Филип Фадеевич, 8.01.1898, Жигаловка
Мать: Ступак Екатерина, Вин. обл., Станиславчикский р-н, с. Жигаловка
Столяр Николай Андреевич, 1917, Мур-Куриловцы
Мать: Столяр Оксана Васильевна, Вин. обл., с. Мур-Куриловцы
Стогрнин Матвей Петрович, 1901, Вин. обл., с. Балабановка
Фамилия матери: Бондарчук
Жена: Ольга, Вин. обл., Оротовский р-н, с. Балабановка
Старенко Демьян Васильевич, 1900, Китроси
Старенко Маня, Вин. обл., Ямпольский р-н, с. Китроси
Сокур Василий Иванович, 4.05.1919, Вин. обл., Жмеринский р-н
Фамилия матери: Опак
Сокур Иван, Вин. обл., Жмеринский р-н, с. Сидова
Собчук Сава Вакулович, 22.07.1916, Вин. обл., Маркивцы
Жена: Собчук Саша, Вин. обл., Комсомольский р-н, с. Маркивцы
Собко Арсентий Евгеньевич, 1915
Фамилия матери: Пелагея
Собко Пелагея, Вин. обл., Вороновицкий р-н, с. Михайловка
Слободянюк Сава Ефремович, 6.12.1910, Нечаев
Фамилия матери: Слободянюк
Жена: Слободянюк Анастасия, Вин. обл., Ямпольский р-н, с. Нечуевка
Скульский Петр Максимович, 25.02.1918, Степанки
Фамилия матери: Дарья
Скульская Дарья, Вин. обл., Станиславчикский р-н, с. Кудивцы
Скульский Дмитрий Максимович, 10.07.1914, Степанки(фото)
Фамилия матери: Дарка
Скульская Дарка, Вин. обл., Станиславчикский р-н, с. Кудивцы
Сивый Кирил Данилович, 1924, Вин. обл.(фото)
Фамилия матери: Яруляк
Сергеенко Владимир Григорьевич, 25.07.1896, Винница
Жена: Олиту Сергиенко, Вин. обл., Липовецкий р-н, с. Любашево
Сеньчуковский Михаил Петрович, 20.10.1922, Бар
Отец: Сеньчуковский Петр Иванович, Вин. обл., Барский сах. з-д
Семик Иван Емельянович, 21.07.1900, Вин. обл.
Фамилия матери: Щербакова
Жена: Семик Анна, Вин. обл., Тепликский р-н, с. Комаровка
Семенюк Афанасий Максимович, 20.06.99, Винница(фото)
Фамилия матери: Орланюк
Семенюк С. Агафья, Вин. обл., Ильиковский р-н, Срелники
Сведенюк Ануфрий Корнеевич, 12.07.42, Вин. обл.,с. Тядин
Фамилия матери: Шишкова
Жена: Сведенюк Катерина, Вин. обл., Ильянецкий р-н, с. Тядин
С(З)аврацкий Адольф Иванович, 12.08.1918, с. Кожухив(фото)
Фамилия матери: Соломея
Брат: С(З)аврацкий Иосиф, Вин. обл., Хмельникский р-н, с. Кожухов
Рятковский Петр Францевич, 2.2.1919, Вин. обл., Копайгородский р-н, с. Горай(фото)
Фамилия матери: Гавровская
Мать: Анна Рятковская, Вин. обл., Капайгородский р-н, с. Горай
Рукавчук Иван Моисеевич, 4.01.1912, Белицко
Фамилия матери: Шахраюк
Нестерова Полина, Вин. обл., ст. Оратов
Резник Демьян Миронович, 1908, Завадовска
Резник Анна Григорьевна, Вин. обл., Тепликский р-н, с. Завадовка
Ребрина Федор Семенович, 3.02.1917, Вербово(фото)
Фамилия матери: Контарук
Жена: Ребрина Антонина, Вин. обл., Томашпольский р-н, с. Вербово
Ратушняк Сергей Сергеевич, 19.03.1919, Севериновка(фото)
Фамилия Матери: Моханопа?
Ратушняк И.Н., Вин. обл., Тростянецкий р-н, с. Севериновка
Ратов Степан Лазаревич, 9.10.1916, Винница(фото)
Фамилия матери: Сафронова
Отец: Лазарь Иванович Ратов, Вин. обл., Тивинский р-н, с. Борское
Пугацкий Илья Иванович, 20.06.1918, Марковцы(фото)
Фамилия матери: Демчук
Отец: Пугацкий Иван, Вин. обл., Махновский р-н, с. Махновка
Присяжнюк Антон Петрович, 1910, Петничаны, Винница(фото)
Фамилия матери: Лейбук Евдокия
Жена: Загоруйко Татьяна, Винница, Петничанская, 145
Приймак Феодосий Харламович, 1897, Вин. обл.
Фамилия матери: Максимова
Жена: Ольга, Вин. обл., Вороновицкий р-н, с. Гуменкое
Предоляк Федор Дмитриевич, 1910, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Голубеча(фото)
Фамилия матери: Чемиль
Мать: Подоляк Ирина, ВИн. обл., Краснопольский р-н, с. Голубеча
Праворук Павел Григорьевич, 3.03.1901, Вин. обл.
Фамилия матери: Пачтовская
Сестра: Праворук Юстина, Вин. обл, с. Солучна
Порфиров Евдокий Иванович, 3.07.1901, Вин. обл.
Фамилия матери: Шевчук
Жена: Марта Порфирова, Вин. обл., Дашевский р-н, с. Вюхье
Порох Николай Васильевич(фото)
Фамилия матери: Софья
Порох Василий, Вин. обл., Мур-Куриловецкий р-н, с. Кончив
Попов Иван Степанович, 13.04.1898, Вин. обл., Москалевка
Фамилия матери: Пилипенко
Жена: Попова Мария, Вин. обл., Жмеринский р-н, с. Москалевка
Полищук Омельян Макарович, 6.03.1918, Андрюшивка(фото)
Фамилия матери: Палагея
Полищук Фросиня Демьяновна, Вин. обл., Турбовский р-н, с. Турбов
Полещук Николай Давидович, 1921, Вин. обл.
Фамилия матери: Круча
Полещук Давид Маркович, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Крузеко
Покиньчереда Лукьян Никифорович, 1909, Вин. обл, Шилковский р-н, с. Винокурня(фото)
Фамилия матери: Олексюк
Отец: Покиньчереда Никифор, Вин. обл, Шилковский р-н, с. Винокурня
Подковский Демьян Артемович, 1901, Вин. обл., Тростянецкий р-н, с. Лукашовка(фото)
Фамилия матери: Добровская
Подковская Марфа, Вин. обл., Тулачинский р-н, с. Белоусовка
Плаксиенко Николай Иванович, 6.12.1920, с. Писочин(фото)
Фамилия матери: Горбань
Мать: Горбань Ульяна, Вин. обл., Липовецкий р-н, с. Песочин
Пилипенко Григорий, 14.09.1918, Зарудинцы
Фамилия матери: Пестья
Пилипенко Ярина, Вин. обл., Вороновицкий р-н, с. Лука
Печак Степан Яковлевич, 13.07.1903, Нагоряны
Фамилия матери: Гончар
Жена: Печак Татьяна, Вин. обл., Ярошевский р-н, с. Нагоряны
Петренко Василий Степанович, 5.02.1910, с. Серби
Фамилия матери: Витюк
Жена: Петренко Зинко, Вин. обл., Черневицкий р-н, с. Серби
Петренко Андрей Прокопович, 23.09.1921, Овсянки у Винницы
Перестук Алексей Михайлович, 12.02.1919, Носовице
Отец: Перестук Михаил, Вин. обл., Сирковецкий р-н, с. Носовице
Пензар Александр Михайлович, 30.08.1897, Тронка
Фамилия матери: Скопик
Жена: Пензар Анастасия, Вин. обл., Тульчинский р-н, с. Тронка
Попадюк Андрей Иванович, 1921, Великий Митник
Фамилия матери: Евдокия
Попадюк Евдокия, Вин. обл., Хмельникский р-н, Великий Митник
Панчук Тимофей Николаевич, 28.02.1898
Фамилия матери: Панчук
Жена: Наталья, Вин. обл., с. Пустовцы
Палевич Леонид Игнатьевич, 21.10.1898, с. Полянецкая(фото)
Фамилия матери: Романовская
Воскобойникова Лидия, Винница, ул. Пушкинская, 25
Паламарчук Григорий Афанасьевич, 3.01.1895, Бандишевка
Фамилия матери: Грембовска
Жена: Паламарчук Мария, Вин. обл., Могилев-Подольский р-н, с. Бандышевка
Пазаров Акентий Григорьевич, 1900, Вин. обл.
Фамилия матери: Арнеева
Жена: Аксиния П., Вин. обл., Ямпольский р-н, с. Кочковка
Павликовский Антон Ильич, 6.08.1907, Тульчин
Фамилия матери: Русевич
Отец: Павликовский Илья Григорьевич, Вин. обл., г. Тульчин
Остапенко Василий Кирилович, 25.08.21, Мачуха
Фамилия матери: Голомия
Остапенко Голомея, Вин. обл., Броцлавский р-н, с. Мачуха
Осадчук Митрофан Сергеевич, 1903, Вин. обл.(фото)
Осадчук Ек. В., Вин. обл., Литинский р-н, с. Селище
Оксентюк Николай Северкович, 16.05.1914, Вин. обл., с. Розкопана
Фамилия матери: Паламарчук
Жена: Лена Оксентюк, Вин. обл., Плисковский р-н, с. Розкопана
Огирняк Владимир Васильевич, 21.07.1907, Вильшанка
Фамилия матери: Любовь
Огирняк Данька, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Вильшанка
Нагай Леонтий, 13.10.1920, Вин. обл., Тубузока
Барбара Лагерь Ютербог
Новодворский Василий Сергеевич, 1897, Вин. обл., с. Балабановка
Фамилия матери: Быстрицкая
Жена: Новодворская Ликеря Филиповна, Вин. обл., Оротовский р-н, с. Балабановка
Новак Карп Михайлович, 1911, с. Черемош(фото)
Фамилия матери: Затоковенко
Жена: Новак Параска Сидоровна, Вин. обл., Погребищенский р-н, с. Черемош
Невядовский Владимир Иванович, 15.09.1921, Вин. обл., Копайгородский р-н, с. Червона
Фамилия матери: Кремская
Неведовский Иван, Вин. обл., Копайгородский р-н, с. Червоне
Невежин Андрей Тимофеевич, 1913, Кочетовка у Воронежа(фото)
Фамилия матери: Афоненко
Невежина Александра Дмитриевна, Вин. обл., Барский р-н, с. Балки
Надкриничный Иван Степанович, 1927, Терешполь(пленный из граждан)
Мать: Вин. обл., Хмельникский р-н, с. Терешполь
Мухаметов Павел Михайлович, 14.06.1915, Козика(фото)
Фамилия матери: Старцева
Мухаметова Анна, Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Гайсин
Мороз Иван Савович, 27.10.1919, Жигаловка
Фамилия матери: Мартынюк
Мороз Сава, Вин. обл., Калиновский р-н, с. Жигаловка
Мордух Алексей Романович, 17.03.1902, Вин. обл., Бершадск. р-н, д. Войтовка(фото)
Фамилия матери: Бондари
Жена: Мордух Татьяна, Вин. обл., Бершадск. р-н, д. Войтовка
Мойко Михаил Васильевич, 28.03.1921, Нижня
Фамилия матери: Мария
Мойко Гаврил, Вин. обл., Комсомольский р-н, с. Нижняя
Минайлюк Семен Гаврилович, 1913, Вин. обл., с. Куча
Отец: Гаврил Минайлюк, г. Первомайск, Первомайский зерносовхоз
Милещенко Иван Иванович, 1923, Глининец (гражданский)
Фамилия матери: Рыжко
Жена: Вера, Вин. обл., Вороницкий р-н, д. Глининец
Мельник Федор Степанович, 1914, Купченцы
Фамилия матери: Мария
Мельник Мария Ивановна, Вин. обл., Дашевский р-н, с. Купчинцы
Мельник Сазон Александрович, 1909, с. Широкая
Фамилия матери: Лубянова
Жена: Мария Мельник, Вин. обл., Винницкий р-н, с. Широкая Верба
Мельник Нестор Иосифович, 1921, Чечельницкий р-н, Ивасенково(фото)
Фамилия матери: Елена
Отец: Мельник Иосиф, Вин. обл., Чечельницкий р-н, Ивасенково
Мельник Даниил Ульянович, 1916, с. Пилипи(фото)
Фамилия матери: Яценчук
Мельник Анна, Вин. обл., с. Пилипи
Марчук Григорий Пантелеймонович, 6.04.1900, Вин. обл.
Фамилия матери: Александра Загорья
Жена: Аксения Марчук, Вин. обл., Илинецкий р-н, с. Бобин
Мар(б)ушенко Алексей Емельянович, 5.10.1907, Суботовка
Жена: Аксиния, Вин. обл., М-Подольский р-н, с. Суботовка
Манченко Иван Петрович, 1920, Винница
Мазуренко Иван Михайлович, 4.11.1919
Фамилия матери: Настя
Мазуренко Федор, Вин. обл., Ситковецкий р-н, с. Ситковцы
Лощинин Петр Васильевич, 25.04.1917, Стерлитамак(фото)
Фамилия матери: Ризюкова
Жена: Анна Щербина-Лощинина, Вин. обл., Могилев-Подольский р-н, с. Борщевцы
Лимич Данил Фомич, 8.01.14, Гарячковка(фото)
Фамилия матери: Мария
Лимич Евдокия, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Гарячковка
Лемищак Юхим Гаврилович, 5.08.15, Крижовцы
Жена: Лемищак Марья, Вин. обл., Тывровский р-н, с. Грушивцы
Источник
http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=54970
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей