Книга роду / Книга рода / Ancestry book

Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Книга роду / Книга рода / Ancestry book

Повідомлення kbg_dnepr »

Шановні колеги,
мені дуже хотілося б почути про Ваш досвід створення родовідної книги.
Звісно, в наших батьків були фотоальбоми, які в найкращих випадках були саме родовідними книгами (я бачила такі з великою кількістю підписів під фото), видавництво Старого Лева пропонує "Книгу мого роду" - щось середнє між старовинним сімейним альбомом та родоводом - за 190 гр., є і дорожчі варіанти.

Але, мабуть, кожен дослідник свого родоводу питає себе, що буде з усім тим, що він нарив, "потім"... Мабуть, не мені одній хотілося б побачити результати свого дослідження у вигляді книги. Але я все ніяк не можу наважитись...

Чи вже хтось робив такі книги? Поділіться досвідом!
Востаннє редагувалось 17 березня 2021, 12:28 користувачем kbg_dnepr, всього редагувалось 1 раз.
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
DVK_Dmitriy
Супермодератор
Повідомлень: 5313
З нами з: 25 березня 2016, 19:59
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 988 разів
Подякували: 3907 разів

Re: Родовідна книга / Родословная книга / Ancestry book

Повідомлення DVK_Dmitriy »

А вот такую родословную книгу потомки вряд ли уже выкинут!!!

http://kupola.kiev.ua/search?controller ... 1%D0%BA%3A
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Родовідна книга / Родословная книга / Ancestry book

Повідомлення kbg_dnepr »

Оооо, дуже цікаво! Що то за книга, що вона коштує 150 тисяч гривень?! - тільки сама книга, без інформації?
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Родовідна книга / Родословная книга / Ancestry book

Повідомлення D_i_V_a »

DVK_Dmitriy писав:А вот такую родословную книгу потомки вряд ли уже выкинут!!!
Навіть якщо вона залишиться не заповненою :D :D :D
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Родовідна книга / Родословная книга / Ancestry book

Повідомлення D_i_V_a »

kbg_dnepr писав:...Чи вже хтось робив такі книги? Поділіться досвідом!
Досвіду поки немає, але є збирання інформації.

Діджиталізація :D , та що дигіталізація, просувається так швидко і з кожним роком набирає обертів, що скоро буде можливим самим друкувати свої книжки.
Маю досвід допомоги літній жінці набити текст її спогадів про родину. Вона це зробила для своїх багаточисельних племінників і племінниць, а своїх дітей у неї немає. Тоді ми шукали можливість друку малим накладом але так і полишили цю ідею.
Нещодавно чула по радіо таке, що в європі вже з'являються письменники, які самі друкують свої книжки і самі їх продають. Є досить вже відомі і це зовсім нове явище. В передачі говорилося, що можливо у майбутньому видавництва й залишаться, але у якійсь значно меншій кількості.
Мені стало цікаво і я пошукала. Дійсно є такі, що пропонуть послуги і на їх сайтах є так звані калькулятори, де можна прицінитися.
Забила на декількох дані - жорстка паліткурка, 200 сторінок, 100 сторінок з фото/малюнками, формат А5 (21х15), клей, 1 шт=27-32 євро (800-1000грн).
Там де дало найменшу ціну, забила для проби 100 екземплярів і одразу дало знижку 30%.
Маю думку, що з часом ціни будуть падати.
Як це все працює? Через сайт завантажується пдф. Вибирається формат книги і відправляється. Друкують в середньому тиждень. За додаткові гроші можуть і пришвидшитися.
Тематика книг, про яку там пишуть - кулінарні, щоденники, подорожі, місцева хроніка, наукові видання, тощо
То чому не написати розповідь про знайдене у метриках?
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Родовідна книга / Родословная книга / Ancestry book

Повідомлення kbg_dnepr »

В мене є власний досвід - 5 років тому я публікувала книгу мами, яку вона написала ще 30 років тому. 200 стор. формату А5 з твердою палітуркою та ч.-б. фото - 200 екз. коштували 10 тис. гривень.
Звісно, що зараз ціни інші, але й родовідну книгу свою я б не стала видавати накладом 200 екз.

Оскільки я б це робила окремо для маминого та батькового роду, то мамину книгу я могла б подарувати максимум 5 своїм кузенам-кузінам та одній тітці. Ну плюс ще екземпляр для себе и 4 екземпляри для нашої бібліотеки та колег - тобто 10-15, ну максимум 20 екземплярів мені цілком досить. Ціна видання складається з ціни макету та ціни друку. 5 років тому макет коштував 500 гр. Я мрію опанувати Adobe Illustrator і навчитися робити макети самостійно. Але хтозна, чи не краще все ж таки заплатити 500-1000 гр. за макет і не чекати ще 10 років, поки я навчуся це робити сама.

Тому я схильна думати, що книгу накладом 10-20 екз. зараз цілком можна надрукувати за 5-7 тис. гривень - все залежить, головним чином, від якості паперу, кількості фото та загальної помпезності.

Втім, питання для мене зараз полягає в тому, як організувати наявний матеріал - для того, щоб іти у видавництво, треба мати файл Word та всі фото. Їх треба відібрати, відсканувати... Декілька років тому я зробила фотокнигу на 60-річчя чоловіка. Насправді її зробила дизайнерка в моїй присутності - я сиділа поряд з нею та говорила, що робити з фото. Ось це хотілося б вміти робити самій. Вони мені тоді говорили, що фото потрібно редагувати - балансувати кольори і т.ін. Це дійсно може зробити тільки кваліфікований дизайнер, але спочатку я маю принести йому щось, що він потім балансуватиме. Звісно, що він з радістю зробить і всю іншу роботу - за додаткові гроші. Та все одно спочатку я маю уявляти собі, як я хочу, щоб книга виглядала.

Тобто етапи роботи можуть виглядати так:
1. пишемо текст у Word'i
2. підбираємо фото та ілюстрації
3. робимо макет (приблизний, остаточний, самостійно чи в професіонала)
4. шукаємо видавництво
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
D_i_V_a
Повідомлень: 9525
З нами з: 01 березня 2016, 10:52
Стать: Жінка
Звідки: Київ
Дякував (ла): 6280 разів
Подякували: 3675 разів
Контактна інформація:

Re: Родовідна книга / Родословная книга / Ancestry book

Повідомлення D_i_V_a »

kbg_dnepr писав:В Декілька років тому я зробила фотокнигу на 60-річчя чоловіка. Насправді її зробила дизайнерка в моїй присутності - я сиділа поряд з нею та говорила, що робити з фото. Ось це хотілося б вміти робити самій. Вони мені тоді говорили, що фото потрібно редагувати - балансувати кольори і т.ін. Це дійсно може зробити тільки кваліфікований дизайнер, але спочатку я маю принести йому щось, що він потім балансуватиме. Звісно, що він з радістю зробить і всю іншу роботу - за додаткові гроші. Та все одно спочатку я маю уявляти собі, як я хочу, щоб книга виглядала.

Тобто етапи роботи можуть виглядати так:
1. пишемо текст у Word'i
2. підбираємо фото та ілюстрації
3. робимо макет (приблизний, остаточний, самостійно чи в професіонала)
4. шукаємо видавництво
Катя, сьогодні все робиться значно легше. Є так звані сайти, з яких можна завантажити програму на свій комп. Відкриваючи програму, можна створити новий альбом - вибрати формат, палітурку, а потім відкривається посторінково можливість завантажувати фото і робити підписи. Можна вибрати заготовки сторінок різної тематики, малюку і фарби. Там продумано все і фото збільшуються, зменшуються, повертаються, накладаються і ще багато всього. До них можна приписати тексти. Я вже робила декілька таких і дарувала тітці і кузині. Виглядає все просто чудово і вони були дуже раді, бо цих саме фото у них не було. Все робиться вдома і надсилається через комп. Нікуди ходити не потрібно.
Ось декілька посилань:
https://www.fotobookplus.com/ru/
https://finebook.com.ua/
https://ua.photobook.net.ua/
https://print-a-tet.com.ua/photobook.html
https://www.forma-studio.com/fotokniga-ukraina
https://gramofon.ua/photobook
Дідкі(о)вський, Тишкевич, Садовський, Лукашевич, Домарацький, Денбицький, Білінський, Стефанський, Дименський, Бе(а)рлинський,
Пустовіт, Павленко, Бургала, Борсук, Слабошевський
Онацький
г. Муром - Гостев, Зворыкин, Шелудяков, Пешков?
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Родовідна книга / Родословная книга / Ancestry book

Повідомлення kbg_dnepr »

Пані Тетяно, дуже дякую!
А якими з них користувалися Ви?
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Аватар користувача
DVK_Dmitriy
Супермодератор
Повідомлень: 5313
З нами з: 25 березня 2016, 19:59
Стать: Чоловік
Дякував (ла): 988 разів
Подякували: 3907 разів

Re: Родовідна книга / Родословная книга / Ancestry book

Повідомлення DVK_Dmitriy »

kbg_dnepr писав:Оооо, дуже цікаво! Що то за книга, що вона коштує 150 тисяч гривень?! - тільки сама книга, без інформації?
Только книга.
Но!
Её надо держать в руках!
Это произведение искусства!!!
Ну и всевозможные драгоценные металлы - золото, серебро, платина.
Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор, Богомоловы, Шараевские, Бартковские.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Генеалогические исследования. Поиск в архивах Киева. Составление родословной.
Аватар користувача
kbg_dnepr
Повідомлень: 7459
З нами з: 14 січня 2021, 15:44
Стать: Жінка
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 5284 рази
Подякували: 945 разів

Re: Родовідна книга / Родословная книга / Ancestry book

Повідомлення kbg_dnepr »

От що мені було б особливо цікаво у цьому контексті (стосовно книги з платіною та діамантами), то це скільки власники готові були б заплатити за її наповнення. Чи передбачається, що вони її заповнюватимуть самі?
Катерина
Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко mt H5a (Могилевськ.)
Оглотков I2a2b (Горбат. п. НГГ) Алькін Душин Жарков Кульдішов mt U5a1 Баландін (Симб. губ.)
Клишкін R1a1a Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний mt T2a1 (Новомоск. Дніпроп.)
#генеалогия #генеалогія #пошукпредків #поискпредков #ahnenforschung #ukrainianancestry #родовід #родословная
Відповісти

Повернутись до “Про наше, про генеалогічне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей